• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: hmm, zrada - pro testovani na skutecnem telefonu je treba mit develoer account, ktery lze momentalne registrovat jen v nejake dvacitce vybranych zemi, mimo CR. Takze momentalne neni mozne vyvijet z CR bez unlocku ci registrace v jine zemi. Stale je ale mozne vyvijet v emulatoru ve Visual Studiu.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    nejaka moznost ako unlocknut wp7 (konkretne htc hd7) pre development ?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    E42: skoda, ze uz jsem je dohral v Chormu :)
    jinak: O.o
    Analyst Says Real Microsoft WP7 Sales Are 'Catastrophic' | News & Opinion | PCMag.com
    http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2384840,00.asp?kc=PCRSS03069TX1K0001121
    JOSLIACKY
    JOSLIACKY --- ---
    E42: :-)
    E42
    E42 --- ---
    Nejdůležitější argument proti WP7 padnul, 29. června vycházejí Angry Birds :)
    Twitter
    http://twitter.com/#!/RovioMobile/status/71120719039311872
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    Tak asi chyba u VF :)
    Aaale dnes mi po vypnuti budiku uplne uhasl zvuk.. Zadnej zvuk nesel,ani mp3, zvuk byl zaplej.. Musel jsem vypnout a zapnout tel.

    A mam zdvojenej jeden budik, kdyz zvoni, tak ukazuje, ze zvoni dva a taky ho musim 2x vypnout :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MUSTAFA: jak nemumi? Kdyz mi prijde, tak mi nahore vyskoci hlaska, kliknu na ni a jsem na zprave.
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    twl wm7 neumi prijimat sms na display? Nechodi mi sms info o hovoru :(
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    zapomněl jsem dodat, že out-of-box jsem už měl NoDo update...jinak po týdnu+ používání jsem nenarazil na žádný větší problém a vše funguje v pohodě...teď už jen ten Mango update a bude to ještě lepší! Překvapila mě i výdrž baterie - 2,5 až skoro 3 dny se dá a i ve chvíli, kdy ukazatel baterie je zcela prázdný tak telefon ještě vydrží i půl dne.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Mango aktualizace pro Windows Phone 7 dozrává: Facebook chat, skupinové zprávy a další novinky - SmartMania.cz
    http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=news&op=news_show_single&ide=1453
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    To nemuze dopadnout dobre:
    Microsoft chce koupit mobilní divizi Nokie, jednání začnou příští týden
    http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/21032-microsoft-chce-koupit-mobilni-divizi-nokie-jednani-zacnou-pristi-tyden
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: ty s tim vymejšlíš píčoviny ;)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: zajimavy seznam, co zatim vse chybi WP7. S vetsinou celkem souhlasim:
    The Windows Phone 7 Feature Request & Suggestion Thread - Microsoft Answers
    http://answers.microsoft.com/en-us/winphone/forum/wp7-wptips/the-windows-phone-7-feature-request-suggestion/90369a37-02fa-4e92-b0f6-71584a9cadd5
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Ha, dalsi genialita/omezeni WP7 - nelze si do mobilu ulozit prilohu emailu. Poslal jsem si ted mp3 mailem a chtel jsem si ji z mailu (naivne) ulozit do mobilu (to, ze nepujde pouzit jako budik ci vyzvaneni jsem se uz smiril). Mail jsem stahnul, kliknu na prilohu a pusti se prehravac, OK. Ale to je vse, nikam to ulozit nejde, pro pristi prehrani asi budu muset opet do mailu a klik na prilohu :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MUSTAFA: tak to jo... :)
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    ADAMFC: pozor, to se týká zpracování těla a materiálů :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: já taky nic neřikam - já se směju tý zhejčkanosti iphonem :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: vsak on to WP7 dozene - staci se podivat na konkurenci: iPhone je tu 4 roky a Android 2,5 roku, kdezto WP7 pul roku - pokud Mango splni to, co slibuje, tak rok po vydani WP7 bude umet vetsinu toho, co ted umi konkurence, a to neni spatny progress :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    apple ovečka zvyklá na dokonalost je největší vtip :))) Díky!
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    NECROMAN: volně bez závazku, i na týden zdarma pujčují!! ..ten šek je na výkup telefonu... (odkoupí od tebe starý telefon a když bude mít hodnotu nad 1000,-, tak ti ten šek za 1200,- proplatí + teda cena toho telefonu)
    Bral jsem ho takhle z prodejny jen proto, že jsem nechtěl čekat na dodávku poštou. Občas si takhle doplatim za okamžité zboží a lepčejší původ zboží.
    (Iphone 3GS jsem koupil na webu a přišla mi otevřená krabice a neseděl imei krabice, dodáku ani telefonu.. a co pak s tim dělat...

    k tomu HTC .. zamykací tlačítko? jako mačkat to jak debil, aby zareagovalo?? tlačítko hlasitosti se v těle hejbe jak blázen.. sklíčko na objektivu je krytý ostrou hranou, přes kterou když přejedu, tak se tam cokoliv ořízne a zůstane to tam stlačený tim sklíčkem.. ty děrovaný plíšky pod/nad displayem? no děs
    (holt apple ovečka zvyklá na dokonalost asi, ale o to víc si pak tu pětku užiju)

    připomínám, že základ WM7 se mi moc líbí :) Vychytat mouchy, bylo vy to v apple těle uplnej nářez :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam