• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: koho je to prace? asi nejaky freelancer na zakazku predpokladam :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    V těchto dnech odesílá ke schválení na Marketplace aplikace ČT24 a ČT4 pro Windows Phone 7 (WP7)

    iVysílání spustíte i na Nokii se Symbianem 3 — Média a technologie — ČT24 — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/ct24/media-a-technologie/162190-ivysilani-spustite-i-na-nokii-se-symbianem-3/

    fuck yeah
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: ja byl v tymu Herceg, Slavicek a Danihelka - hned nejblize, nalevo vepredu byl nejaky 4 clenny tym, co mel i vlastni monitory a vpravo nejaky, co se slozil ze dvou a jendoho cloveka, co tam zbyl. Ti take vyhrali svoji appkou pro Meego.
    Jinak vepredu Igor Smerda, Stepan Bechynsky a nekdo treti
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Koukám, Brňáci, Herceg s Jechou a nějaký třetí tým, to jste byli vy?

    My jsme se tam nevypravili, protože před zkouškovým měl každý starostí nad hlavu... Navíc mne osobně by zajímal spíš delší než kratší, po tom 24 hodinovém v Praze...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ANGELFREE: no byl, ale uz neni :)
    je teda soucasti nekolika neoficialnich ROM

    Takto to vypadalo, bohuzel jen tri tymy, ale i tak zajimava akce :)
    imgur: the simple image sharer
    http://imgur.com/NWUCF
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    NECROMAN: hmmm, sem myslel že na betě manga nějaký český slovník/y už byly...zatím se to asi nedá nějak jednoduše donahrát (tj. bez unlocku)?
    ESY
    ESY --- ---
    VIRTUALVOID: zrovna hackathon se da uplne v klidu pochopit pokud berem vznik toho slova a prvnotni pouziti :]]
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: to by ma zaujimalo, ako chodia na tie nazvy ... "Hackathon" ;)

    weird, funny & awkward
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Ty jsi byl v Brně? Jak to tam vypadalo?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    T_RAVEN: HTC Radat mám...Rukama mi prošel i Android a Windows mobile v 5 až 6.5...Radar je ale zatím nejlepší kousek, který jsem měl..to že to nemá paměťovku, mass storage nahradíš skydrive, mp3 / videa / obrázky řešíš přes Zune, tak je to bomba... Nejlepší telefon co mi prošel rukama.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ANGELFREE: nejsou ani u Mango telefonu, bohuzel
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    ahoj, myslel jsem ze si chci koupit neco s androidem ale pak sem videl nejakou recenzi na wp7.5 a dost me zaujala... mate nekdo zkusenost s htc radar? koukal sem ze tam nejde nacpat pametovou kartu a nepodporuje mass storage je to pravda? jak se tam daji nahrat soubory (dokumenty, mp3/videa) ?? podporuje to aplikace od google? (mail, maps, docs)? jak je to s vydrzi baterky?

    dik moc
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    nebo si to pošli na mail
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    CERMINEK: skydrive
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Mám dotaz..jak dostat do telefonu soubory typu Office, nebo .pdf? Přes zune se mi to zaboha nepovedlo :/
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    jak je to vůbec s českými slovníky, jsou součástí české lokalizace, nebo ne?
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    NECROMAN: jj WCF v Azure.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TDA: mozna to je proste je vlastnost systemu - emulator ti neukaze vse, jak to bude v realu.
    Kdyztak muzes zkusit stahnout nejakou existujici aplikace pomoci Phone7Market a disassemblovat ji, jak to tam resi.

    H_U_N_T_E_R: Jakym zpusobem to pushujes do telefonu? nejakou web sluzbou, nebo jinak?
    TDA
    TDA --- ---
    Zdravim, kdyz jste tu zabrousily do toho programovani, mel bych dotaz. Nesetkal se nahodou pri programovani (WP7.1) s tim, ze by melo ovladani touch screenu lehounce zpozdeni nez dotece tam kde to chci v kodu resit?
    Zkousel jsem to pres Silver Light(eventy) i XNA(ruzne si ten touch input vzorkovat sam) u obou zpusobu mi prijde, ze furt citim lehky zpozdeni. Na emulatoru to nedela, kdyz to nahraju do telefonu, tak se to projevy. Prijde mi, ze je to neco kolem 100ms, ale nevim.
    Zkousel jsem to na Samsung Onia 7 a aplikacka se tyka generovani zvuku v realnem case, takze je tam jeste latence vlastniho zpracovani signalu (velikost bufferu), ale ta je urcite niz, schvalne jsem sel s vzorkovaci frekvenci co nejniz aby byl buffer co nejkradsi a furt to trvalo.
    Je mozny ze to co tady pisu je nejakej nesmysl zavinenej moji chybou, venova jsem tomu zatim asi 2 odpoledne a ten touch input jsem zatim moc neresil. Ptam se na to driv nez nad tim budu laborovat, treba uz se stim nekdo setkal, nebo nekdo rekne, ze to neni mozny, ze touch screen prece reaguje ihned.
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    VIRTUALVOID: nemám rád opensource. To se mi pak spousta lidí směje, jak prasím :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam