• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    MAGE: jojo, screenshoty jsou z WP8 :)

    a tyhle detaily mě taky baví, aneb otevřete galerii a telefon vás nechá zavzpomínat náhodnou fotografií z minulosti :)


    MAGE
    MAGE --- ---
    CRAZY_IVAN: aha WP8 =(
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    MAGE: myBattery
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Update na Windows Phone 7.8 oficialne zacal:
    Get even more from your Nokia Lumia with Windows Phone 7.8 – Nokia Conversations : the official Nokia blog
    http://conversations.nokia.com/2013/01/30/get-even-more-from-your-nokia-lumia-with-windows-phone-7-8/

    Na XDA uz nekdo odchytil i adresy cab souboru a nemel by tak byt problem protlacit to na jakykoliv telefon s WP 7.5 Tango
    [CAB] Official WP7 Updates List: 7.10.8773 + ALL LANGUAGES complete + OEM updates - Page 149 - xda-developers
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1306415&page=149
    MAGE
    MAGE --- ---
    CRAZY_IVAN: co je za aplikaci ta baterka na 4 screenu?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    aneb nikdo sem nedává obrázky a mě to baví :D
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Mam L920 s WP8 a je to pecka... a naopak aplikací a her je stále víc a víc, obliba WP ve světě stoupá
    Portico už mam
    7.8 už jede do světa (L900 už jí maj někde, co jsem tak sledoval zprávy)
    i na 7.5 byla spousta her

    ale co je na WP8 nejhorší? že mě tam baví nejvíc ty detaily :)
    člověk si řekne, vole dlaždice a texty, co na tom může být hezkýho, ale když si člověk nastaví zamykací obrazovku od bingu... to je krása každý den, radost pohledět :)
    občas mě chytne i hravá a nastavim bílé pozadí :D

    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: srovnáváš nesrovnatelný. Kdyby sis koupil v říjnu roku 2011 telefon na droidu, tak na tom budeš s prodejem stejně jako s tou L800
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: na tom něco bude
    DIM_: no to se mi celkem líbí že si drží cenu, moje L800 je na poloviční ceně toho za co jsem ji před 9 měsíci kupoval takže znovu prodejnost je dost chabá.
    No nic prostě jsem dle velkohubých prohlášeních Nokie a Microsoftu čekal něco více do budoucna. Nachytal jsem se a tím to asi hasne. Takže už radši budu držet hubu.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MAGE: Ja bych se o tomhle nerad hadal, ale 3 generace starej iPhone stoji stale 2x vic nez WP. Droid nc:) Plus WP8 tu budou asi s nama mnohem dyl nez jak casto vychazi novy iOS a Google sladkosti.
    A nevim jaka je tvoje zkusenost, ale moje 3 generace stary iOS zarizeni s nejdostupnejsim systemem je nekde na pomezi vyhozeni/darovani/lucky prodeje. Jediny, co z mejch "starejch" gadgetu ma nejakou uzitecnost je prave HTC Mozart s WP7.5. Jestli ty nas tu uz kluku netrolis:)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: WP dával updaty 2,5 roku.. že ty sis to koupil před půl rokem na tom nic nemění. Fakt by to chtělo trochu perspektivy
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: jenže u Applu máš nové updaty tak pro 3-4 generace, u Androidu teď už celkem taky, výrobce od výrobce. Jen WP nic.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: já měnim telefon každej rok normálně. A poslední Win telefon mě stál 5 tisíc. Mam ho doteď a nemam s nim problém.

    Apple vydává novej telefon každej půlrok. Droid každej rok vydá systém, kterej neaplikuje na starý zařízení a taky s tim nikdo nemá problém
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: nevim no, jen mi příjde zvrácené kupovat si každý rok nový smartphone jen abych měl nejnovější featurky. Rada že si mam koupit 8 phone když ten 7.x nemam ještě ani rok =/
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: no ti právě řikam, že už sme to od tebe slyšeli asi tisíckrát :)

    Já třeba sem do roky dostal před čtvrt rokem super hyper apple i5 a už se moc těšim až se zmocnim příští měsíc telefonu s osmičkama. A už vůbec nechápu lidi s Droidem, kterej nepřínáši ani trochu lepšího - z mýho pohledu. A taky nechodim do apple a droid auditka řikat - ty vole, to je hroznej systém
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: jenže ono nic nového právě není! Zbytečně dlouho se táhnoucí update na 7.8, oblíbenost u developeru pořád mizivá... z mého pohledu se prostě od 7.5 za rok a něco nic moc nezměnilo, já bych rád přinášel něco nového, ale kde nic není...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: to už sme z těch tvejch příspěvků pochopili dávno. Tak to prosim zahoď, nebo přinášej něco novýho
    MAGE
    MAGE --- ---
    DIM_: Ano máš pravdu 7.x zařízení zahodím, ale další WP si už nekoupím... pro mě je celý systém a ekosystém celkem zklamání.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    ADAMFC: Jojo, ja souhlasim se vsim, az na ten SD slot. Kdyby ti tam pribalili kartu, tak bys byl teda spokojenej.
    U iPadu potrebujes redukci za 1500+kartu, jen aby sis prehral fotky a vsichni kricej nadsenim. Ja v Apple foru napsal, ze v pripade ztraty dat za novej nabijeci kabel 500 je zlodejina a poslali me do prdele, ze tomu nerozumim, ze je nutny zaplatit vyvoj a jiny srandy, ehm. U SurPro das 1500 za vymenitelnou 64GB SDXC kartu a hotovo. Asi jsme rozmazleny z PC a musime bejt vic japkoidni:)
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Btw koupil jsem si fon s WP8 a ackoli nejde slovy popsat moc rozdil mezi 7.x a 8, tak rozdil tam je velkej... nakupy PayPalem, rychlost, mapy a malinky tweaky napric systemem mi delaj fakt velkou radost.
    Kdo vaha, tak prestante a zahodte 7.x zarizeni:)

    Navic app jako napr. DriveCast zacal zase fungovat korektne na WP8. Stejne tak FB app je 3x pouzitelnejsi, ale to spis prisuzuju procesoru. Jen iVysilani nefunguje na WP8. To je monstrfail.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam