• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OPRAH: Zune snad neumozni nahrat filmy, ktere nejdou prehrat, ne? Zkus je smazat primo v Zune ve spravci obsahu telefonu po pripojeni.
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    ahoj všem!
    Mám problem se svym HTC Radar 4g:
    pomocí Zune jsem do něj nahrál pár filmů, některý ale nejsou podporovaný a tak mi teď v telefonu pouze zbírají místo. Problém je v tom, že je přístroj ani nerozpozná, tudíž je nemohu smazat. Místo ale realně zabírají. Jak se jich mám zbavit? je factory reset jediná možnost? dík moc za radu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: a jeste k tomu toto, takze tech prodanych Windows Phone telefonu bude spise tak 10-12 mega
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MAGE: tady jsem neco nasel - clanek ze zari 2012
    Nokia: 7 million Lumia phones sold to date in 54 countries, 4 million in the last quarter -- Engadget
    http://www.engadget.com/2012/09/05/nokia-7-million-lumias-sold-to-date-in-54-countries/
    MAGE
    MAGE --- ---
    NECROMAN: za Q4 2011 to byl tak 1M za Q1 2012 2M u Q2 2012 zacinal uz WP8 problem tak nevim nevim
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MAGE: Lumii je tak polovina az tretina ze vsech
    MAGE
    MAGE --- ---
    NECROMAN: jako 10-20 WP telefonu nebo primo Lumii?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MAGE: ver mi ze tech 10-20 mega je v pohode prodanych, nicmene na skladech se jiste take par dalsich milionu vali, o tom bych nepochyboval.
    MAGE
    MAGE --- ---
    NECROMAN: Jak pise MRAKY tech 10-20M se muze valet na skladech. A taky se vali protoze se s nich stali neprodejne pristroje.
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    NECROMAN: no hacek je v tom, ze MS zadne cislo nezverejnil. tohle jsou vsechna cisla nakupu prodejcu. co ja vim, tak ciste prodeje/aktivace nikdy zverejneny nebyly... muzes byt sice pravdu, ale to co jsem napsal byla nejhorsi varianta. nejspis pravda bude nekde uprostred.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MRAKY: tech uzivatelu je odhadem 10-20 milionu, kdyz to odhadnu z prodeju Nokia Lumia.
    Staci porovnat s prodanymi 2 miliony iPhony 5 za prvni den predprodeje a je jasne, ze to nejsou zadna extra cisla.
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    ADAMFC: nejlepsi vysvetleni, ktere jsem cetl bylo, ze se jednalo o rozhodnuti microsoftu na zaklade analyzy mnozstvi uzivatelu, ktere maji. jen microsoft vi, kolik bylo realne telefonu s wp7.x to cislo mohlo byt klidne pod milion a zbytek lezi nekde na skladech...
    ten rozdil mezi wp8 a wp7.x je veliky.

    takze to zarizli a jede se znovu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: pokud vim tak Microsoft - technicky ten update sel, ale nechtelo se jim resit bezpecny postup updatu z jednoho na uplne jiny system, ovladace, back settings, atd.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    KYTT: pražáku
    KYTT
    KYTT --- ---
    btw. na to HTC sem nedostal už ani Tango :)
    KYTT
    KYTT --- ---
    ADAMFC: tak já tě klidně seznámim s kamarádem co má Omnii a sere ho to, já měl HTC a sere mě to, teď mám Lumii 800 a sere mě to furt :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: já jí mam a nesere mě to. Mam tři kamarády s Win 7 a nesere to ani jednoho.

    A jak řikáš - zkusili to a teď do toho jdou docela na husto. HTC i Samsung už na ty osmičky rozjížděj pomalu kampaně.

    A opět - to, že sis na českym internetu přečet, že s Nokií MS neznamená, že to tak je!
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: Tak já bych řekl že to štve i majitele Omnii, jsou to cca stejně staré telefony. Ale HTC a Samsung to jen tak zkusili, prostě z té škály telefonů co vyrábí udělali 1-2 jako WP, nijak moc to nepropagovali, prostě buď a nebo. Zatímco Nokia velkohubě vydala L800 a L900 že to je jediné možné a nejlepší (pro highend ne Ashi) a přitom MUSELA vědět že na tom příští update nepůjde. Nastrkala prachy do reklamy a propagace aby si to koupilo co nejvíce lidi než se ukáže pravda. Sranda je že s nima teď MS vyjebal a bere HTC který od Nokie slušně opisuje =) Elop dostane bonus a pápá šáteček Nokie.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: bylo to rozhodnutí MS, nebo ve spojení s výrobcema, který na tom chtěj rejžovat? Jako ptam se smrtelně vážně - protože sem se tohle nikde nedočet
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak se tady uklidníme :)
    Microsoft to podělal, že nedal cestu pro update existujících telefonů (i kdyby update měl znamenat hard reset) - tím to hasne, nemá cenu to omílat dokola
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam