• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    SLUPKA: pokud se nepletu, tak jde o to, že před 6ti měsíci nešlo dát app pro ČR. To znamená, že jakákoliv starší aplikace by musela být ručně "re-deploynutá" vývojáře. No a ten většinou ani neví, že ČR existuje. Natož aby si uvědomil, že se pro ní uvolnil market :-)


    NECROMAN: Ehm jsi si jistý, že "benevolentní" Microsoft? Nějak mi unikla vazba HomeBrew a MS
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DEMONOFANARCHY: ktere napriklad? na ceskem marketplace mi chybi momentalne snad jen google search a Shazam, ostatni tam uz je :)
    Na druhou stranu muzes byt rad, ze benevoletni Microsoft marketplace umoznuje toto stahovani piratskych instalaci a jejich deployment :)
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    DEMONOFANARCHY: Proč za to může Microsoft? Ten kdo app vydává si určuje pro koho ta aplikace je...

    Mimochodem, nevíte jak je to se zveřejněním hry pro všechny státy? Jak snadno získat potřebné dokumenty?
    BOPA
    BOPA --- ---
    Další dotaz... :-)
    Nevidím fotky u kontaktů na webu hotmailu :-(... V telefonu je mám .... Nějaká rada?? pokoušel jsem se prolézt všechno možné, ale zřejmě špatně...
    Obrázky u kontaktů se mi nezobrazily, ani když jsem poprvé synchronizoval outlook s hotmailem. Tak jsem si dodal v telefonu ke kontaktům obrázky ručně, ale k synchru obrázků na web prostě nedojde... vše jinak funguje jak má, jen ty obrázky

    Kde dělám nějakou stupidní a zásadní chybu??
    Díky
    ROLNICKATA
    ROLNICKATA --- ---
    NOFU: Hulim, no.;) Děkuju!
    NOFU
    NOFU --- ---
    ROLNICKATA: Pokud fakt vostro, tak asi nezbejvá než dojít koupit český windows :)

    Pokud je to Dell Venue Pro, pak funguje tohle:
    SmartMania.cz • Zobrazit téma - Instalace české lokalizace přímo do WP7.5 (Mango)
    http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?f=136&t=27580

    Pečlivě si pročti celé vlánko, v prvním příspěvku byl původně nepoužitelný soubor, odkaz na použitelný se tam někde fláká.
    ROLNICKATA
    ROLNICKATA --- ---
    Můžu se prosím zeptat? Koupila jsem mámě k Vánocům Dell vostro a potřebovala bych tam nahrát Češtinu, to znamená Windows 7,5. Jak na to?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: měl bych pro tebe kupce podle mě i za víc. Dej mi vědět do pošty kdyžtak
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vyhral jsem v jedne soutezi Lumii 800 a tak me napada, za kolik se da dnes tak prodat HTC HD7? 4 tisice by snad mohly zaujmout, ne :)
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    VIRTUALVOID: veď ja som ta unregol :)
    ESY
    ESY --- ---
    SLUPKA: ja to zatim nepotrebuju :D mozna az na to casem narazim tak kouknu
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    ESY: Vývojáři silverlight toolkitu tvrdí, že ne :)) Ale můžeš to zkusit :))
    ESY
    ESY --- ---
    SLUPKA: a napsat si to komeplet svoje nejde?
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: V kalendáři se to děje :) Ten seznam v ContactListu - mají ho hotový, ale není veřejně přístupný. Jediné co je, tak to je takový jakžtakž fungující v toolkitu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: nerozumim, co ti tam nejde? tlacitka v app baru nejsou urcena k tomu, aby se za behu pridavala nebo skryvala, takovy je design guideline pro WP aplikace.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    ESY: Je to minimální věc, ale štve mne, že nejsem třeba schopný udělat stejné věci jako má základní kalendář, contact list apod. A že ani nejsem schopen tu aplikaci s tím provázat a tak :))
    ESY
    ESY --- ---
    SLUPKA: multithread by nemel bejt problem ne ? a battny enak neresim to je uz minimalni vec :]
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Ta ho neskreje, ale zešediví :))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: multithreading lze samozrejme pouzivat a ke tlacitkum na appbaru lze pristupovat, byt omezene. Maji propertu Enabled, ktera vetsinou staci.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    ESY: Jede to nad CF, jednovláknově (takže třeba při programování umělé inteligence se na nějaký hezký progress bar dá zapomenout). Chybí shadery. K tlačítkům na appbaru (ta dolní lišta s tlačítky) se nedá přistupovat podle jména, nefunguje na nich binding a nemají property Visible.

    Já to myslel tak, že tě ta radost přejde až budeš chtít do aplikace přidat pokročilejší věci. Jinak mne vývoj také baví, já jen vidím, že tam toho fakt strašně chybí a některé věci jsou nedoladěné.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam