• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    ANGELFREE: Aplikace pro nyx se rozjíždí :)) Dočkej času a objeví se první verze...
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    jak to vůbec vypadá s aplikací pro nyx a s FishFillets portem?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: tak jim napis na podporu, s kazdym se to snazi resit
    Jenom otazka, zda si mel pred tim regulerni ROM, nebo neco modifikovaneho. Asi to moc nebude fungovat s ruznymi mody.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    som skusil ten legal chevronwp7 s "kurva vysledkom".
    akurat co mi to prachy zozralo ... lamers.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DEMONOFANARCHY: a nebo sis mohl za 9 USD stahnout legalni Chevron WP7 unlock token :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: zeptej se Jirky Paroubka, ten to bude vědět...!
    BLACKSUN
    BLACKSUN --- ---
    SLUPKA: Dobra rada, nad zlato.....
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: :D
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Založ si 4k live id účtů, protoč si je na telefonu a stahuj :DDD
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA:
    Dobrý den,

    máte pravdu. Samozřejmě pokud dosáhnete 10 000 stažení určitě o Xbox nepřijdete. Pokud se tak stane, budeme Vás kontaktovat na začátku ledna. Batoh Vám samozřejmě také necháme.

    Hezké prožití Vánočních svátků.

    Takze guys, dotaz, kde sebrat jeste 4 tisice stazeni? :)
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Pravda, já si ty podmínky ani nepamatuji :)) Ale věřím, že kdyby se ti to podařilo, tak se můžeš zvesela ohradit a že ti i organizátoři soutěže vyhoví...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: tak i kdyby ano, preci jenom, je to soutez do 15. 12., takze pokud bych ziskal jeste par tisic stazeni dnes v 23 hodin, tak mam narok na Xbox a ne batoh, no ne? :)
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Tak ono taky otázka co tam vidí oni, jestli nemají nějaký lepší pohled na data, který nemáme :))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak uz mi napsali z Microsoftu, ze jsem vyhral ten batoh za Vyvijej a vyhraj - ani se nesnazi cekat tyden, kdy budou v App hubu statistiky za stazeni z 15. 12 - jsou tam totiz s tydennim spozdenim.
    BUTHRAKAUR
    BUTHRAKAUR --- ---
    NECROMAN: jo, to jsem si presne myslel s tim marketplace - dik za info :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BUTHRAKAUR: v ceskem LiveID nefunguje, protoze to je vazane na dostupnost Zune marketplace v dane oblasti. Podle interniho infa by ale mel prijit Zune marketplace do CR v 2012 Q1 ;)
    BUTHRAKAUR
    BUTHRAKAUR --- ---
    v Music+Videos s ceskym Live ID zrejme nejde rozchodit zobrazovani takovyho toho peknyho panorama pozadi pri prehravani a pozadi tile, co? nebo je na to nejakej specielni trik? mp3 mam otagovany vcetne coveru, se Zune na PC jsem zkousel ruzne cvicit, stahovat metadata z marketplace apod, ale porad mam v telefonu jen obyc cover arty..
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    VECTOR: Protože to standardní cestou není možné???
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NECROMAN: Ja si porad rikal, proc na WP7 neexistuje :) super!
    btw. proc dosud neexistuje? az na tuhle portlou verzi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam