• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NOFU
    NOFU --- ---
    NECROMAN: To sem ale hlupák :) Test:
    Dell Venue Pro: Videopohled na atraktivní telefon s Windows Phone 7 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=om5SGkAlCf8
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NOFU: staci dat odkaz na youtube na samostatny radek :)
    NOFU
    NOFU --- ---
    MUSTAFA: Tady je videorecenze ze smartmanie: http://youtu.be/om5SGkAlCf8

    /neumim sem vložit video, i nápověda mlčí
    NOFU
    NOFU --- ---
    MUSTAFA: Ehm... Videorecenze... Zatím sem nikdy žádnou nedělal, a přiznám se, že ani nemám moc čas jí dělat. Nemůžu slíbit :(

    Pokud si pražskej, není problém se srazit a okouknout.
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    NOFU: až přijde, tak prosím videorecenzi přímo pro tento klub. Taky se mi celkem líbí.
    NOFU
    NOFU --- ---
    MUSTAFA: Sry, potřeboval jsem informace, abych se mohl správně rozhodnout jaký přístroj koupit a nebyl jsem se v tom schopnej zorientovat.

    Dell Venue Pro je již objednán, díky všem za pomoc a trpělivost!
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    sakra to je otázek, asi sem přestanu chodit
    NOFU
    NOFU --- ---
    SNAKESK: Jak jsem předpokládal, dík za info.
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    Takže mapy v najnovšom navigone sú teda Q42010, dajú sa updatnút na Q32011 z Android verzie. Zatiaľ teda používam V3 keďže je tam SK jazyk (CZ je aj vo V4 ale neni zapnutý, bohvie prečo)
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NOFU: No ja som schválne nahodil v3 (z jedného jediného dôvodu, SK jazyk, Navigon Live Services a priamy prístup ku kontaktom mi veru chýbať nebude), a CZ má normálne pomenované ulice, aj čísla domov.
    NOFU
    NOFU --- ---
    SNAKESK: Tak kruháče mě netrápí, jde mi hlavně o adresy, tušim že ve 4/2010 ještě čechy nejsou řádně zapracovány.
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NOFU: Ja som navigon používal asi tri mesiace už, vtedy sa mi ťahali mapy z Q2/2011, teraz sa ťahajú (aj keď neviem s istotou) Q3/2011. To u vás v CZ každý týždeň prestavávajú križovatky či čo sa o to toľko bojíš? iPhone mapy fungujú tiež, takže ak bude update na jednu z týchto platforiem, môžeš ich inštalovať.
    NOFU
    NOFU --- ---
    NECROMAN: Fajn, rozumim, díky.

    K interop unlock pod Mangem: k tomu stačí oficiální dev-unlock a pak provést to hafo kroků z návodu na XDA? Jde mi o to, pokud si počkám na novou řadu telefonů Samsung (Focus S nebo Omnia W), bude možné plně odemknout telefon na Mangu se studentským developerským účtem?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NOFU:
    ChevronWP7 udělá to samé co oficiální dev-unlock
    Ano
    Prostou instalaci deseti homebrew aplikací
    Ano
    editaci registrů, přístup k file systému atd.
    U NoDo a starsiho OS - Ano
    U Mango - ne, pro tyto ucely je treba mit telefon Interop-Unlocked. Jak na to se popisuje na XDA, je to na dlouhe rozepsovani
    NOFU
    NOFU --- ---
    Nedaří se mi pochopit, jak je to s těma unlockama telefonů, co vlastně co dělá. ChevronWP7 udělá to samé co oficiální dev-unlock? Co mi umožní? Prostou instalaci deseti homebrew aplikací nebo i něco navíc (editaci registrů, přístup k file systému atd.)?
    NOFU
    NOFU --- ---
    SNAKESK: Jseš si jistej, že se tahaji ty nejnovější?
    DIM_
    DIM_ --- ---
    SNAKESK: "Kdyz s nama vyjebou, vyjebem my s nima":) Tak tak:)
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NOFU: Však mapy idú teraz od NAVTEQu, teraz sa ťahajú najnovšie mapy čo sú k dispozícii. Update máp si neviem predstaviť ako bude robený, IAP na WP7 zatial neni dostupný, takže by sa mali distribuovať najnovšie mapy, zatiaľ ma to nejak netrápi, SK/CZ/AU/PL/HU tam je, viac nepotrebujem, a to že tam neni jeden kruháč zakreslený, tak na to sa môžem akurát vieš čo :D

    Cena tiež odpovedá tomu, že updaty budú k dispozícii, a ak aj nebudú, neni problém si ich doinštalovať načierno, hejže? ;)
    NOFU
    NOFU --- ---
    SNAKESK: To jo no, podle zkušeností uživatelů (co jsem četl) se ti stahnou mapy klidně tři čtvrtě roku starý, při stížnostech s tebou vyběhnou, že si máš koupit aktualizace (právě za těch 99€). = chyrtá obchodní politika. A pokud je mi známo, tak pořádně zmapované čechy byly přidány v předposlední aktualizaci, tak abysme je nepotřebovali.
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NOFU: Však komplet mapy sa ti stiahnu pri prvom otvorení aplikácie, zaberajú dosť veľa (2,3GB), takže nejaké povymazávam aj tak (napr som si istý že do Andory nepôjdem určite)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam