• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: já mam polskej a mam to tam taky
    MAGE
    MAGE --- ---
    Tak u toho search buttonu je rozdil USA vs. zbytek sveta. Co jsem sledoval tak pro USA je tam rychlej pristup pro QR ctecku, rozpoznani hudby, local scout... Hodne s tim machroval ten plesatec pri Smoked by WP.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DEMONOFANARCHY: bing hell button je překvapivě součástí stejný strategie, jako cpát všem jen jeden vestavěnej prohlížeč ;)

    Ten bing je úplně ve všem - i v xboxu například
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DEMONOFANARCHY: spousta věcí se dělá stylem priorit, protože začli od hovna. A za další - spousta věcí se dělá pro potřeby americkýho trhu. A ten v případě telefonů je hodně zaostalej za evropou.

    Mě tenhle přístup taky točí a jsem přesvědčenej, že to MS škodí, ale maj nějak nastavený priority atp. U spousty věcí chápu, proč to tak udělali - A custom ringtone je pro ně věc, kterou si většinou zařizuje trošku znalejší člověk a tudíž to prostě nedělali do základu.

    Profily, co vim, tak na americkym trhu mělo vždycky akorát Blackberry a třeba po tom taky neni poptávka.

    Já osobně nepotřebuju ani jedno, ale sere mě, že nemůžu nastavit vibrace stejně jednoduše, jako se dá nastavit vypnutí zvuků...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    nebo si prostě změníte ID3 tag, dáte tam "ringtone" jako genre a telefon vam to nabídne jako ringtone :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DEMONOFANARCHY: z mailu to sice nejde, ale muzes si stahnout app, ktera umi mp3 soubor nahrat jako melodii.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    H_U_N_T_E_R: k cemu sifrovane telefony, kdyz spousta firem stale porusuje bezpecnost treba sdilenim dokumentu pres uloz.to, zkuste si tam schvalne hledat CSOB a nebudete se stacit divit :)
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    DEMONOFANARCHY: Celková bezpečnost je ale úplně stejná. Proto jste koupili sharepoint za 300 klacků, protože můžete předpokládat, že není děravej. Ve výsledku když někdo šlohne telefon a bude chtít, tak z něj pravděpodobně vytříská hesla/certifikáty jak k sharepointu, tak úplně stejně snadno k VPN.
    Navíc tohle je typickej příklad právě pro SSL -> spoustu devices na jeden endpoint. Nepotřebuješ zpřístupnit celou síť. Naopak jako security issue vidím, že když někdo vytříská údaje z telefonu, tak není kompromitovanej jen sharepoint, ale celá síť.
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    DEMONOFANARCHY: VPN by byla fajn. Na druhou stranu ji neumí pořádně žádnej telefon a vzhledem k povaze aplikací v telefonu mě ani moc nenapadá co s ní.
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    DEMONOFANARCHY: subset AD by prý být měl. PAk je tam company hub, kterej dohání zbytek.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DEMONOFANARCHY: take jsem byl prekvapeny, prakticky vse o finkcionalite jsem uz vedel, jedina novinka byl fakt, ze dneska bude uvolnene public WP8 SDK
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Já sem hlavně potěšenej, že to hned rozjížděj i u nás. Nokie mě nezajímá, takže se pujdu podivat na to HTC. Když se nebude zamlouvat, tak počkam na Samsung a rozhodnu se
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vcera byla ta keynote, od 1. listopadu bude u nas v prodeji HTC 8x v cerne barve cca za 13 tisic, ostatni telefony az pozdeji. Tak vaham, brat nebo ne? Osobne bych bral spise Lumii 820, idealni pomer Cena/vykon/velikost
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    tak akorát přiskákal launch email na Win 8. Jsou tam Lumia a HTC. Oboje telefony na pohled úplně stejný :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    ten samsung už se taky nějak pakuje ne?
    KYTT
    KYTT --- ---
    MUSTAFA: no nový Lumie ofiko podle všeho až po novym roce, HTC možná o něco dřív viz http://www.sunnysoft.cz/zbozi/041ZHT-235/htc-windows-phone-8s-modra.html

    ale pokud ti nevadí šedej dovoz, tak v Německu se to začne prodávat velmi brzo :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MUSTAFA: u nas dost pozde, kdo vi, jestli od prosince
    maximalne nejaky dovoz
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    kdy budou v prodeji wp8 telefony ? za týden prodávám i4S a wp8 nikde nic
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    Už se ví, jestli bude možné vyvíjet aplikace pro WP8 v HTML/CSS/JS jako ve W8, nebo stále ne? Případně je definitivně jasné, že ne?
    KYTT
    KYTT --- ---
    CERT: nope
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam