• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NOFU
    NOFU --- ---
    SNAKESK: Super, dík. Udělal jsem ten účet na app hubu a na dreamsparku, nikde to po mě žádnou aplikaci nechtělo, účet se zdá být ověřen. Je to možné? Kde se o tom dá něco dočíst? Nic sem nenašel, ale to může být tím, že vlastně nevim co hledám.

    VIRTUALVOID: ou, nešikovné :(
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NOFU: Ano v NoDo ide editovať registre.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NOFU: tazko povedat. walshie mi uz neodpoveda ked sa ho na to opytam ;) imho mu to zatrhli ..
    NOFU
    NOFU --- ---
    NECROMAN: A v NoDo budu moct editovat registry? Jde mi jen o úpravu registru kvůli zpřístupnění češtiny v Mango.

    btw. Myslíš, že tenhle stav časem vyřeší? Že bude něco jako ChevronWP7 pro Mango?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NOFU: pokud si ho odemknes oficialni cestou, tak nebudes mit pristup na soubory a registry, ale u nekterych telefonu lze tento pristup ziskat i v Mangu, viz ten odkazovany navod.
    NOFU
    NOFU --- ---
    NECROMAN: Když si odemknu telefon oficiální cestou microsoftu, tak mám povoleno přistupovat na registry a filesystem?

    Proč se furt takhle blbě vyptávam:
    uvažuju o pořízení telefonu, v hledáčku mám dva, favoritem je Venue Pro, jen se snažím zjistit, zda půjde nějak odemknout a půjdou do něj instalovat XAPy, páč se bojim, že mi jinak nebudou některé potřebné aplikace dostupné (mam české LiveID). Bohužel se prodává rovnou s NoDo a starší verze ROM neexistuje, takže nejspíš nejde odemknout neoficiální cestou. Nějaký nápad jak na tu instalaci aplikací? Nerad bych se vzdal hardwarové klávesnice.

    Druhou variantou je Samsung Focus u kterého s tím snad nebude žádný problém.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NOFU: interop_unlocked je pojem, kdy mas v telefonu povoleno instalovat i aplikace, ktere vyzaduji interop unlocked capabilitu - mas povoleno pristupovat na registry a filesystem. V NoDo to umely vsechny telefony ve vychozim stavu, v Mangu je to zakazane, pokud si to clovek jednim trikem neodemkne. Momentalne existuje postup, jak si to se zakladnim odemcenym telefonem s Mangem povolit u telefonu Samsung a LG, ale ne HTC :(
    [GUIDE] INTEROP-UNLOCK for MANGO - No revert to NoDo - No 0x81030120 (Samsung/LG) - xda-developers
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1271963
    NOFU
    NOFU --- ---
    NECROMAN: Co znamená Interop_unlocked? Já jsem si dnes ráno zřídil studenstkej účet na create.msdn.com a ověřil na dreamsparku, to stačí? Nebo na to musím mít telefon co jde odemknout neoficiální cestou?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NOFU: jo... jedná se defakto o nástroj, co umí stáhnout oficiální XAP soubory bokem, upravit je tak, aby šly nainstalovat, a poté je nahraje jako homebrew aplikaci.
    Pokud máš telefon Interop_unlocked, tak si můžeš změnit limit MaxUnsignedApps na nějake 2 miliardy, a to už většinou stačí :)
    NOFU
    NOFU --- ---
    NECROMAN: Pokud budu mít dev unlock s možností nainstalovat tři aplikace, budou se do nich započítávat i aplikace nainstalované skrze tuto aplikaci/aplikace?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Takze Titan za akcni cenu asi nebude... misto toho jde do akce HTC Sensation XE
    HTC Fans - www.htcfans.cz - vše o telefonech HTC
    http://www.htcfans.cz/sensationxe
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Konecne funkcni stahovac aplikaci nedostupnych na ceskem Marketplace, nutny odemceny pristroj:
    [RELEASE] Phone7Market for Windows PC v2.0 Alpha B2: finally Mango full support! - xda-developers
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=908293
    NOFU
    NOFU --- ---
    Nenašla by se nějaká dobrá duše s vývojářským účtem, která by mi odemknula dočasně telefon s NoDo, abych mohl přidat klíč pro zpřístupnění češtiny v Mango? Po updatu byjsme ho hned uzamknuli.
    NOFU
    NOFU --- ---
    NECROMAN: Super, díky.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NOFU: ano, na webu App Hub navic i vidis, jake telefony mas odemcene.
    NOFU
    NOFU --- ---
    Hloupej dotaz k ofiko odemčení telefonu, SNAKESK tu tůhle napsal, že s tím studenským vývojářským účtem mohu odemknout až tři telefony, kolik jich mohu odemknout s tím plným (placeným)?

    A jak to vlastně funguje, se studentským odemknu tři telefony, pak budu chtít telefon prodat a uzamknu jej, budu si pak moci odemknout nový telefon?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dobry clanek:
    The iPhone 4S Is Microsoft's Chance to Catch up to Apple
    http://gizmodo.com/5846929/the-iphone-4s-is-microsofts-chance-to-catch-up-to-apple
    NOFU
    NOFU --- ---
    SNAKESK: Paráda, dík, fakt super věc! Mi příde, že o ní skoro nikdo neví.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Rozbalovani HTC Titan :)
    HTC TITAN (X310e) Windows Phone 7.5 (Mango) Unboxing - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=gPWNFn62vV8
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam