• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: Oscara to asi nevyhraje ale jako důkaz to snad bude stačit:
    http://www.jaroslavhorak.com/20130202222931.wmv
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: ten jsem mel pred L800 (ne primo Aligator ale ZTE)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: to udělej, protože o tom sem teda fakt neslyšel. Čim víc sem dáváš, tim víc sem přesvědčenej, že bys měl mít tak možná ten aligátor telefon
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: no ja jsem ho zapl a porad me sla... priste ti udelam fotku jo =)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: no nechápu ty tvoje problémy - zapnu airplane mode a nejde mi wifina - wtf. To bych chtěl vidět jako
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: takže to že to nefunguje je nákonec moje chyba ne?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: Hochu ty si pripad
    MAGE
    MAGE --- ---
    Hmm tak WP docela fail, zkousim ten nuceny update, zapnul jsem airplane mode a porad mi jde wifi...
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    DIM_: na to by melo stačit nastavit v prohlížeči, aby se odkazy otvíraly v novem panelu
    BOPA
    BOPA --- ---
    MAGE: to sice mám.... Ale rád bych něco i na normální ploše :-))))
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    NECROMAN: Mě se včera tahala aktualizace na 7.8 u mého HTC Radat a netrvala ani deset minut a spustila se automaticky....
    DIM_
    DIM_ --- ---
    CERT: Ja mel pod lupou Google a byl to nejvetsi ojeb. Otevrel se IE s google.cz, pricemz to jakoby premazlo tvuj aktualni tab v IE (to me vytacelo!) a trvalo dyl, nez to nabehne. Plus prijdes o Bing vision a budes muset hledat nahradni app na QR kody. Nevimno... jsem rad, ze mam zpatky Bing.
    CERT
    CERT --- ---
    Mne vcera lumia 800 sama po pripojeni k zunes sama nabidla aktualizace, celkem probehly 3. Nekde jsem cetl, ze by pod lupu mel jit dat google misto bing, ale nezjistil jsem jak. Nevi nekdo?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jak na me Lumii 800 probihal update na WP7.8
    Jak probihal update, mam Lumii 800 brandovanou na rakouskeho operatora A1. Zune nabidl update az po vynuceni pomoci odpojeni internetu, jak tu bylo popisovane.

    Vychozi stav:
    Windows Phone 7.5 Tango
    OS 7.10.8773.10,
    firmware 1750.0805.8773.12220

    1. update, popis:

    vysledek:
    OS 7.10.8779.8
    firmware 1750.0823.8852.12430

    2. update, popis:

    vysledek:
    OS 7.10.8783.12
    firmware 1750.0823.8852.12430

    3. update, popis:

    vysledek:
    OS 7.10.8858.136
    firmware 1750.0823.8852.12430
    konecne nove velikosti ikona a vubec Windows Phone 7.8 :)
    Cele trvalo ani ne hodinku.
    MAGE
    MAGE --- ---
    BOPA: máš hodiny jak kráva na lockscreenu ne?
    BOPA
    BOPA --- ---
    Netušíte, jestli je možné na win 7.8 (HTC TITAN) nějak dostat nějakou živou dlaždici s časem - nějaké hodiny? Styl Senze s počasím asi nepotřebuji, ale nějaký rozumný čas by bodl :-) Ty maličko hodiny nyhoře v pravém horním rohu se mi moc nelíbí :-)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    (jestli to je ono)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---

    KUBIS: včera jsem o tom četl na wpcentral, ale nezkoušel jsem nikdy
    Forcing the Windows Phone 7.8 update: Camera button not required but patience is | Windows Phone Central
    http://www.wpcentral.com/forcing-windows-phone-78-update-camera-button-not-required-patience
    KUBIS
    KUBIS --- ---
    nicmene... na fejsbuku nokie cz borec pise ze pouzil nejaky figl jak tu aktualizaci vynutit, nevi nekdo?
    KUBIS
    KUBIS --- ---
    CRAZY_IVAN: to jo, slibem ze to bude do konce ledna urcite nezarmouti
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    KUBIS: panebože... updaty se budou uvolňovat celej únor postupně
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    uvědomte si, že nejsme regulérní uživatele. 90% lidí, co ten telefon maj, ani neví, že má nějakej update bejt. Já znam holku, která někdy minulej měsíc zjistila, že je pořád na původní verzi, protože vždycky odbouchla ten update. Žádnej stres a spokojenost
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam