• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PSYSBEE: Mě z PRINCIPU tohle naprosto nevadí, protože bych fakt nesměl nic. Víc mi vadí, že když chci normální cenu v tescu (rozumněj - musim mít jejich kartičku), tak jim dávam docela citlivý údaje o svejch zvicích. A to mě omezuje. Nemam volbu, oni aktivně sbíraj. NSA nic aktivně nesbírá, pokud nedostanou záminku. Podle toho počtu odevzdanejch kontaktů to opravdu aktivně neshromažďujou...

    A co se týče těch adresářů, tak je jediná cesta - nechat padat všechny emaily do INBOXu a foldery používat jen jako Labely nebo jako archiv... V hlavní schránce mam jen emaily nový / na vyřízení. Pokud je vyřešeno, letí to do folderu (kterej na telefonu můžu procházet, ale synchronizuje se jen na vyžádání)
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MAGE: Ty myslis z telefonu do jinyho zarizeni? To jsem opravdu neresil:) Ja myslel, ze mas url na video (v telefonu) a to se ti nechce prehrat, protoze to mi vzdy slo.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    PSYSBEE: áha, tak to jsem ani nikdy nezkoušel, takže neporadím
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    ADAMFC: to sem presne cekal ze se nekdo ozve :)
    ad nsa - nemyslim, ale me to vadi Z PRINCIPU - ze proste nemuzu vyuzivat mailovyho klienta jak bych chtel - tj. ze k plny funkcnosti potrebuju vyuzit jinej mail na kterej to musim presmerovat.
    btw: vsimli jste si, ze kdyz pripojite freemail, tak minimalni interval synchronizace je 15 minut, kdyz pripojite hotmail, tak to umi synchronizovat okamzite? (stara Nokia E52 to delala behem par minut u jakykoli schranky)

    CRAZY_IVAN, ADAMFC: mne nejde o sdruzeni vice schranek do jedne, to klient umi, o to - jak rika Liska v Ucastnicich zajezdu - nic..
    Mne vadi neco jinyho. Konkretne tohle :
    [ PSYSBEE @ Nokia - Connecting people - potíže, rady, porady, hesla... ]

    - klidne mi odpovezte tady, tam nikdo nereagoval.
    Tj. pokud to klient umi, pak odvolavam svoji hanu na e-klienta a omlovam se mu :)
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    ADAMFC: přesně, to by člověk nemohl nic... všechny telefonáty jsou uložené... všechny meily jsou uložené... a vše, co má kdokoliv na disku, tak je povinen na základě soudního příkazu vydat a to rozšifrované... takže věř mi, že jakmile někdo s pravomocema bude chtít o tobě cokoliv, odkudkoliv, tak to získá :))
    MAGE
    MAGE --- ---
    DIM_: no a jak si to streamoval? přes jakej přehrávač?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PSYSBEE: Teď sem si všim toho problému s mailem pořádně - aféra špehování NSA - hahaha. To si fakt myslíš, že se někdo zaobírá tvejma mailama? Telefonuješ v ČR? S velkou pravděpodobností si byl někdy odposlechnutej. Co se týčej aféry s NSA, tak si s nějvětší pravděpodobností nebyl.

    A taky nemam problém s tou synchronizací víc emailovejch účtů... pro mě je to řešený ještě elegantnějš než u iOS
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    PSYSBEE: mam v emailovém klientu sdružené 4 emailové schránky, nevidím problém... nebo co jsi měl na mysli?
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MAGE: Hem.. tak nic. Ale s tim jsem taky problem nemel.
    MAGE
    MAGE --- ---
    DIM_: nechci to nahravat, chci to streamovat
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MAGE: Pri nahravani do fonu to nenabidne konverzi? Mne jo (ale WP8).
    MAGE
    MAGE --- ---
    NECROMAN: jasný jasný... kodeky jsou ruzné MPEG-4: XVID, DX50, H264 všechno mě píše nepodporovaný formát...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MAGE: avi je jen kontejner, zalezi na tom, jaky kodek byl pouzit. Standardni kodeky WP umi, ale nejake specialni ne.
    MAGE
    MAGE --- ---
    Je nějaký přehrávač na .avi pro WP 7.8?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    ADAMFC: jo, co clovek to nazor.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PSYSBEE:

    1) já právě mam rád to scuhý prostředí - ne omalovánky jako apple nebo droid
    2) Emailovej klient úplně v pohodě. Kalendář by to rozhodně chtělo
    3) souhlas, ale už se ten trend docela láme
    4) díky bohu :)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Co bych osobne se na WP8 momentalne uvital, tj. co mi uplne nesedi :
    1) Trochu veselejsi vzhled dlazdic + moznost pozadi.
    - imho soucasnej 2jadrovej riscovej Snapdragon S4 (1 - 1,5 GHz) neni uplne pomalej (benchmark mi nameril 1/5 vykonu soucasny Core i5!), aby tohle neutah bez ztraty kyticky. Na tohle suchy dlazdicovy prostredi s jednou barvou a cernym pozadim si porad nemuzu zvyknout. V tomhle zlatej iOS nebo Android

    2) Propracovanejsi emailovej klient, kalendar
    - email neumi synchronizovat najednou vice polozek ve schrance (musel sem vyresit presmerovanim kopii vsech zprav na hotmail, coz me v soucasny afere spehovani NSA z principu nesedi..), kalendar by mohl uzivatelsky privetivejsi a zobrazovat udalosti na lockscreenu i vic nez jeden den dopredu

    3) Spousta uzitecnych aplikaci se na WP8 vyviji oproti ostatnim platformam pozdeji nebo vubec
    - ostatne existuje iNyx, Nyxdroid, ale kde mame WPNyx?

    4) Neexistuje FFox, Opera, Chrome
    - ano, mame UC Browser, neni uplne spatnej, ale neumi via cloud synchrozivat zalozky a hesla z FFox (pochopitelne) a pri nacitani stranek sem tam hodi hlasku, ze nemam pamet a ze ji pro me musi uvolnit.
    (ja vim, 512mb ramky neni moc, ale kupovat si kvuli gigu pameti drazsi (a hlavne vetsi a mene kompaktni) 820ku neni momentalne na poradu dne.

    Jinak spokojenost, system je rychlej, kdyz si na to clovek zvykne, tak i pomerne intuitivni a ani moc nepada.. :)
    PETINY
    PETINY --- ---
    eh... hudba ze SkyDrive nejde stahovat?!
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak na BUILDu nebylo on novinkach ve WP8.x ani slovo, nezbyva nez cekat :(
    MC_KALAPU
    MC_KALAPU --- ---
    ADAMFC: jojo, tak jsem to myslel - jakoze kdy se konecne vetsina stranek pouci, ze ma docela dost navstev i z mobilu a zareaguje...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam