• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: napisal som, zatial bez odozvy. v emulatore funguje secko .. na device sa app nainstaluje a da sa aj spustit, ale neda sa debugovat. proste to zakape.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: tak to napis na to forum, jinak mas u te app zapnute network capabalitu? funguje ti debugovani v simulatoru, neni jako release? Pokud tam nefunguje debugovani z VS, tak to pro me nema smysl ten ROM
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    ale deployne ju tam ... len nedebuguje :/ kurde, to zas je co za fory toto.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: nic... mam ju nainstalovanu, ale ked F5 tak 'The application could not be launched for debugging' tak je to trochu smutne, aj ked pisu ze ma full unlock :/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: dnes vysla nova verze DeepShining, ma cestinu, cesky slovnik i tethering - co ma proti ni?
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    niekto tip na unlocked ROM pre HD7 aj s moznostou debugovania apps ?

    DeepShining
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NOFU: zatim neni, ale popremyslim o tom. Pokud mi to neschvali, tak mi stejne nic jineho nezbyde (prilis tam vytezuju beh pod lockscreenem, coz by se pri certifikaci nemuselo libit)
    NOFU
    NOFU --- ---
    NECROMAN: Tj. lepší, tu maj všechny telefony. Je aplikace někde ke stažení, než jí schválí?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: jen s tou vzadu... zatim jsem tam poslal jednoduchou verzi, ale i tak jsem tam musel resit silene problemu s asynchronnim focenim, inicializaci, disposoavnim a dalsi srandy
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: a vie to iba s front cam alebo aj s tou na druhej strane? :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SpyCam aplikace byla právě nahrána pro certifikaci! držte mi palce, ať jí schválí :)
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Tak aspoň tričko ;)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: no... SMS jizdenku si stahlo parset Cechu a Vlak, taky tak nejak :)
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Ty ještě nemáš pár tisíc? :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: jo, bez problemu. Bavil jsem se i s tim klukem, co to porada a oni maji pristup pres sytem na vsechny ceske vyvojare. Pres jmena v te registraci do souteze to potom paruji a pocitaji se vsechny apps, co tam mas.
    Jinak horky kandidat na druhy notebook za rijen je tento autor, take uz ma par tisic stahnuti
    http://www.windowsphone.com/cs-CZ/search?q=danihelka
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    Vyvíjej a vyhraj
    http://msdn.microsoft.com/cs-cz/hh410158

    Nevíte někdo jestli i po odeslání formuláře se dají doplňovat aplikace?
    NOFU
    NOFU --- ---
    Tohle tu trochu zapadlo:
    Při synchronizaci kontaktů telefonu s LiveID jsem si všiml, že se v hotmail kontaktech zobrazuje telefoní číslo jen u Work, Work2 tam vůbec není. Stejně tak je tomu u Home a Home2. Work2 a Home2 se tam jen nezobrazují nebo o ně v případě hard resetu či výměny zařízení přijdu?
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    JOOP: Pro UK jsem to dovolil, ale zjevně to bude trvat než se to projeví, zkus zítra ráno :))
    JOOP
    JOOP --- ---
    SLUPKA: Nechapu, ucet na live.com mam US, ale na te strance mi to pise: Sorry, but you can't buy apps from here. Do you want to see if this app is also available in your home Marketplace?
    A kdyz dam check my marketplace, hodi me to na UK, kde to pise, ze aplikace nebyla nalezena. Takze mam nejspis UK, kazdopadne pro UK jsi to nejspis nepovolil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam