• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ADAMFC: jasne, ale co posilani fotek pres bluetooth? soubory pres mass storage? vyzvaneci melodie? to sou treba obycejny veci. Jednoduchej iface je fajn, ale je k nicemu, pokud umi malo.

    Mimochodem, neprisel jsem na zpusob, jak v Nokia Drive zadat navigaci do bodu na mape. Jde to jinak nez zadanim adresy?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: a windows phone se nerozšiřuje aplikacema? A já ti řikam, že uživatelský chápání telefonu máme jiný. Já samozřejmě uznávam, že neni tolik aplikací na WP jako je na droid nebo apple. Ale z mýho pohledu uživatele, kterej chce zapnout telefon tak, aby běžel a nechci kutit, jestli mam vypínat manuálně aplikace, aby se mi nezakousával, používá ho předevšim pro práci atd - naprosto dostačující.

    A jestli to neumí VOIP? To mam třeba já úplně někde a priorita to pro mě neni. Vy tu taháte pořád problémy který jsou pro většinu normálních uživatelů naprosto marginální. A to předevšim proto, že neseděj u telefonu a nehledaj kterou ještě aplikaci by asi mohli nacpat do svýho života.

    Možná by to chtělo si oddělit IT chápání světa od toho normálního.

    Ale jak řikam - to už sme tu běželi několikrát.
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: Tvůj názor je celkem nepodstatný protože si ho ohýbáš pro svoji potřebu. Wiki: "Smartphone, (v českém překladu chytrý telefon) je mobilní telefon, který využívá pokročilý operační systém a aplikační rozhraní, které umožní instalaci nebo úpravy programů." Smartphone se tedy od obyč telefonu rozlišuje hlavně tím že můžeš rozšířit jeho funkčnost dalšíma aplikacema nad rámec základního OS.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: tu definici chytryho telefonu uz sme tu taky resili. Tomu, cemu rikas ty chytrej telefon, ja rikam hracka.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: Nezapomínej na lightsaber aplikace!
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MARASAN: desetkrat mene aplikaci na prdeni a praskani bicem? To nejak preziju :)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MARASAN: Tak upaluj do iPhone / Android klubu. Enjoyhavefun.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ADAMFC: v pohode, furt dokola, ale furt mizerny.
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MARASAN: dyt to je furt dokola. Nalistuj si tu diskusi dozadu, tam si to precti a kdyz prijdes s necim novym, tak dej vedet
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    DIM_: nejde jen o (ne)aktualizace, ale treba vyber aplikaci je oproti iOS/Android jakej? Desetinovej?
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MARASAN: Posledni aktualizace iOS kamosovi brickla iPhone a neprskame..
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ADAMFC: :o)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MARASAN: nene, rikas picoviny
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ADAMFC: nn, sou na picu.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MARASAN: picu sisky
    BOPA
    BOPA --- ---
    NECROMAN: předpokládám, že pracují jen s informacemi, které dostanou... :-)))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HAWLIS: to uz neplati, pred par dny ty aktualizace opet povolili. Zrovna vcera jsem na sve stare Lumii 800 aktualizoval na verzi 7.10.8862. Zrejme v Nokii sami nemaji prehled, jak to je.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    HAWLIS: Právě dělám update na 8862 z nabídky v zune, tak ti nevím, jestli týpek měl správné informace...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    WTF? Ty wincky to je fakt hrozna volba. Neuveritelny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam