• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NOFU: Však komplet mapy sa ti stiahnu pri prvom otvorení aplikácie, zaberajú dosť veľa (2,3GB), takže nejaké povymazávam aj tak (napr som si istý že do Andory nepôjdem určite)
    NOFU
    NOFU --- ---
    To neni tak hrozný. Blbý je, že to neprodávaji v balíčku s aktualizacema map, takhle to ještě znamená časem minimálně 99€.
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NOFU
    NOFU --- ---
    JOOP: Už dobrý, narazil sem na mobil pohotovost, tam jej mají, již jsem ho viděl/ochmatal. Díky, za nabídku!
    Videa bohužel nestačí, v těch se zdálo, že je to tak deset let starej telefon. V reálu to působí úplně jinak.
    JOOP
    JOOP --- ---
    NOFU: A klasicky unboxing nebo review videa nestacej? Preci jen staticky obrazky obcas zkresluji, ale na videu, kde se s telefonem otaci apod. si muzes udelat lepsi predstavu.
    No a pokud ti video nestaci, Omnii mam a v pze jsem taky, tak se muzem domluvit.
    NOFU
    NOFU --- ---
    Kua, tu omnii nikde nemaji fyzicky, aby se na ní dalo mrknout, na fotkách vypadá zezadu dost divně :( Neni tu někdo z phy, kdo by mi ji mohl fyzicky ukázat?
    NOFU
    NOFU --- ---
    SNAKESK: Aha, jsem idiot, mě zmátlo že je to MobileNavigator7, považoval sem to za navigátor pro WP7, což neni, je max pro 6.5. Rozhodně to ale vypadá na slušnej soft.


    JOOP: Tomuhle řikám důvod proč mít odemknutej telefon :)
    JOOP
    JOOP --- ---
    NOFU: Pro unlock phones zatim jen takhle:
    Navigon pro WP7 v nové verzi 3.0 - První automobilová navigace - WMMania.cz
    http://wmmania.cz/software/gps/navigon-pro-wp7/
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NOFU: on je vonku, a aj funguje, ale chce prachy za privátnu betu. NAVIGON príde, teraz je len ten čo sa dodával s nemeckými telefónmi.
    NOFU
    NOFU --- ---
    Hledám navigační software a narazil sem na jedinej a to na NAVIGON, zajímavé je, že není v marketplace. Jakou cestou ho chce garmin dostat do telefonu?
    NOFU
    NOFU --- ---
    SNAKESK: Aha, já z toho měl pocit, že už to funguje :( Každopádně by to byl šikovnej nástroj, kdyby jo. Tak to se omlouvám za klamavou reklamu.
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NOFU: Ano, Schapman vždy chce peniaze za privátny beta testing a na podporu projektu, ale väčšinou jeho projekty ani nevyjdu z beta fázy, nehovorím že je nešikovný, ale robí to skôr pre prachy než pre to že ho to baví a pre komunitu. Na tom samozrejme neni nič zlé, len škoda že si to pýta takýmto spôsobom a robí sa ako keby nič.
    NOFU
    NOFU --- ---
    Tohle vypadá zajímavě: http://www.touchxperience.com/
    NOFU
    NOFU --- ---
    ADAMFC: Tak je na ebay.de za 335€ vč. poštovného.
    NOFU
    NOFU --- ---
    KYTT: Mnohý dík Ti!
    NOFU
    NOFU --- ---
    KYTT: Tak na to vlákno sem zatím nenarazil :( Nemáš ho bookmarknutý?

    ADAMFC: Americkej telefon s tim nesouvisí no, doteď sem nějak přehlížel, že nějaká omnia existuje - byl jsem zaslepen microSDHC portem :D Nyní je už horkým favoritem, pokud se mi teda podaří narazit na 16GB verzi, 8GB je málo.
    KYTT
    KYTT --- ---
    NOFU: já mám k UK účtu českou Mastercard od ČS...spoustě lidí se to povedlo přidat...je to banka od banky...koneckonců na smartmanii je o tom vlákno
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NOFU: já sem taky nemoh najít tu 16GB. A koukal sem i po zahraničí.

    Jak souvisí americkej telefon s tim LiveID?
    NOFU
    NOFU --- ---
    ADAMFC: Tak dell by byl úplně vpoho, pokud by šlo mít US LiveID s českou kreditkou, případně pokud by šlo platit jinak. Pak by se člověk musel vzdát jen wifi tetheringu, čož je ale poměrně velká oběť.

    Koukám teď na omnii a vypadá fakt dobře, ono je to vlastně stejný jak ten focus, jen to nemá paměťovej slot, kterej jak sem nakonec zjistil, je spíš na škodu. Koumesils zda jde odblokovat? Taky se mi u nás nedaří najít 16GB verzi, kde bys ho kupoval?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NOFU: no já na ty americký asi prdim, protože s těma jejich sítěma mam svejch zkušeností dost :) Ale fakt sem zúžil výběr na tyhle dvě. Ale ten Dell mě láká pořád
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam