• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MAGE: To je Weather Flow
    Weather Flow | Windows Phone Store – aplikace+hry (Česká republika)
    http://www.windowsphone.com/cs-cz/store/app/weather-flow/ae13c46a-eed5-4c1a-8873-160c1635bbfa
    Ja potkal typka ted v tejdnu, co si chtel vyzkouset moje WP8 (oproti jeho WP7) a na prvni pohled vubec nedoceni tyhle detaily, co v WP8 jsou.
    - screenshoty
    - vyhledavani v mapach
    - obrazky lze orezavat, rotovat
    - lockscreen
    - apps, co nejsou na WP7
    - ..
    Ona i debilni FB app je na WP8 trochu jina nez na WP7.
    Asi jako kdyz ted Sony predstavovalo PS4:)
    MAGE
    MAGE --- ---
    DIM_: a to počasí přes na lockscreen je taky přes nějakou appku?
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    BOPA: Myslím že tyhle schválnosti stejně většinu lidí dpíš naserou, než aby je motivovaly k upgradu :)
    BOPA
    BOPA --- ---
    DIM_: škoda, že jen WP8 :-(
    Jak krásné by to bylo i na WP7.8 :-))))
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MAGE: Notifikace na lockscreen rozhodne jen WP8.
    MAGE
    MAGE --- ---
    DIM_: jen pro WP8? Nebo kde se to nastavuje?
    DIM_
    DIM_ --- ---
    WhatsApp update - uz jde pridat notif na lockscreen.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Firma, kde tedka delam, shani Windows Phone a Windows 8 vyvojare na velke projekty pro nemecke zakazniky. Shanime lidi jak na full time, tak i na part time ci zivnostak. Prace v centru Prahy, nemcina neni treba. Pokud by mel nekdo zajem o detaily, tak prosim do posty. Diky :)
    MARYO
    MARYO --- ---
    Díky. Zkusím obě.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MARYO: zkus aplikaci GeoTask, kterou jsem celou delal ja jeste v puvodni firme, funguje mimochodem i na pozadi, na rozdil od skoro vsech ostatnich :)
    GeoTask | Windows Phone Apps+Games Store (Australia)
    http://www.windowsphone.com/en-au/store/app/geotask/9858511d-bf87-4428-aa19-ad88804749ce
    MARYO
    MARYO --- ---
    Dneska jsem si říkal, že by se mi hodilo něco jako upomínka až dorazím domů. Stál vedle mě šéf, tak mu to řikám. Vytáhl iPhona a měl to přímo v systému. U mě jsem nic podobnýho nenašel, akorát budík :D. Není tam na to přeci něco? Případně nějaká jednoduchá aplikace.
    WP8/Nokia
    BOPA
    BOPA --- ---
    DIM_: ručních synchronizací jsem udělal asi 10... :-(
    DIM_
    DIM_ --- ---
    BOPA: Asi budu trapnej, ale "Accounts - Sync" nepomaha, jo? Mne se pri presunu kontaktu taky syncla jen cast a az rucni sync mi natlacil zbytek.
    BOPA
    BOPA --- ---
    Tak jsem provedl HARD RESET Titana... Změnil jsem si primární LIVE účet.... A mám problém s kontaktama.... syncronizovali se mi jen některé... Na serveru v LIVE i v PC vidím všechny, v telefonu bohužel nikoli :-( A pěkně mně to sere, páč se s tím seru druhý den a nemohu za boha přijít na žádnou chybu :-(...

    BOPA: Jinak jsem se smířil s opisem aplikací ... To bylo to nejmenší..

    Ale ty kontakty mně fakt serou :-(
    Nemáte někdo podobnou zkusšenost?? Řešení??
    INSTINKKT
    INSTINKKT --- ---
    OT: kdyby někoho zajímalo levný HTC 8X

    Prodám nový HTC 8X modrý, včetně orig. pouzdra HTC - Praha 1, prodám
    http://mobil.bazos.cz/inzerat/21860414/Prodam-novy-HTC-8X-modry-vcetne-orig-pouzdra-HTC.php
    BOPA
    BOPA --- ---
    DAN_F:
    NECROMAN: nasel jsem koupene aplikace... asi hledam blbe ... zkusim to jeste projet, ale bojimse, ze najdu jen ty koupene ;o(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BOPA: na webu windowsphone.com bys mel videt seznam vsech aplikaci, ktere sis stahnul nebo koupil. Sice tam neuvidis, to mas prave ted na telefonu, ale i tak to muze pomoci.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    BOPA: Není to třeba někde v tvém Live účtu? Jen hádám :)
    BOPA
    BOPA --- ---
    Rád bych si nějak vyexportoval seznam všech nainstalovaných aplikací v WP7.8... existuje na to něco??? Nebo jen tužka a papír?? :-))))
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Co se týče kontaktů, tak ty mam už roky na gmailu (odtamtud teď přestěhovaný na outlook). Cloud k tomu nepoužívam, ale když to připojuju k webovýmu mailu, tak mi je jasný, že si to někdo může sbalit. Stejně jako obsah mojí pošty...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam