• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    NECROMAN: nerozumim "prepni se na start" ale pomohl restart. Stara dobra metoda :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    AVATAR: zapnutim stavu v letadle se vypne pripojeni k mobilni siti, Wifi a Bluetooth - to snad funguje, ne? Zapni leadlo a prepni se ns Start - nahore by ted mela byt preskrtle ocko namisto sily signalu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ahoj,
    reklamoval jsem svyho androida a vyfasoval WP7 jako nahradu.

    Mam ponekud problem v tom, ze se mi nedari vypnout rezim v letadle. Kliknu na sipku, nastaveni, rezim v letadle a pretahnu cudlik doleva.

    A nic se nestane. Porad je stav Zapnuto, kdyz dam sipku zpet, tak je furt zapnuto, kdyz kliknu na logo wydli, porad zapnuto. Ale ja chcu wifi :(

    Nejaka rada?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Hlasjte prosim pro tuto polozku ve Windows Phone Uservoice:
    Bring new features of WP8 that can be supported by WP7.5 hardware to WP7.8! – Feature Suggestions for Windows Phone
    http://windowsphone.uservoice.com/forums/101801-feature-suggestions/suggestions/2945071-bring-new-features-of-wp8-that-can-be-supported-by
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    MORIARTY: ale fuj
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    CRAZY_IVAN: Možná tam půjde dát aspoň android
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Moje piksla tou dobou stejne bude zrala na vymenu. Rok a dost
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CRAZY_IVAN: urcite pujde tam dat nejaky ten neofiko ROM, i na HTC HD2 :)
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    CRAZY_IVAN: vzhledem k lidské kreativitě bych na to vsadil boty (viz. třeba HD2, na tu existuje snad vše krom desktopových Win7)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    oficiálně to nepůjde, ale zajímalo by mě, jestli půjdou aktuální mobily rootnout a dát tam WP 8
    KULA
    KULA --- ---
    NECROMAN: nakonec jsem to hodil do smartservis.cz co spolupracuje se smartmania.cz a musím uznat, super servis. V 19:30 žádost a volání z mé strany. V 20:20 jsem telefon odvezl do bohnic, dostal předávák samozřejmě a v 22:00 jsem si ho už odvážel v češtině. A stálo mě to 400 ale bylo to usmlouvané z 500 (:
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KULA: dotaz, jakou mas verzi OS na tom telefonu, nejnovejsi 8107?
    zkus muj postup zde:
    SmartMania.cz • Zobrazit téma - Instalace české lokalizace přímo do WP7.5 (Mango)
    http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=136&t=27580&start=90#p236801
    KULA
    KULA --- ---
    Nabízím 2 kila za počeštění - Praha
    KULA
    KULA --- ---
    NECROMAN: ano, podle tohoto to dělám, stáhnu sender. rozbalím to celé do složky dellcz třeba. potom stáhnu ti language packy. ale jsou dva, který použít? použil jsem oba, jak dohromady, tak zvlášť, vždy to bylo přímo v rootu složky dellcz. mám to dát jinak?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KULA: zkus si k tomu najit diskuzi na smartmania foru - tam to resilo hodne lidi a vetsina problemu tam byla vyresena

    SmartMania.cz • Zobrazit téma - Instalace české lokalizace přímo do WP7.5 (Mango)
    http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=136&t=27580

    Mas k tomu treba stazene ty soubory s cestinoua mas je ve spravne slozce?
    KULA
    KULA --- ---
    Ahoj, mohli by jste mi prosím pomoci s Dell Venue Pro, potřebuji ho počeštit. Zkoušel jsem updatovat CAB přes update cab sender. To ale neproběhne, koučí to následující obrazovkou. Nemá někdo tip jak to rozhývat??

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: lidi z Microsoftu a Nokie uz Tango pochopitelne nejakou dobu maji (Igor Smerda ho testoval uz nekdy od prosince lonskeho roku, ruzne bety), my smrtelnici si ale jeste nejaky ten den pockame :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    kolegove už ho maj nějakej ten pátek (Majkrosofti)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam