• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: skusal skusal, prave preto som taky nestastny z toho, lebo za tento tyzden som flashoval ten telefon uz asi tak 15x a zacinam mat obavy o zdravie NANDov :)

    ale moc tomu nerozumie, pretoze tvrdi, ze debugovanie nieje mozne v shipped roms, co je ofc bullshit ze hej.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: zkousel jsi to? Kdyztak to opet napis na XDA nebo lepe autorovi soukromou zpravou. Verze 3 vysla podle me hlavne proto, ze tam jen novy firmware, ktery je pro mnohe asi dulezitejsi.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: nema :/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vysel DeepShining ROM v3 pro HD7, otestujte ho prosim nekdo, zda uz ma vyresene problemy s debugovanim. Dik :)
    NOFU
    NOFU --- ---
    DIM_: Hlavně kvůli možnostem modifikace systému a také kvůli free aplikacím které nejsou dostupné na českém marketu. Proč pirátit aplikace za pár kaček?
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    DIM_: Pretože chcem interop unlock, normálny unlock ja mám, takže môžem pirátiť, ale nepirátim, 3e za hru mi nepríde vela (jedny cigarety). Taká socka nie som.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    SNAKESK: Ja nikdy nic neodemykam a normal platim (i za PC hry, PS3 hry..), ale proc tu tak resis ten unlock celou dobu, kdyz nechces piratit?
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    VECTOR: Kúpiš si telefón za vyše 200€ a nemáš 3€ na hru? Sila fakt.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NECROMAN: Aha, koukam, ze je to o dost slozitejsi nez se starym dobrym symbianem :)

    A existujou na WP7 taky nejake "piratske" aplikace? Rad bych si napriklad stahnul angry birds a neplatil za to, u nokie byly vsechny zadarmo...;)
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NECROMAN: skôr sa oplatí unlocknúť to ešte na NoDo a máš aj interop unlock, len ja som nestihol no :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VECTOR: u "normalnich" WP7 telefonu nemuzes XAPy instalovat, pokud nejsi developer, ktery zaplatil $99, nebo student, ktery to ma zdarma. Ted to muze mit kazdy za $9, pokud nechce pouzivat ruzne modifikovane ROM, a to se vyplati :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Trosku zacatecnicky dotaz, ale k cemu Chevron a unlock? Ja jsem instaloval mango do HTC HD2 a pak tam nahral nejakej cab "device_unlock" a aplikace XAP muzu normalne instalovat pres to microsofti SDK.
    Nebo mi neco unika?
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    Takže ChevronWP7 nemá povolené interops, a limit je 10 aplikácií
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NECROMAN: no ja mam student account rozšírený už na 10 apps a 5 devices :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SNAKESK: tak pokud jsi developer tak nic, snad jen developer muze odemknout snad jen 3 mobily, tak pokud jich mas vice, tak mas moznost :)
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NECROMAN: Ale ja som sa pýtal čo to prinesie napríklad mne, čo som registrovaný developer :) Porovnávam Oficial unlock vs nový ChevronWP7, nie Starý chevronhack proti nového chevron unlocku
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SNAKESK: vsak to same rikam - nemusis delat zadne hacky, funguej to na vsech telefonech
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NECROMAN: Nerozumieme si asi, ja nevravím o unlocku pomocou starého chevronu, ale od oficiálneho Microsoftu Developer unlocku, nový Chevron ide predsa aj na Titane či Radare
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SNAKESK: je to oficialni, nemusis delat zadne hacky s registrama v NoDo a podobne :) Navic to take funguje pokud chces homebrew treba u HTC Titan a Radar, tam zadny unlock neni
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NECROMAN: ano to viem, o čo je to potom lepšie od normálneho unlocku? ofiko od MS?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam