• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dostal jsem vcera napoad na jednoduchou a prinosnou appku, ale asi ji prenecham jinym - vzhledem k tomu, ze Tango asi neprinese slovenske prostredi a klavesnici, tak by nekdo mohl vytvorit appku se slovenskou klavesnici, kde by slo napsat a ulozit slovensky text, dat do schranky, poslat do SMS, emailu a pod.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: slovensko furt nic :/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ANGELFREE: to uz bylo vyvraceno - tech vice bg apps bylo soucasti custom ROM, ne Tango buildu
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    Windows Phone Tango ROM leaks out, reveals support for more background tasks - Engadget
    http://www.engadget.com/2012/03/20/windows-phone-tango-rom-leaked/
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    tak zase řeím ten samý problém, co jsem tu již psal...
    Jak dostat z telefonu soubor pořízený do Isolated Storage aplikací http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/19d702eb-4847-4c24-ba71-7115ca0ad86b ? Zkusil jsem snad vše a nic nefungovalo... A v téhle app. nefunguje upload na DropBox (alespoň ne mě)... Problém je, že nemám odemčený telefon pro vývoj... Help me please :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: svatky o den napred mu hlasi uz vice lidi, asi nejak nevychytal prestupny den :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    SLUPKA: konkretne, meniny na dnes, ktore ukazuje - su o den popredu :)
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    VIRTUALVOID: jaký? abych se tomu vyvaroval :))
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    ozaj to mi pripomenulo, ze r.varga ma vo svojich "meninach" zaujimavy bug.. idem mu to tvitnut :)
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    VIRTUALVOID: Jelikož dělám ty svoje svátky i ve slovenské verzi, tak jsem na to již narazil :))
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    SLUPKA: to je pravda, ale ja som nejak slovensky trh neplanoval ovladnut :)))
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    VIRTUALVOID: Ale třeba jako vývojář prostě slovenskou lokalizaci správně neuděláš :)) Což není úplně příjemné...
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: vzhladom na to, ze na tuto moznost cakam od zaciatku, tak problem s klavesnicou je pre mna uplne bezpredmetny :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jak jsme se dneska dozvedeli na akci Microsoftu, tak Marketplace a App Hub by mel byt dostupny na Slovensku velmi brzy, ale na druhou stranu jsem se take ptal, jak to bude se slovencinou a slovenskou klavesnici pro WP7 telefony a tam to tak slavne nebude "az ke konci roku".
    Takze bohuzel, App Hub sice bude, ale appky bude nutne vydavat zatimn jen bud jako en-US, nebo cs-CZ, nebo pod jinymi regional kody :(
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    to uz par dni, jestli nie tyzden, je :)
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Díky
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NIKKARIN
    NIKKARIN --- ---
    HITMAN47: A jeste bych to upresnil tak, ze se mu nezobrazuji kontakty, ale kdyz ja mu treba napisu, tak me vidi a muzem si psat. Ale pak staci chvilka necinnosti a uz jsem pro nej offline. Ja teda pouzivam facebook messanger na iphonu
    HITMAN47
    HITMAN47 --- ---
    NIKKARIN: podívej se, jestli jsou propojený účty tady: https://profile.live.com/ (Facebook a Live) - mělo by to jít propojit i z telefonu (v nastavení nějak, teď už přesně nevím)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam