• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ANGELFREE: koukal jsem na to, zadny zazrak. Skoro to vypada, ze kazda nova firma, ktera chce vyvijet pro WP zacina s SMS jizdenkou (InMite, Fuerte...)
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    koukám že na poslední AppParade byla pro WP SMS Jízdenka...ale od nějakých Fuerte Inter

    Jedenáctou AppParade vyhráli pro průvodce Qool Mini Tomášové Zástěra a Novotný. Soutěžil i Zdeněk Podhůrský | Médiář.cz
    http://www.mediar.cz/...o-pruvodce-qool-mini-tomasove-zastera-a-novotny-soutezil-i-zdenek-podhursky/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VYKTORYJE: obligatni rada, zkousela jsi jiny telefon?
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    VYKTORYJE: tohle sem mel pred 8 lety. tri tydny mi neodchazely ani neprichazely SMS. Vymena sim karet nepomohla, jinej mobil taky ne. Rikal sem tomu pracovne tarif "pisu hovno" - v ty dobe byly tarify pisu hodne a pisu malo :) Pomohlo az petiminutove rvani na sefa pobocky a vyjmenovani vsech moznych hovadin ktery uz na me zkouseli. Kamos z novy me pak serval ze sem to mel resit rovnou pres nej a jeste by mel reportaz :)
    VYKTORYJE
    VYKTORYJE --- ---
    Znova nastavit cislo sms centra a vypnout a zapnout jsem zkousela, u operatora jsem byla a rikali ze by melo byt vse ok. Uz mam ten problem asi mesic a pul, a zacina me fakt vadit ze kvuli tomu nemuzu pouzivat internet banku. No nic asi budu reklamovat telefon..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NIXX: aha :)
    tak to asi zajit k operatorovi, zda ma spravne nastavenou sluzbu SMS
    NIXX
    NIXX --- ---
    VYKTORYJE: Zkus HTC aplikaci "Nastavení připojení"... i když ta se asi taky týká spíš dat. Vypnout/zapnout nepomohlo?
    NIXX
    NIXX --- ---
    NECROMAN: Ale dotaz se týkal SMS... :-)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: to ale delaj i ostatni OS
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: jo, bohuzel je to tak blbe nastavene, ze pro MMS musi byt povolena i bezna data. Takze treba v cizine pokud mate zakazany datovy roaming, tak ani neposlete mms. Nevim o tom, ze by to slo obejit.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: data jsou potřeba na mms, nikoliv sms, ne?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VYKTORYJE: je treba mit zaple data v nastaveni mobilni site. Jinak pokud jsi to jeste neprovedla, tak si stahni ze Store aplikaci "nastaveni site" a pust ji, ta ti nastavi spravne parametry pro mobilni internet a mms.
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    VYKTORYJE: Znova to číslo sms centra nastavit, vypnout a zapnout
    VYKTORYJE
    VYKTORYJE --- ---
    Mám Windows Phone 8S by HTC a vůbec mi nepřichází sms, nevíte prosím čím by to mohlo být ? místa tam mám dost, a operátor říká že na jejich straně je vše v pořádku, číslo sms centra správně nastavený.. díky moc za případnou radu
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jedna podpultova zprava z duveryhodnych zdroju - koncem cervna, kdy bude Build konference, bude uvolneno Beta SDK pro Windows Phone 8.1 a bude pry dostupna i beta WP8.1 pro vyvojare na jejich telefony, jako pred rokem s WP7.5 Mango.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nokia 'amber' Windows Phone 8 update coming in July, enables FM radio and more | The Verge
    http://www.theverge.com/2013/5/14/4327026/nokia-lumia-windows-phone-update-fm-radio-july
    BOPA
    BOPA --- ---
    SLUPKA:
    ESY:
    Kucííííí, bylo by tu super... já mohu přispět jen finančně.... Buňky na programování nemám :-(((
    ESY
    ESY --- ---
    SLUPKA: bych se na to mohl asi podivat az dodelam jednu svoji wp8 apku..
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN OPRAH: Něco jsem zkoušel já (s voidem), zdrojáky jsou veřejné, jednu chvíli jsem tu i pár lidem rozdal betu. Má se to tak, že na to absolutně nemám čas to dodělat, mám moc povinností. Problém je v tom, že na WP jsem nenašel žádnou pěknou controlu na zobrazování html obsahu, naprogramoval jsem si vlastní, ale podporuje mi jen základní věci (obrázky, odkazy, základní formátování). A u diskuzí chybí doprogramovat otevření na určitém id příspěvku a scrollování vpřed i vzad, pokud si správně pamatuji. Pokud by se v tom chtěl někdo povrtat, můžeme se domluvit, dám zdrojáky a konzultace, aby se to dodělalo. Jo a taky tam chybí nativní notifikace, ale nejsem si jist, jak je to s podporou ze strany nyxu, jen jsem si všimnul, že se tu něco mihlo.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OPRAH: neco tusim zkousel Virtualvoid, ale nevim, jak to dopadlo
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    Nějakej nyx klient pro WP se asi nechystá, že?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam