• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    SLUPKA: Díky, na ruční umísťování kurzoru jsem přišel, ale nějak by mi víc vyhovovaly ty tlačítka, na klávesnici místo ještě je, tak jsem to jen zkusil...

    DAN_F: No jak jsem si teď našel, tak mi něco unikalo, že zpět není až tak úplně zpět, ale zavírání jsem netušil, spíš jsem to bral jako "procházení historie" a chybělo mi pávě něco čím bych procházel i na druhou stranu. Teď když vím, že je to zacvírání a procházet můžu po dlouhym podržení je vše ok a tohle tedy nechybí.

    Jen ještě, je možné nějak přemapovat tlačítko hledání na něco jiného než bing?
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    SHMADE: Co by to tlačítko vpřed mělo dělat?
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    SHMADE: tlačítko zpět ti vlastně zavírá okna / aplikace, ty už znova otevřít nejdou. takže tlačítko vpřed není.

    šipka na pohyb v textu není, můžeš si pouze ručně umístit kurzor na libovolné místo v textu (podržením se objeví takový kurzor, pohybem ho umístíš, puštěním se ti na místě toho velkého kurzoru umístí kurzor textový)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Zdravim, mam ted,wp poprve a jediny na co jsem zatim neprisel je to, jesti krom tlacitka zpet funguje i nejkaky tlacitko vpred a jestli nejdou na klavesnici nejak pridat leva a prava sipka pro pohyb v textu. Jinak po androidu si pripadam docela omezenej, ale v podstate i tak celkem spokojenost...
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    DIM_: jojo, kdyby tam ta možnost byla, bylo by to fajn
    DIM_
    DIM_ --- ---
    mockup
    Neco takovyho by ale WP9 sluselo
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    VECTOR: playlisty muzou mit absolutni i relativni hudbu. a ten WMP si to zkopiroval sam
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    PSYSBEE: ne, není to tak, jak to říkáš. upozornění na lockscreenu máš na všechny složky, které máš hozené jako dlaždici... to, že je to by default inbox neznamená, že si to nemůžeš hodit jinak...
    MAGE
    MAGE --- ---
    VECTOR: me funguji krasne seznamy z iTunes
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    SIRLOON: a kam ten playlist potom zkopirujes? ja myslel, ze tyhle programy ukladaj absolutni cestu k souboru, ne relativni
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Zune to umi :)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    VECTOR: slo mi to jen ve wmp. winamp a foobar mi to nebyl schopnej ulozit tak, aby to mobil nacetl
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Prosim vas,
    v jakym programu delate playlisty pro hudbu?
    a doporucite nejakej drzak (idealne aby to telefon zaroven nabijelo) pro lumii? dik!
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PSYSBEE: Ja sem ti nerikal, jak to mas delat. Ja sem ti rek, jak se to da vyresit.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    SLUPKA: ok .. ma to bohuzel hacek - kdyz mi prijde mail do foldru mimo inbox, tak na lockscreenu se mi neobjevi upozorneni na novej mail .. coz je uplne k nicemu
    ADAMFC: ok .. tohle je vedlejsi a pokud nechces vyhrat internet, nemusime se o tom dal bavit..
    A ad jedina casta - nerad mi prosim jak vyuzivat svuj email .. diky .. ja se ptal jak vyresit neco, co symbianova nokia zvladala bez problemu a wp smartphone zvlada jinak, bohuzel ne tak jak bych potreboval..
    Pokud bude mit nekdo konstruktivni reseni myho problemu, tak predem dekuji a jinak diky vsem za reakce
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    MAGE
    MAGE --- ---
    CRAZY_IVAN: to tě nemusí mrzet, pokud to máš v xvidu, divxu, h264 nebo mkv tak ti to ten křáp stejně nepustí =D
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    tak mně hlavně mrzí -

    máme tu v baráku wifi síť a na ní máme síťovej disk, kde máme různá videa.

    na PC jsem si ho připojil jako síťovej disk a kdykoliv z toho můžu přes wifi pouštět ona videa
    přes android to kámošovi, co bydlí vedle, jde - prostě ho vidí a může se přes file explorer (nebo co) připojit a pouštět
    já bohužel ne nebo nevim o programu :/
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: pujdou ti obecně věci, který spustí zune
    MAGE
    MAGE --- ---
    DIM_: ne chci prostě z pevného disku streamovat video. Teď jsem zkoušel že mi jde .mp4
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam