• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MRAKY: Tak oficiálně se prodává od dubna 2012 a zatím ještě podporu má :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    MRAKY: jak ukončena podpora po 3 měsících, podpora stále je... 7.8
    někde jsem četl, že bude ještě nějakej update po 7.8

    Leaked Nokia Slide Shows Future Updates Planned After WP 7.8; 18 Months of Support : My Nokia Blog
    http://mynokiablog.com/2012/11/18/leaked-nokia-slide-shows-future-updates-planned-after-wp-7-8-18-months-of-support/
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    ADAMFC: vlastnici lumie 900 by s tebou asi moc nesouhlasili ;) tem byla ukoncena podpora po kolika - 3 mesicich ? ;) a to mela byt vlajkova lod nokie..
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    MARASAN: já vím, měl jsem ho.
    nemá to být ukázka WP8 (co se mi líbí), ale WP tak celkově
    DIM_
    DIM_ --- ---
    No sakra, jdou delat screenshoty! Sorry za lame pic, ale chtel jsem otestovat jak nejlip udelat screen a pak ho sharovat (pres Skydrive kupodivu:)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    CRAZY_IVAN: to je i v 7.5
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    (nevim jak jinak nazvat hlavní menu než "start")
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    MAGE: mno... já už tam neslušnou fotku měl... dokonce i na dlaždici na startu :))
    MAGE
    MAGE --- ---
    CRAZY_IVAN: to mě celkem zajímá jak to vyhodnocuje, nikdy mě tam nehodil neslušnou fotku ;) Asi stejný algoritmus co loví fotky na SkyDrive
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    MAGE: jojo, screenshoty jsou z WP8 :)

    a tyhle detaily mě taky baví, aneb otevřete galerii a telefon vás nechá zavzpomínat náhodnou fotografií z minulosti :)


    MAGE
    MAGE --- ---
    CRAZY_IVAN: aha WP8 =(
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    MAGE: myBattery
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Update na Windows Phone 7.8 oficialne zacal:
    Get even more from your Nokia Lumia with Windows Phone 7.8 – Nokia Conversations : the official Nokia blog
    http://conversations.nokia.com/2013/01/30/get-even-more-from-your-nokia-lumia-with-windows-phone-7-8/

    Na XDA uz nekdo odchytil i adresy cab souboru a nemel by tak byt problem protlacit to na jakykoliv telefon s WP 7.5 Tango
    [CAB] Official WP7 Updates List: 7.10.8773 + ALL LANGUAGES complete + OEM updates - Page 149 - xda-developers
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1306415&page=149
    MAGE
    MAGE --- ---
    CRAZY_IVAN: co je za aplikaci ta baterka na 4 screenu?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    aneb nikdo sem nedává obrázky a mě to baví :D
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Mam L920 s WP8 a je to pecka... a naopak aplikací a her je stále víc a víc, obliba WP ve světě stoupá
    Portico už mam
    7.8 už jede do světa (L900 už jí maj někde, co jsem tak sledoval zprávy)
    i na 7.5 byla spousta her

    ale co je na WP8 nejhorší? že mě tam baví nejvíc ty detaily :)
    člověk si řekne, vole dlaždice a texty, co na tom může být hezkýho, ale když si člověk nastaví zamykací obrazovku od bingu... to je krása každý den, radost pohledět :)
    občas mě chytne i hravá a nastavim bílé pozadí :D

    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: srovnáváš nesrovnatelný. Kdyby sis koupil v říjnu roku 2011 telefon na droidu, tak na tom budeš s prodejem stejně jako s tou L800
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: na tom něco bude
    DIM_: no to se mi celkem líbí že si drží cenu, moje L800 je na poloviční ceně toho za co jsem ji před 9 měsíci kupoval takže znovu prodejnost je dost chabá.
    No nic prostě jsem dle velkohubých prohlášeních Nokie a Microsoftu čekal něco více do budoucna. Nachytal jsem se a tím to asi hasne. Takže už radši budu držet hubu.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MAGE: Ja bych se o tomhle nerad hadal, ale 3 generace starej iPhone stoji stale 2x vic nez WP. Droid nc:) Plus WP8 tu budou asi s nama mnohem dyl nez jak casto vychazi novy iOS a Google sladkosti.
    A nevim jaka je tvoje zkusenost, ale moje 3 generace stary iOS zarizeni s nejdostupnejsim systemem je nekde na pomezi vyhozeni/darovani/lucky prodeje. Jediny, co z mejch "starejch" gadgetu ma nejakou uzitecnost je prave HTC Mozart s WP7.5. Jestli ty nas tu uz kluku netrolis:)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: WP dával updaty 2,5 roku.. že ty sis to koupil před půl rokem na tom nic nemění. Fakt by to chtělo trochu perspektivy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam