• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: u Apple je to jeden model a funguje to v pohode :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    NECROMAN: to u tMobilu funguje už dlouuuho a úplně skvěle
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: tak ja vychazim z rovnice - vic modelu, vic uzivatelu, vic aplikaci, vyssi zajem o platformu, vyssi prodeje pro vsechny
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    U Vodafone v CR pry uz funguje moznost placeni za aplikace pres operatora. Zkousel jste to uz nekdo a funguje vam to? Ja tam zatim vidim jen PayPal, ktery pouzivam.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: zas otazka, ze jo, tedka ma skoro monopol a kdyz uz chce clovek WP, tak sahne po Nokii a ta ma tak vetsi prodeje. Pokud by i Samsung rozjel sirokou radu vcetne lowendu, tak to by byl teprv problem pro Nokii (ne pro WP)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Nokii by nejvic pomohlo, kdyby do WP investovali i ostatni vyrobci. Jinak je to v pici
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    DAN_F: To to máme podobně, já jsem natěšenej na nokii EOS :)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    CRAZY_IVAN: To jo. Mně po pravdě ta 925 ani moc nezajímá, ale jako je to prostě otravný :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    DAN_F: kup v klidu u němců, mezinárodní záruku mam potvrzenou
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DAN_F: do Vanoc ji tu mas jako na koni :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DIM_: tak, ta je podle mě úplně jiný terno, než ta 928
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Diky vsem. 925 vypada naramne.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ADAMFC: No jo, v Evropě :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    v evropě má bejt 925 někdy tenhle měsíc
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    DIM_: A 928 je pouze US, tuším že Verizon Exclusive, model.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    920 se prodává (pořád asi ne v oficiální distribuci, ale pro Lumie údajně platí mezinárodní záruka, takže v klidu), 925 je univerzální model pro mezinárodní trh, takže se sem taky jednoho dne dostane.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Planujou se pro CR ty novy 92x Lumie?
    Mam ted HTC 8S a ten fotak mi proste nestaci. Zlatej HTC Mozart.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ANGELFREE: koukal jsem na to, zadny zazrak. Skoro to vypada, ze kazda nova firma, ktera chce vyvijet pro WP zacina s SMS jizdenkou (InMite, Fuerte...)
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    koukám že na poslední AppParade byla pro WP SMS Jízdenka...ale od nějakých Fuerte Inter

    Jedenáctou AppParade vyhráli pro průvodce Qool Mini Tomášové Zástěra a Novotný. Soutěžil i Zdeněk Podhůrský | Médiář.cz
    http://www.mediar.cz/...o-pruvodce-qool-mini-tomasove-zastera-a-novotny-soutezil-i-zdenek-podhursky/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam