• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MARASAN: nejde zmenit, je to tak. Od te doby co tlacitko na taby daly do menu, tak je stejne nepouzivam. Ve Windows Phone 8 ale uz pujde prepnout, co bude na hlavni obrazovce vlevo doel za button, zda refresh, tabs nebo favorites.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Limit max 6 tabu v IE je pevne dan a nejde zmenit? Dost me to omezuje :-/
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    jinak ty čísla u toho rádia jsou docela vysoký...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: no to myslim, že je trochu jinej případ tohleto :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: soudruzi v Microsoftu asi hledali, co z telefonu odstranit aby usetrili a nenastvali co nejvice lidi, asi jako pred dvema lety, kdy zjistili, ze nikdo neposila soubory pres Bluetooth a nepouziva Mass Storage :D
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: obzvlaste to nastve pote, kdyz jsem ted nekolik poslednich dnu pracoval se tridou FMRadio a ve WP8 emulatoru nahodou zjistim ze nefunguje :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    To zas bude na základě nějakejch výzkumů :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Z oficialnich specifikaci WP8 telefonu se da zjistit zajimava vec - zadny z dosud predstavenych WP8 telefonu nema ve specifikaci FM radio, ktere ovsem bylo povinne u vsech WP7 telefonu.
    Je to omyl ve specifikaci, nebo se dovime jeste nejakou neprijmenou pravdu? Pevne doufam v prvni, i kdyz bych se ale nicemu nedivil u Microsoftu
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    OPRAH: tobě nejde ze seznamu aplikací připnout email na hlavní plochu? Nezapomněl si třeba v synchronizaci zaškrtnout synchronizaci mailů a máš jen kalendář? To občas udělalo (jdi do settings, accounts a otevři ten email, o kterym mluvíš. Úplně dole je synchronizace a musíš tam mít synchronizovat email)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    zahadna vec ty sedmy.. kdyz jsem ho poridil, tak jsem v prvnim nastaveni ihned prihlasil ucet google a hle: na home byl gmail automaticky.. ted, po tovarnim restartu a nastaveni uctu az po prvnim nacteni to uz nejde :))) je parada, ze je to zatim asi nejrychlejsi OS ale moznosti, jak si telefon upravit dle svych potreb asi nejmene..
    KYTT
    KYTT --- ---
    OPRAH: no to fakt nevim, já tam mám připlý hned dva googlemaily :)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    a proc treba nemuzu pripnout googlemail na hlavni obrazovku? proste mi to nabidne ale text je inverzni a nemuzu nic..
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    ADAMFC: fakt tam neni. nikde
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    OPRAH: v zune bys ho měl najít
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    NECROMAN: to me prave prekvapilo- nahrat to slo ale ihned po nahrani soubor vpodstate zmizel- neda se smazat ale realne mi to misto v telefonu chybi:)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OPRAH: Zune snad neumozni nahrat filmy, ktere nejdou prehrat, ne? Zkus je smazat primo v Zune ve spravci obsahu telefonu po pripojeni.
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    ahoj všem!
    Mám problem se svym HTC Radar 4g:
    pomocí Zune jsem do něj nahrál pár filmů, některý ale nejsou podporovaný a tak mi teď v telefonu pouze zbírají místo. Problém je v tom, že je přístroj ani nerozpozná, tudíž je nemohu smazat. Místo ale realně zabírají. Jak se jich mám zbavit? je factory reset jediná možnost? dík moc za radu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: a jeste k tomu toto, takze tech prodanych Windows Phone telefonu bude spise tak 10-12 mega
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MAGE: tady jsem neco nasel - clanek ze zari 2012
    Nokia: 7 million Lumia phones sold to date in 54 countries, 4 million in the last quarter -- Engadget
    http://www.engadget.com/2012/09/05/nokia-7-million-lumias-sold-to-date-in-54-countries/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam