• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: WP dával updaty 2,5 roku.. že ty sis to koupil před půl rokem na tom nic nemění. Fakt by to chtělo trochu perspektivy
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: jenže u Applu máš nové updaty tak pro 3-4 generace, u Androidu teď už celkem taky, výrobce od výrobce. Jen WP nic.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: já měnim telefon každej rok normálně. A poslední Win telefon mě stál 5 tisíc. Mam ho doteď a nemam s nim problém.

    Apple vydává novej telefon každej půlrok. Droid každej rok vydá systém, kterej neaplikuje na starý zařízení a taky s tim nikdo nemá problém
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: nevim no, jen mi příjde zvrácené kupovat si každý rok nový smartphone jen abych měl nejnovější featurky. Rada že si mam koupit 8 phone když ten 7.x nemam ještě ani rok =/
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: no ti právě řikam, že už sme to od tebe slyšeli asi tisíckrát :)

    Já třeba sem do roky dostal před čtvrt rokem super hyper apple i5 a už se moc těšim až se zmocnim příští měsíc telefonu s osmičkama. A už vůbec nechápu lidi s Droidem, kterej nepřínáši ani trochu lepšího - z mýho pohledu. A taky nechodim do apple a droid auditka řikat - ty vole, to je hroznej systém
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: jenže ono nic nového právě není! Zbytečně dlouho se táhnoucí update na 7.8, oblíbenost u developeru pořád mizivá... z mého pohledu se prostě od 7.5 za rok a něco nic moc nezměnilo, já bych rád přinášel něco nového, ale kde nic není...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: to už sme z těch tvejch příspěvků pochopili dávno. Tak to prosim zahoď, nebo přinášej něco novýho
    MAGE
    MAGE --- ---
    DIM_: Ano máš pravdu 7.x zařízení zahodím, ale další WP si už nekoupím... pro mě je celý systém a ekosystém celkem zklamání.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    ADAMFC: Jojo, ja souhlasim se vsim, az na ten SD slot. Kdyby ti tam pribalili kartu, tak bys byl teda spokojenej.
    U iPadu potrebujes redukci za 1500+kartu, jen aby sis prehral fotky a vsichni kricej nadsenim. Ja v Apple foru napsal, ze v pripade ztraty dat za novej nabijeci kabel 500 je zlodejina a poslali me do prdele, ze tomu nerozumim, ze je nutny zaplatit vyvoj a jiny srandy, ehm. U SurPro das 1500 za vymenitelnou 64GB SDXC kartu a hotovo. Asi jsme rozmazleny z PC a musime bejt vic japkoidni:)
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Btw koupil jsem si fon s WP8 a ackoli nejde slovy popsat moc rozdil mezi 7.x a 8, tak rozdil tam je velkej... nakupy PayPalem, rychlost, mapy a malinky tweaky napric systemem mi delaj fakt velkou radost.
    Kdo vaha, tak prestante a zahodte 7.x zarizeni:)

    Navic app jako napr. DriveCast zacal zase fungovat korektne na WP8. Stejne tak FB app je 3x pouzitelnejsi, ale to spis prisuzuju procesoru. Jen iVysilani nefunguje na WP8. To je monstrfail.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DIM_: no mně je to naprosto jasný - ale zároveň je to psychologickej moment. Když si připlatim za 128 a najdu tam 60G místa, tak budu nasranej, protože sem si moh teda koupit tu nižší

    A za další
    - skydrive, ne každej tomu věří, musíš bejt pořád připojenej
    - USB - mam tablet a musim k tomu tahat disk?!
    - SD slot - u zařízení za dvacku si ještě musim pořizovat kartu, aby tam něco nacpal?
    DIM_
    DIM_ --- ---
    ADAMFC: Ze stejnyho clanku: “Surface Pro has a USB 3.0 port for connectivity with almost limitless storage options, including external hard drives and USB flash drives. Surface also comes pre-loaded with SkyDrive, allowing you to store up to 7GB of content in the cloud for free. The device also includes a microSDXC card slot that lets you store up to 64GB of additional content to your device. Customers can also free up additional storage space by creating a backup bootable USB and deleting the recovery partition.”

    To misto moc vsichni resej...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Surface Pro has 128GB, but you can only use 83GB of it | Windows Phone Central
    http://www.wpcentral.com/surface-pro-has-128gb-you-can-only-use-83gb-them

    meh
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    netusi nekdo, jakym zpusobem probiha update aplikaci na WP8 a co se pri nem maze a zachovava? Mam appku ktere uklada nejake informace a stahuje data, napr. mapy a ted nevim, resp. jak vyzkouset situaci, kdy vydam dalsi verzi appky, uzivatel si stahne update a jde o to, jestli zustanou na telefonu ulozene ty informace a data nebo to telefon cele smazne
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PERI: mel by byt pro vsechny WP7 telefony, pokud je mi znamo. Uvolnovani pro pvni by melo zacit koncem ledna.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    ADAMFC: Né všichni chtějí utrácet každý rok za nový phone :D
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    PERI: Asi by měl. Respektive není asi moc důvod proč by nebyl.
    KYTT
    KYTT --- ---
    Nevíte, kde bych našel nějaký zdroje k architektuře Windows Phone 8? Potřebuju to do bakalářky a po hodině na Googlu s údivem zjišťuju, že nikde nic pořádnýho neni krom povrchních keců. Nejlepší co sem našel je tohle http://j4ni.com/blog/?p=107

    Potřebuju zejména vědět jak je ten systém postavenej, v čem běžej aplikace a podobně. Udivuje mě, že Firefox OS to má přímo na svejch stránkách dobře popsaný a WP8 nic…
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PERI: Nevotravuj a kup si 8
    PERI
    PERI --- ---
    Mam dotaz, bude 7.8 update na HTC HD7 či Omnia 7?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam