• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    DIM_: já mám 7.8 tedy, ale jednak v historii nákupu na internetu mohu kliknout na přeinstalovat a ono mi ji to nahraje do mobilu a nebo v mobilu kliknu na buy a tam mi to napíše, že jsem to již zaplatil a jen kliknu na install a je to.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    DIM_: to je divny - me to v marketplace u jiz jednou stahnutych aplikaci "Již zakoupeno" + tlačítko přeinstalovat..
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DIM_: já mam největší problém s tim, že u některejch věcí mi to řiká, že BUY, ale pak mi to nic neodečte, protože sem je už měl. Takže ani nevim, za co platim :))

    Ještěže je těch aplikací tak málo a člověka to vlastně ani nemusí trápit
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Kvuli updatu jsem musel smazat nejaky placeny aplikace a pri opetovnym stahnuti to chce znova zaplatit. Guglil jsem a chyba je u MS, ze se ma "cekat", az to vyresi (nekdy uz od dubna).

    Takhle teda ne...

    Ted si vybiram novej telefon a zase to bude WP, ale zacinaj me nasirat vic a vic:/
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DAN_F: troll s agendou
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MRAKY: Wut? Kdo říkal že se WP někde neobjevuje?
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    DAN_F:
    ADAMFC:
    no vidis. A ja mam spise pocit, ze windows phone se na tech serverech objevuje az moc casto .. vzhledem ke "kvalite" (stale cekam na klasicke adresare) a rozsireni mezi lidma . :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Na mem HTC 8X mi naskocila dostupna aktualizace, a to uz GDR2 mam nainstalovane, stahuji...
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    tak jsem od čtvrtka taky aktual ver.8.0.10327.77 na Samsungu Ativ S to vyřešilo náhodné vypínání telefonu.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    já čekám na Germany

    Lumia 920 Vodafone 1232.5957.1308.0007 Waiting for approval

    a doufám, že waiting for approval je lepší než coming soon
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zde je online seznam, jak je update uvolnovan pro ruzne modely:
    Availability in Europe - Nokia
    http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    NECROMAN: no super, takze (mozna) v zari je to doma
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Microsoft uvolnil aktualizaci GDR2/Amber pro telefony Nokia Lumia - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/microsoft-uvolnil-aktualizaci-gdr2-amber-pro-telefony-nokia-lumia-5489
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MC_KALAPU: GDR2 update pro Lumie by mel byt dostupny kazdym dnem - nase firemni Lumia 620 na testovani aplikaci jej take jeste nedostala, ale muj HTC 8X uz pred nejakym tydnem.
    MC_KALAPU
    MC_KALAPU --- ---
    NECROMAN: Da se to nejak nainstalovat? Samo se mi to nenabidlo, a kdyz si dam check for updates, tak mi to uaze, ze jsem aktualni, ale mam taky verzi 8.0.10211 (lumia920)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PSYSBEE: aktualni je Update 8.0.10327.77 or 8.0.10328.78
    http://www.windowsphone.com/en-us/how-to/wp8/basics/windows-phone-
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    A hned par věcí, co mi chyběly
    - integrace čehokoliv, co hraje pod Music aplikaci. Takže si pustím deezer a, dam lockscreen a když se zas vrátím, tak nemusím kutit z ceho to hraje a vypínám pres music
    - explorer je schopnej načíst Gify skoro okamžitě. A nekouše se u toho
    - integrace a ovládáni emailů
    - KLÁVESNICE
    - úvodní obrazovka s aplikacema
    - absence otravnyho notification centra
    - normální SIMka
    - normální mapy

    a to je zatím vše

    Ota Schon je kreten
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Tak sem plně zpět na platformě. Krása!
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Dotaz : jaka je aktualni nejnovejsi verze OS pro WP8? Me to porad ukazuje ver. 8.0.10211.204, coz si myslim neni uz uplne aktualni. (nicmene i kdyz dam rucni aktualizaci, tak napise, ze zadne nove aktualizace nejsou) Operator je O2, Lumia 620
    Diky
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    TWARR: To jo. Geniální.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam