• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    ADAMFC: Abych rekl pravdu, tak mi chybi predevsim pirateni aplikaci :]
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    FEKASON: no mě by zajímalo, co ti tam jako chybí... Já to mam od prvního dne a nechybí mi vyloženě nic. Musim říct, že používam telefon často, jediný co mi vadilo byl copy paste. To je vše. v telefonu nepotřebuju mít pět různejch browserů, 15 klientů na příjímání mailů atd. Protože žiju v améru momentálně, tak mi stačej i bing mapy a bing samotnej (což mě bude srát v evropě určitě). A HLAVNĚ nemusim furt někde něco vymejšlet. Prostě to funguje a to od telefonu očekávam. Jestli si tam chceš něco luštit, měnit si themes a tak, jako šlo ve starejch windowsech, tak to sme jiná cílovka...
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    ADAMFC: Tak ja nevim, ja si myslim ze by se android ani nahodou nedostal tam kde je dneska kdyby to nebyl open source.

    Nechci na WP7 kydat spinu (ac jsem momentalne androidista), naopak je mi ten system moc sympatickej, ale v dnesni podobe (a troufam si tvrdit i v podobe za rok) pro me jeste neni :]
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    FEKASON: zas tahle písnička, to snad už ne ;)
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    ADAMFC: Tak android byl aspon uz od zacatku open-source ;]
    JOSLIACKY
    JOSLIACKY --- ---
    DEMONOFANARCHY: ...to si este pockame
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Free ebook od Petzolda, no to koukam:
    "Programming Windows Phone 7" by Charles Petzold
    http://www.charlespetzold.com/phone/
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: ty prodeje sou fakt strašný. Ten hoax, co se kolem toho udělal ještě před vydánim, jak ten systém nic neumí, tak to se povedlo. K tomu naprosto nezvládnutá kampaň. Ale jako zas můžem bejt realisti - když si vzpomenem jak začínal Android..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: hmm, zrada - pro testovani na skutecnem telefonu je treba mit develoer account, ktery lze momentalne registrovat jen v nejake dvacitce vybranych zemi, mimo CR. Takze momentalne neni mozne vyvijet z CR bez unlocku ci registrace v jine zemi. Stale je ale mozne vyvijet v emulatoru ve Visual Studiu.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    nejaka moznost ako unlocknut wp7 (konkretne htc hd7) pre development ?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    E42: skoda, ze uz jsem je dohral v Chormu :)
    jinak: O.o
    Analyst Says Real Microsoft WP7 Sales Are 'Catastrophic' | News & Opinion | PCMag.com
    http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2384840,00.asp?kc=PCRSS03069TX1K0001121
    JOSLIACKY
    JOSLIACKY --- ---
    E42: :-)
    E42
    E42 --- ---
    Nejdůležitější argument proti WP7 padnul, 29. června vycházejí Angry Birds :)
    Twitter
    http://twitter.com/#!/RovioMobile/status/71120719039311872
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    Tak asi chyba u VF :)
    Aaale dnes mi po vypnuti budiku uplne uhasl zvuk.. Zadnej zvuk nesel,ani mp3, zvuk byl zaplej.. Musel jsem vypnout a zapnout tel.

    A mam zdvojenej jeden budik, kdyz zvoni, tak ukazuje, ze zvoni dva a taky ho musim 2x vypnout :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MUSTAFA: jak nemumi? Kdyz mi prijde, tak mi nahore vyskoci hlaska, kliknu na ni a jsem na zprave.
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    twl wm7 neumi prijimat sms na display? Nechodi mi sms info o hovoru :(
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    zapomněl jsem dodat, že out-of-box jsem už měl NoDo update...jinak po týdnu+ používání jsem nenarazil na žádný větší problém a vše funguje v pohodě...teď už jen ten Mango update a bude to ještě lepší! Překvapila mě i výdrž baterie - 2,5 až skoro 3 dny se dá a i ve chvíli, kdy ukazatel baterie je zcela prázdný tak telefon ještě vydrží i půl dne.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Mango aktualizace pro Windows Phone 7 dozrává: Facebook chat, skupinové zprávy a další novinky - SmartMania.cz
    http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=news&op=news_show_single&ide=1453
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    To nemuze dopadnout dobre:
    Microsoft chce koupit mobilní divizi Nokie, jednání začnou příští týden
    http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/21032-microsoft-chce-koupit-mobilni-divizi-nokie-jednani-zacnou-pristi-tyden
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: ty s tim vymejšlíš píčoviny ;)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: zajimavy seznam, co zatim vse chybi WP7. S vetsinou celkem souhlasim:
    The Windows Phone 7 Feature Request & Suggestion Thread - Microsoft Answers
    http://answers.microsoft.com/en-us/winphone/forum/wp7-wptips/the-windows-phone-7-feature-request-suggestion/90369a37-02fa-4e92-b0f6-71584a9cadd5
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Ha, dalsi genialita/omezeni WP7 - nelze si do mobilu ulozit prilohu emailu. Poslal jsem si ted mp3 mailem a chtel jsem si ji z mailu (naivne) ulozit do mobilu (to, ze nepujde pouzit jako budik ci vyzvaneni jsem se uz smiril). Mail jsem stahnul, kliknu na prilohu a pusti se prehravac, OK. Ale to je vse, nikam to ulozit nejde, pro pristi prehrani asi budu muset opet do mailu a klik na prilohu :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MUSTAFA: tak to jo... :)
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    ADAMFC: pozor, to se týká zpracování těla a materiálů :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: já taky nic neřikam - já se směju tý zhejčkanosti iphonem :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: vsak on to WP7 dozene - staci se podivat na konkurenci: iPhone je tu 4 roky a Android 2,5 roku, kdezto WP7 pul roku - pokud Mango splni to, co slibuje, tak rok po vydani WP7 bude umet vetsinu toho, co ted umi konkurence, a to neni spatny progress :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    apple ovečka zvyklá na dokonalost je největší vtip :))) Díky!
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    NECROMAN: volně bez závazku, i na týden zdarma pujčují!! ..ten šek je na výkup telefonu... (odkoupí od tebe starý telefon a když bude mít hodnotu nad 1000,-, tak ti ten šek za 1200,- proplatí + teda cena toho telefonu)
    Bral jsem ho takhle z prodejny jen proto, že jsem nechtěl čekat na dodávku poštou. Občas si takhle doplatim za okamžité zboží a lepčejší původ zboží.
    (Iphone 3GS jsem koupil na webu a přišla mi otevřená krabice a neseděl imei krabice, dodáku ani telefonu.. a co pak s tim dělat...

    k tomu HTC .. zamykací tlačítko? jako mačkat to jak debil, aby zareagovalo?? tlačítko hlasitosti se v těle hejbe jak blázen.. sklíčko na objektivu je krytý ostrou hranou, přes kterou když přejedu, tak se tam cokoliv ořízne a zůstane to tam stlačený tim sklíčkem.. ty děrovaný plíšky pod/nad displayem? no děs
    (holt apple ovečka zvyklá na dokonalost asi, ale o to víc si pak tu pětku užiju)

    připomínám, že základ WM7 se mi moc líbí :) Vychytat mouchy, bylo vy to v apple těle uplnej nářez :)
    JOSLIACKY
    JOSLIACKY --- ---
    NECROMAN: ...mozno ze nie som az tak kriticky, ale po konstrukcnej stranke nemam vyhrady, spokojnost...vyhrady mam len k fotaku, kde na N a SE sa teda ndchyta a to mi teda vadi, inak velakrat ani nezapinamPC, vystacim si s HD7...netrpezlivo cakam Mango a silne dufam v ofline hlasovu navigaciu...inak nama chybu :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    JOSLIACKY: no fakt, ze ten zadni kryt baterky u HTC HD7 je ponekud forovy, stejne tak ta horni s spodni skvira na repro a mikrofon je takova, kde se rady drzi drobky, ale da se to prezit. Jinak nevim proc, ale ac ho mam uz tak 3 tydny, porad si s nim musim hrat, dobre padne do ruky, menu, web a mapy se hybaji neskutecne plynule, proste fajn.
    Jinak za 9999Kc vcetne Office 2010 a 1200 Kc seku, zajimava nabidka :) A to se zavazkem na 2 roky a tarifem 500Kc, nebo jen tak? Ja ho mel tedy za 7500 Kc z jednoho internetoveho mobilshopu a zatim tedy pohoda, az na par much systemu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam