• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: a nejvetsi otazka je, zda bude dostupny i pro low-end Tango mobily s 256MB RAM - zabit Lumii 610 par mesicu po startu, to by nebyla dobra vizitka, ale pokud by byl upgrade i pro ni, byt nejaky orezany, tak by to byla vyhra a vysmech Androidu :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VIRTUALVOID: ani náhodou bych se na droid nevrátil
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    ADAMFC: a ked nie, o dovod viac rozmlatit moju hd7 o stenu a kupit si handrojd :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VIRTUALVOID: to neni pravda. Pořád se řeší, jestli pujde update na WP7 telefony a když, tak jestli na všechny nebo jen na některý (třeba jen ty novější).

    Jestli to MS udělá, tak klobouk dolu.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    BLACKSUN: sak toto sa hovorilo uz pred polrokom :)
    BLACKSUN
    BLACKSUN --- ---
    Tak prvni neoficialni potvrzeni wp8 pro vsechny telefony.. http://www.engadget.com/2012/04/17/windows-phone-8-available-all-devices/
    doufam ze to bude pravda.. :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    jsem rád, že to neni evidentně mrtvá platforma, když už budu mít v tomhle týdnu lumii 800 :))

    přecházim z htc desire hd, s kterým jsem spokojenej, ale chtěl jsem zkusit něco nového, tak jsem celkově zvědavej na WP
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Objevuji se prvni Tango aktualizace pro Lumia 710 - dalsi budou asi za rohem :)
    SmartMania.cz • Zobrazit téma - Nokia Lumia 710: Tango aktualizace (diskuze)
    http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=170&t=29122
    MAGE
    MAGE --- ---
    KYTT: Data jsou trošku divná, ale asi to půjde
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    KYTT: no vïda. ty sem měl, nechtěně smazal, název zapomněl a už je nemoh najít
    HITMAN47
    HITMAN47 --- ---
    btw celkem dobrý tipy jsou tady (v článku i v komentářích) - je to sice "for Nokia Lumia", ale samozřejmě ty aplikace fungujou i na jinejch telefonech

    Must-have apps for your Nokia Lumia 900 | wpcentral | Windows Phone News, Forums, and Reviews
    http://www.wpcentral.com/must-have-apps-your-nokia-lumia-900
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    moje top (XY)
    {

    4th & mayor
    challenges
    evernote
    fingerpaint (hlavne kvoli malemu)
    geocaching live,
    icq
    imdb
    i-nigma,
    kik messenger
    locations
    metal detector
    sound hound
    text my location
    tune in radio
    twitter
    weather


    }
    KYTT
    KYTT --- ---
    btw. nějakej jinej klient pro Read It Later než Time To Read nedoporučíte?
    KYTT
    KYTT --- ---
    doufám, že ten defaultní pdf prohlížeč co je na Win8 bude brzy i na WP7, protože adobe reader je neskutečně nahovno
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    DEMONOFANARCHY: aj Taky shufle party je cool :-)
    MAGE
    MAGE --- ---
    DEMONOFANARCHY: ja jich par zkusil a nejvic me vyhovuje Wonder Reader
    Jinak je ted hromada slev na hry (rychle je clovek najde pres AppFlow ve slevach).
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    DEMONOFANARCHY: ja mam rozpracovany geocache toolik a jednu hru. hned potom urobim uber greader :))
    MAGE
    MAGE --- ---
    Máte někdo tip na aplikaci pro streaming audio/video z PC do mobilu? Možnost přidávat adresáře/soubory (né nutnost to mít někde v jedné složce). Možnost vybrat soubory do fronty, tvorba playlistu. U videa konvertování on-the-fly + bonus titulky.
    MAGE
    MAGE --- ---
    BUTHRAKAUR: parada, ja na ten m.google.com/sync pristupoval primo z WP a to mi neslo. Pres desktop s upravenym agentem uz to frci. Diky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam