• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    KYTT: používam 4th & Mayor, ale tohle sem nikdy nezjišťoval, takže nevim :))
    KYTT
    KYTT --- ---
    lame dotaz, ale google neporadil..

    používám 4th & Mayor na foursquare a chci se odhlásit a nalogovat se jako někdo jinej...sign out zvládnu, ale přihlásit se jako nikdo jinej ne...jde to? :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    wtf, ani jeden z popisovanych sa mi s hd7 este nestal...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MUSTAFA: to mě netrápí - mě trápí šílenej bug, kdy displat nepobírá při hovoru vypínání a zapínání displeje. Takže když potřebuju použít klávesnici při hovoru (docela běžná záležitost), tak to začne vypínat a zapínat a trvá tak půl minuty, než se to dá do cajku
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    nechcete někdo HTC HD7 ? :) asi to budu muset hodit na aukro jako ostatní :)
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    pěkně mě sere "end call" na místě, kam přikládám ucho!! polovinu hovorů ukončim hned po začátku, protože se nestihne vypnout display :(
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    KYTT: takže spíš externí kalendáře... Takhle já to mam v outlooku a to se mi taky bohužel neukazuje - a hlavně u třeba cestování by se mi to šiklo...

    Plus teda pořád neni možnost u outlooku koukat na kalendáře ostatních lidí v organizaci - to doufam taky pořešej.
    KYTT
    KYTT --- ---
    ADAMFC: facebookovej bude v Mangu na 100%

    no já mám jeden gmailovej účet a v něm asi pět kalendářů(osobní, škola, práce, televize...) a to asi prostě nejde...škoda
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    já mam outlook přes exchange, dva gmaily a taky to fachá v pohodě. Jen mi teda chybí facebookovej
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KYTT: no to nevim, jak s vice kalendari - ja mam 2 gmailove ucty a oba kalendare se tam zobrazuji v pohode...
    KYTT
    KYTT --- ---
    tak už telefon konečně přišel...funguje to fajn, akorát s více kalendáři na jednom email účtu musim čekat do Manga?
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    VIRTUALVOID: Jasný, takže se tomu moc věřit nedá...
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    ROTTWEILER: zatial len JPP :D
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    VIRTUALVOID: Zdroj?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Prave jsem nasel na Marketplace prvni ceskou aplikaci - Zlate stranky. Vite nekdo o dalsich skutecne ceskych aplikacich?
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    malo to byt buduci mesiac... vraj
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    NECROMAN: Je znám nějaký termín?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ROTTWEILER: pokud se nepletu, tak nahravani aplikaci by melo byt umozneno pro ceske vyvojare jeste pred tim, nez vyjde Mango - nevim sice, zda to pujde i u placenych, ale i ty zdarma jsou fajn.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    To je nemilé. Jsem se těšil, že bych přes prázdniny mohl zkusit něco udělat a dát to potom do marketu zadarmo.

    Myslel jsem, že je to stejné jako je to s Androidem, že pouze placené nejdou umísťovat do marketu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ROTTWEILER: nahravat nemuzes nic, stahovat jen app zdarma
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    ROTTWEILER: Bohuzel ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam