• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    DIM_
    DIM_ --- ---
    CERT: Ja mel pod lupou Google a byl to nejvetsi ojeb. Otevrel se IE s google.cz, pricemz to jakoby premazlo tvuj aktualni tab v IE (to me vytacelo!) a trvalo dyl, nez to nabehne. Plus prijdes o Bing vision a budes muset hledat nahradni app na QR kody. Nevimno... jsem rad, ze mam zpatky Bing.
    CERT
    CERT --- ---
    Mne vcera lumia 800 sama po pripojeni k zunes sama nabidla aktualizace, celkem probehly 3. Nekde jsem cetl, ze by pod lupu mel jit dat google misto bing, ale nezjistil jsem jak. Nevi nekdo?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jak na me Lumii 800 probihal update na WP7.8
    Jak probihal update, mam Lumii 800 brandovanou na rakouskeho operatora A1. Zune nabidl update az po vynuceni pomoci odpojeni internetu, jak tu bylo popisovane.

    Vychozi stav:
    Windows Phone 7.5 Tango
    OS 7.10.8773.10,
    firmware 1750.0805.8773.12220

    1. update, popis:

    vysledek:
    OS 7.10.8779.8
    firmware 1750.0823.8852.12430

    2. update, popis:

    vysledek:
    OS 7.10.8783.12
    firmware 1750.0823.8852.12430

    3. update, popis:

    vysledek:
    OS 7.10.8858.136
    firmware 1750.0823.8852.12430
    konecne nove velikosti ikona a vubec Windows Phone 7.8 :)
    Cele trvalo ani ne hodinku.
    MAGE
    MAGE --- ---
    BOPA: máš hodiny jak kráva na lockscreenu ne?
    BOPA
    BOPA --- ---
    Netušíte, jestli je možné na win 7.8 (HTC TITAN) nějak dostat nějakou živou dlaždici s časem - nějaké hodiny? Styl Senze s počasím asi nepotřebuji, ale nějaký rozumný čas by bodl :-) Ty maličko hodiny nyhoře v pravém horním rohu se mi moc nelíbí :-)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    (jestli to je ono)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---

    KUBIS: včera jsem o tom četl na wpcentral, ale nezkoušel jsem nikdy
    Forcing the Windows Phone 7.8 update: Camera button not required but patience is | Windows Phone Central
    http://www.wpcentral.com/forcing-windows-phone-78-update-camera-button-not-required-patience
    KUBIS
    KUBIS --- ---
    nicmene... na fejsbuku nokie cz borec pise ze pouzil nejaky figl jak tu aktualizaci vynutit, nevi nekdo?
    KUBIS
    KUBIS --- ---
    CRAZY_IVAN: to jo, slibem ze to bude do konce ledna urcite nezarmouti
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    KUBIS: panebože... updaty se budou uvolňovat celej únor postupně
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    uvědomte si, že nejsme regulérní uživatele. 90% lidí, co ten telefon maj, ani neví, že má nějakej update bejt. Já znam holku, která někdy minulej měsíc zjistila, že je pořád na původní verzi, protože vždycky odbouchla ten update. Žádnej stres a spokojenost
    KUBIS
    KUBIS --- ---
    a lumia 800 update furt nic... s takovou se ta nokia fakt utopi ve vlastni blbosti
    BOPA
    BOPA --- ---
    MAGE: připojil jsem k Zune, přihlásil jsem se a hned naskočila aktualizační stránka... Jelo to asi na 3x... docela dlouho... mylsím, že víc jak půl hodky...
    MAGE
    MAGE --- ---
    BOPA: řek si o ni telefon sám?
    BOPA
    BOPA --- ---
    tak už instaluju ofiko aktualizaci win 7.8 na HTC Titan pres ZUNE...
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    NECROMAN: http://lifehacker.com/5800425/google-and-hardware-manufacturers-promise-android-software-upgrades-every-18-months ... zajimave, ze MS zvolil stejne dlouhou dobu... Kazdopadne u androdiu bych tomu veril pouze u vyssi tridy/top modelu - zatim to tak bylo. Ale android je opensource. ma jiny distribucni model. Windows phone se od zacatku profiluje jako system, ktery muze MS kdykoliv updatovat - coz jak se ukazuje, windows phone neni v updatech moc odlisny od androidu...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MRAKY: vsechny telefony s WP8 maji zarucene updaty na min 18 mesicu. Navic u vydani Lumie 900 nikde nebylo psano, ze dostane WP8. Pokud vim, tak kdyz si kupujes Android, tak take nemas zadnou zaruku, ze treba ten tvuj dostane Jelly Bean nebo pristi verzi.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    podraz na zákazniky.. z toho děláš kovbojku - a tak nějak skrytě z toho viníš majkrosoft, když je to produkt nokie.
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    DAN_F:
    CRAZY_IVAN:
    lumie900. zacatek prodeje duben ... jako hlavni model nokie.
    microsoft oznamuje v cervnu, ze zadne stare modely wp8 nedostanou. ms sice muze vydat jakekoliv subverze 7.XX ale stale to bude na urovni zmeny barvicek na hlavnim displeji.
    jinymy slovy windows phone ma ocekavatelnou podporu pro update na nejvyssi verzi v podstate dva mesice. Nove aplikace,psane pro wp8 a vyssi, jim proste fungovat nebudou. Podraz na zakazniky to byl docela solidni. sice MS muze prohlasovat co chce, ale ja preferuju verit realite.

    ale nerad bych tu oteviral flame na tohle tema. Jen jsem reagoval na nesmyslnou poznamku o super dlouhe podpore a updatovani na posledni verzi wp v porovnani s androidem.
    konec OT ;)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    podpora a update na 8 je něco úplně jinýho, že ano
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MRAKY: Tak oficiálně se prodává od dubna 2012 a zatím ještě podporu má :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam