• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    po dlouhý době jsem zase něco vyvíjel pro WP. Je už nějaký obecný ojeb na to, že když vyplňuji formulář a send mám v AppBaru, tak se nepropíše poslední hodnota skrz binding (txtBox neztratí focus)? Nebo je to furt středověk a musím si ty hodnoty propsat ručně?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Btw.

    Windows Phone App Studio | Microsoft
    http://apps.windowsstore.com/default.htm

    Kdyz si zazadate mailem o invitation code, prijde do druheho dne. Zatim to umi vyrabet jen vice ci mene staticke aplikace (nebo RSS a jine ptakoviny), ale je to rozhodne zajimave. Nicmene mam v planu naucit se programovat pro wp8 a napsat zkusmo nakeho nyx klienta, to snad nemuze byt tak tezke :)
    TWARR
    TWARR --- ---
    GEE: ok, dik moc za info.
    GEE
    GEE --- ---
    TWARR: Používám, synchronizuje pouze do interní paměti
    TWARR
    TWARR --- ---
    nepouziva nekdo nahodou rdio? je moznost syncovat na kartu?
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    CERMINEK: Můžeš kouknout na https://smsender.o2.cz Nevím, zda je to samé, co nabízí Vodafone Park, ale zda se, že ano.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    ROTTWEILER: bohužel O2...
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    CERMINEK: Jestli si u Vodafone, tak můžeš zkusit Vodafone Park. Maji webové rozhraní a posíláš SMS z tvého čísla a potom za ně i platíš z toho čísla. Příjemce nepozná, že si to poslal z webu.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    H_U_N_T_E_R: Mno Outllok nepoužívám a ze zdrojáku bych to sice dohromady asi dal, ale už ne do telefonu :D Vývoj pro WP je mi na hony vzdálen :D Ale díky :)
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    CERMINEK: kdysi jsem na to appku napsal (plugin do outlooku / silverlight webový frontend), který to pushuje do mé aplikace. Akorát mi vypršelo subscription na store (a nehodlám ho v dohledné době obnovovat), takže appku stáhli.
    Pokud chceš, pošlu zdroják (backend server mi zatím běží)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj, existuje nějaký způsob jak psát SMS zprávy z PC s připojeným WP telefonem?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Nekdo tip, jestli na WP existuje nejakej slusnej leteckej nebo car 3D simulator, kterej by naplno vyuzival vykon Snapdragonu a grafiky Adreno?
    SKIX28NZ
    SKIX28NZ --- ---
    čus, nevíte někdo o nějakym prográmku kterej by fungoval jako teamviewer ale obráceně tzn počítačem ovládat telefon?
    ESY
    ESY --- ---
    PSYSBEE: aha jen nokia tka to nemam :)
    ESY
    ESY --- ---
    PSYSBEE: dik zkusim. Jak rikam vse na win jsem happy,a z duvodu ze jsem chtel malej telefon jsem uviznul i malym hw :) a diky temhle other storage demencim, jsem vlastne hrozne smutnej :D ted jsem prisel o vsechen postup v angry birds :/
    MAGE
    MAGE --- ---
    PSYSBEE: pro nás s WP7.x opět hovno...
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    ESY: tuhle BETU si zkousel? Me to neco, i kdyz ne vsechno, z others odstranilo
    http://www.windowsphone.com/...a-storage-check-beta/c2adc981-83c2-4f19-8161-67149e44214c?signin=true
    ESY
    ESY --- ---
    tak me prisla ze je k dispozici nova aktualizace tak jsem ji chtel stahnout. neni nmisto :D odmazal jsem dve vetsi hry :) a akci opakoval, stazeno, priprava na instalaci.... neni dostatek mista.. vsechno misto je leeknuty v others, ktery nejsem schopnej uvolnit. do psi prdele stimhletim :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam