• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    MAGE
    MAGE --- ---
    PSYSBEE: pro nás s WP7.x opět hovno...
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    ESY: tuhle BETU si zkousel? Me to neco, i kdyz ne vsechno, z others odstranilo
    http://www.windowsphone.com/...a-storage-check-beta/c2adc981-83c2-4f19-8161-67149e44214c?signin=true
    ESY
    ESY --- ---
    tak me prisla ze je k dispozici nova aktualizace tak jsem ji chtel stahnout. neni nmisto :D odmazal jsem dve vetsi hry :) a akci opakoval, stazeno, priprava na instalaci.... neni dostatek mista.. vsechno misto je leeknuty v others, ktery nejsem schopnej uvolnit. do psi prdele stimhletim :D
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    PSYSBEE: tak já ani o ničem jiném neuvažoval :)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    CRAZY_IVAN: jedna z veci proc sem sel rovnou do nokie
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    PETINY: to je cena pro neluminy panečku :)
    PETINY
    PETINY --- ---
    aha, tak Here Drive+ na CZ store za 800,-. Dobrý :)
    PETINY
    PETINY --- ---
    PSYSBEE: CRAZY_IVAN: já to stahoval z US marketu, možná, že jsem stáhl nějakou jejich verzi co tu nefunguje. Zkusím změnit lokaci, jestli to nějak půjde udělat.

    FURRYK: defaultní myslíš Maps? Nevim co máš za phone, ale na mým telefonu se třeba mapa nepřetáčí ve směru jízdy a ani nepřepočítává = nepoužitelný :))
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    PETINY: Používám HERE Drive+ se staženou ČR a nikdy žádný problém
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    PETINY: zvlastni, me funguje. Co mas za phone?
    ESY
    ESY --- ---
    FURRYK: co je defaultni ? nepletes si to s nokiackou navigaci ?:)
    FURRYK
    FURRYK --- ---
    me ta defaultni staci, nevim proc by nemela .... ????
    DIM_
    DIM_ --- ---
    PETINY: Ja pouzivam "Navigation 3D" asi za 150Kc.. nejvic postacila i v zahranici. Akorat myslim, ze na vyhledavani to chtelo pripojit, podklady to bere stazeny Bing mapy.
    PETINY
    PETINY --- ---
    existuje nějaká použitelná navigace pro WP8? Ta defaultní je nepoužitelná a když jsem si stáhnul HERE Drive+, napsalo mi to, že není k dispozici v mojí lokaci..
    co používáte?
    BOPA
    BOPA --- ---
    Povede se mi nějak dostat RINGTONE (moje vlastní do tlf nahrané) dostat do PC?? V ZUNE to nevidím :-(
    HTC Titan, WP 7.8
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Cinemagraph už mam na lumii 920 s podporou 720p!
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    NECROMAN: vcera jsem to instaloval pritelkyni..ale trvalo to pul hodiny snad. Hlavne jsem zvedavej na ten skype jestli to bude fachcit teda lepe..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Microsoft vypustil update GDR2 pro WP8, ktery pridava par drobnych novinek a oprav - na mem HTC 8X se to uz nainstalovalo:
    Historie aktualizací Windows Phone 8 | Návody pro Windows Phone (Česká republika)
    http://www.windowsphone.com/cs-cz/how-to/wp8/basics/windows-phone-8-update-history
    TWARR
    TWARR --- ---
    MAGE: exif zachovava expozicni parametry a kravoviny kolem zpracovani. na popisny zalezitosti se v ramci tohohle pouziva iptc. (just my ...atakdale)
    MAGE
    MAGE --- ---
    MRAKY: on to je problém ve formátu, mp3 (nebo obecné audio?) mají ID3 do kterého narveš vše jednou a je to pro všechny sw jasný. U obrázku je Exif, jenže ten je spíš o technických parametrech než o sémantice (lidé, místo, tagy) a do toho souboru je asi nedostaneš, nebo jen nestandardně. No a video taky asi nic moc, nemůžeš zadat režiséra, herce, kategorii, rok. Jedině to dostat nějak do názvu (sic!). Já to mam teď pěkně v tom Synology, ale jak správně říkáš tak to na tom stojí i padá, ALE aspoň je to platformě nezávislé (Win, OSX, Linux, Android, iOS, WP).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam