• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    DIM_
    DIM_ --- ---
    VYKTORYJE: V nastaveni - phone storage je nastaveni kam co ukladat. Nicmene aplikace jdou jen do pameti telefonu, s tim nic neudelas. To je bolest 8S (taky ho mam)
    VYKTORYJE
    VYKTORYJE --- ---
    Ahoj vespolek, mám problém s HTC 8S, možná byste mi mohli poradit. Telefon má dost malou paměť tak jsem do něj koupila micro sd 16gb, v nastavení jsem dala aby se vše ukládalo na kartu. jenomže to pořád nefunguje a telefon pořád hlásí že nemá místo. nevíte prosím co s tím ? nebo je to tak že aplikace se na kartu nedají ukládat ? ale on tam nechce ukládat ani fotky. jinak jsem s ním hodně spokojená. děkuju za případnou odpověď.
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: mě příjde rychlejší wifi jak přenos tak připojování.
    A co baterka? Mě po updatu docela rychle klesla, ale teď to zas vypadá ok, možná i trošku lepé.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    tak mam 7.8 na svojí Omnii W a můžu říct, že se to nepatrně zpomalilo - neni to moc citelný, ale předchozí verze byla o nějaký desetinky rychlejší. Jinak cajk
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    tady je ještě nějakej postup na 7.8

    Can’t Wait for the Windows Phone 7.8 Update? Get it now [Tutorial] : The Droid Guy
    http://thedroidguy.com/2013/02/windows-phone-7-8-manual-update-tutorial/
    MAGE
    MAGE --- ---
    SLUPKA: Já vím, jenže wifina byla vyplá a připojení jsem se zbavil tak že jsem ji zapl a hned zas vypl, pak už mě net nešel...
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    MAGE: Hele a všimnul sis toho popisu airplane módu? Především sekce "you can turn on Wi-Fi, FM radio and Bluetooth separately"... Jinak tam ti šel samozřejmě internet z počítače, když máš vyplý wifi a jsi odpojený od operátora (airplane mód), tak se na internet nedostaneš...
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: Taky koukám že jsem to měl připojené, ale blblo to i bez kabelu, musel jsem zapnout/vypnout wifinu abych se fakt odpojil. Jenže teď už to asi znova neudělám když mam 7.8 =/
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: no tak si to zkus odpojit od toho počítače, ze kterýho ten telefon přes zune bere připojení.. takže ADAMFC ;)
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: Oscara to asi nevyhraje ale jako důkaz to snad bude stačit:
    http://www.jaroslavhorak.com/20130202222931.wmv
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: ten jsem mel pred L800 (ne primo Aligator ale ZTE)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: to udělej, protože o tom sem teda fakt neslyšel. Čim víc sem dáváš, tim víc sem přesvědčenej, že bys měl mít tak možná ten aligátor telefon
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: no ja jsem ho zapl a porad me sla... priste ti udelam fotku jo =)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: no nechápu ty tvoje problémy - zapnu airplane mode a nejde mi wifina - wtf. To bych chtěl vidět jako
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: takže to že to nefunguje je nákonec moje chyba ne?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: Hochu ty si pripad
    MAGE
    MAGE --- ---
    Hmm tak WP docela fail, zkousim ten nuceny update, zapnul jsem airplane mode a porad mi jde wifi...
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    DIM_: na to by melo stačit nastavit v prohlížeči, aby se odkazy otvíraly v novem panelu
    BOPA
    BOPA --- ---
    MAGE: to sice mám.... Ale rád bych něco i na normální ploše :-))))
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    NECROMAN: Mě se včera tahala aktualizace na 7.8 u mého HTC Radat a netrvala ani deset minut a spustila se automaticky....
    DIM_
    DIM_ --- ---
    CERT: Ja mel pod lupou Google a byl to nejvetsi ojeb. Otevrel se IE s google.cz, pricemz to jakoby premazlo tvuj aktualni tab v IE (to me vytacelo!) a trvalo dyl, nez to nabehne. Plus prijdes o Bing vision a budes muset hledat nahradni app na QR kody. Nevimno... jsem rad, ze mam zpatky Bing.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam