• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KYTT: kompletni specifikace:
    http://www.developer.nokia.com/Devices/Device_specifications/Lumia_900/
    a dostupnost ma byt ze zacatku jen v US, kua
    KYTT
    KYTT --- ---


    Nokia Lumia 900

    4.3" displej
    naboostovaná front-face camera
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NECROMAN: No nevim, zacalo se to dit az dnes, kdyz jsem updatovat na build 8107. A messaging jde otevrit v poradku, jen se vzdy vypne telefon a po zapnuti vydim (prectenou) prazdnou zpravu od nejakyho kontaktu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VECTOR: snad to neni ta SMS of death?
    Windows Phone SMS attack discovered, reboots device and disables messaging hub | WinRumors
    http://www.winrumors.com/windows-phone-sms-attack-discovered-reboots-device-and-disables-messaging-hub/
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Zacinaji mi chodit prazdne sms od kontaktu co mam v seznamu, kdyz jedna prijde, vypne se telefon. Nevite cim to je?
    ESY
    ESY --- ---
    CERMINEK: nebylo by lepsi najit neco na organizaci dokumentu treba ?:]
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CERMINEK: prohlizet adresarovou strukturu zadnou aplikaci z marketplace nejde a nepujde - lze to pouze pomoci homebrew aplikaci pokud mas InteropUnlock. Mrkni na XDA, tam jsou rady a postupy.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj všem. Nemáte někdo typ na aplikaci, která by dovolila prohlížet adresářovou strukturu. NA Marketplace jsem našel jen jednu free a ta chce registraci a ještě k tomu moc nefunguje... Potřebuji nějako vošmelit množství taháků abych se v tom vyznal :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NOFU: !!!!!!!! HAH
    NOFU
    NOFU --- ---
    ADAMFC: Nemusíš, klepneš na Buy, a místo výběru platební metody bo co to tam normálně je ti to poví, že aplikace jíž byla v minulosti zakoupena a z tlačítka Buy se stane tlačítko Install.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: aha, tak to mě nezajímáš :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: tak ja zadne placene zatim neporizoval :) Ale fakt skoda, ze nejde v Zune zaskrtnout "techto 25 jiz koupenych aplikaci nainstalovat do telefonu 2" Ok, pockal bych a hotovo, a ono ne :(
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: a nechá tě to? Musíš platit znova ne?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak Nokia Lumia 800 je doma :) Je ale docela hloupe, ze se nedaji vsechny stavajici aplikace z predchociho telefonu nejak snadno nainstalovat i do noveho, musim hezky rucne pres Marektplace :(
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    NECROMAN: jo takhle... No tam je pak otázka, jak moc je to benevolence a jak moc bug, ale spíš bych to viděl na to druhé
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    H_U_N_T_E_R: spise jde o to, ze je mozne bez problemu stahovat XAPy z Marketplace a upravit je snadno pro homebrew instalaci. To si mohli v Microsoftu preci jen lepe ohlidat.
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    SLUPKA: pokud se nepletu, tak jde o to, že před 6ti měsíci nešlo dát app pro ČR. To znamená, že jakákoliv starší aplikace by musela být ručně "re-deploynutá" vývojáře. No a ten většinou ani neví, že ČR existuje. Natož aby si uvědomil, že se pro ní uvolnil market :-)


    NECROMAN: Ehm jsi si jistý, že "benevolentní" Microsoft? Nějak mi unikla vazba HomeBrew a MS
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DEMONOFANARCHY: ktere napriklad? na ceskem marketplace mi chybi momentalne snad jen google search a Shazam, ostatni tam uz je :)
    Na druhou stranu muzes byt rad, ze benevoletni Microsoft marketplace umoznuje toto stahovani piratskych instalaci a jejich deployment :)
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    DEMONOFANARCHY: Proč za to může Microsoft? Ten kdo app vydává si určuje pro koho ta aplikace je...

    Mimochodem, nevíte jak je to se zveřejněním hry pro všechny státy? Jak snadno získat potřebné dokumenty?
    BOPA
    BOPA --- ---
    Další dotaz... :-)
    Nevidím fotky u kontaktů na webu hotmailu :-(... V telefonu je mám .... Nějaká rada?? pokoušel jsem se prolézt všechno možné, ale zřejmě špatně...
    Obrázky u kontaktů se mi nezobrazily, ani když jsem poprvé synchronizoval outlook s hotmailem. Tak jsem si dodal v telefonu ke kontaktům obrázky ručně, ale k synchru obrázků na web prostě nedojde... vše jinak funguje jak má, jen ty obrázky

    Kde dělám nějakou stupidní a zásadní chybu??
    Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam