• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: no jde o to, že se windowsum vytýká to samý jako velká tragedie.
    U win je to - nahraju MP3, oříznu, změnim genre na Ringtone a sesynchronizuju.

    Chápeš?
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: NECROMAN: Kdo chce psa bít... aneb proč dělat věci jednoduše když to jde složitě že!
    http://audiko.net - nahraju mp3 - oříznu si ji a stáhnu jako .m4r - import do itunes a sync.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: evidentně ne. Hodně vtipný
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: nerikej, zrovna u iPhone bych to cekal, ze to bude za tech 5 let odladene :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    tak třetí den bojuju s firemnim iphonem 5. Takovejch věcí, který jsou proti Winkum bolehlav..

    Tady například jak udělat ringtone http://www.gottabemobile.com/2011/10/26/ios-5-how-to-create-custom-ringtones-and-alerts-for-the-iphone/

    pak že je to u Winka složitý
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SIRLOON: logy vyvijenych aplikaci se nikde neukladaji, je treba je odchytit rucne a nekam ukladat nebo posilat.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    NECROMAN: teprve vyvoj, na hubu teprve budeme
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SIRLOON: crash logy z aplikaci ve Store jsou dostupne v App Hubu na Internetu, mas je tam?
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    netusi nekdo jak stahovat crash logy z WP8 devicu do W7 bez VS? s iOS to jde synchronizaci s iTunes, tady sem tu moznost zatim nenasel :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    WPCentral zminil moji appku :)
    Look at the stars with Astronomy Lockscreen, available for Windows Phone 8 | Windows Phone Central
    http://www.wpcentral.com/look-stars-astronomy-lockscreen-available-windows-phone-8?utm_source=wpc&utm_medium=twitter
    KYTT
    KYTT --- ---
    MAGE:
    DIM_: Byla to chyba na straně MS. Dneska už update jde.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    MRAKY: bavime se o wifine v praci a heslo mam dobre. WP7.5 jede uplne vpoho, ale jen ta 8 ne
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    MARASAN: predpokladam, ze se bavime o jeho wifine.

    apropo. ne kazda sit. obcas vlastnik i nejake to heslo nastavi :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MRAKY: "zmen si na routeru" ? LOL, ne kazda sit ma user:heslo na routeru admin:admin!
    MAGE
    MAGE --- ---
    DIM_: lol tak to ted bud opravili nebo jsem to "hacknul" =D Dal jsem update, ten samosebou spadl, tak jsem se sel podivat na market kolik za to chtej. To jsem si rekl ze ne vratil se pres zpet zpet a dal znova update a slo to.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MAGE: Jo. Ale v AppStore, kdyz stahnes app jeste kdyz je free, tak tvurce nema moznost zpoplatnit pristi updaty. Tady asi jo.
    MAGE
    MAGE --- ---
    DIM_: aby se z neplacene aplikace stala placena?
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    SIRLOON: kamarad ma lumii920 a trebas u me se nepripoji... rekl bych ,ze wp8 nema podporu pro vsechny druhy authentifikace... zmen si na routeru nastaveni site
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MAGE: Od ty doby co je za penize mi taky nejde update.. Marketplace ma asi variabilnejsi pravidla nez treba AppStore, kterej tohle neumoznuje.
    MAGE
    MAGE --- ---
    Taky vám nejde update CG Transit na 7.5?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam