• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    VIRTUALVOID: Jasný, takže se tomu moc věřit nedá...
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    ROTTWEILER: zatial len JPP :D
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    VIRTUALVOID: Zdroj?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Prave jsem nasel na Marketplace prvni ceskou aplikaci - Zlate stranky. Vite nekdo o dalsich skutecne ceskych aplikacich?
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    malo to byt buduci mesiac... vraj
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    NECROMAN: Je znám nějaký termín?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ROTTWEILER: pokud se nepletu, tak nahravani aplikaci by melo byt umozneno pro ceske vyvojare jeste pred tim, nez vyjde Mango - nevim sice, zda to pujde i u placenych, ale i ty zdarma jsou fajn.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    To je nemilé. Jsem se těšil, že bych přes prázdniny mohl zkusit něco udělat a dát to potom do marketu zadarmo.

    Myslel jsem, že je to stejné jako je to s Androidem, že pouze placené nejdou umísťovat do marketu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ROTTWEILER: nahravat nemuzes nic, stahovat jen app zdarma
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    ROTTWEILER: Bohuzel ne.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Teď nejdou nahrávat do marketu ani aplikace zadarmo z ČR? Nedaří se mi totiž vytvořit účet na App Hub.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: Ten strip tam je pořád, ale je ve spodní části v místě, kde sou teď ty ikony jako Favorites a tak. Ty ikony poslali do hajzlu a je tam ten řádek - což mi přijde docela dobrá alternativa
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    to prave tieZ netusim. uvidim ako sa vyvinie situacia u vas. az sa budu dat regnut developeri tak nevaham a stahujem(e) sa :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: zas pokud by 10 USD stal ten developer unlock light, tak bych to bral - jen potom otazka, kdybych chtel regulerni ucet pro vyvojare, tak bych musel platit znova celych 99 USD, nebo jen rozdil?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VIRTUALVOID: tak. za dolar to beru :)))
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    ffffuuu icq uz som dlho realne nepotreboval ;) a na skype mam bossov z work = do not want. :D ale za 10$ ? neni yo moc?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DEMONOFANARCHY: za $10 to oželim
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Prvni recenze WP7 Mango - nektere weby dostaly do rukou mobil s betou Manga, zajimave cteni :)
    Mango reviews hit the web, reveal some new features - ForeverWP
    http://foreverwp.com/articles/mango_reviews_hit_the_web_reveal_some_new_features-06-21-11
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DEMONOFANARCHY: zatim neni konkurence, tak si to mohou dovolit... ale az bude Mango a podpora socketu...
    Jinak pro IM mi zatim v pohode staci webovy klient meebo, sice slaba alternativa, ale funguje :)
    Meebo — Together is better
    http://www.meebo.com/
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: mrknu se na to, i jak fachá IE. Jinak kolegove už to maj. Já bohužel nejsem kmenovej zaměstnanec, tak si to nemůžu nainstalovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam