• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zitra konci letni sleva na WP dev account - jen za 19$, tak pokud nekdo uvazujete o napsani a publikovani aplikace, ted je ten pravy cas:
    https://dev.windowsphone.com/en-us/join
    HELEHELENA
    HELEHELENA --- ---
    ahoj, mate nekdo zkusenost se synchronizaci postovniho serveru Kerio Connect s telefonem s OS WP8? Nedari se mi nastavit synchronizaci v mobilu.... diky
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    ADAMFC: tu radost, se kterou všichni tenhle krok uvítali, si za ramecek nedá. Smutné. Ale mas pravdu. Ms by si zasloužil masivní čistku v managementu
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DAN_F: problém je, ze se Ballmer obklopil lidma typu Kevin Turner (ten je pro mě ztělesněním zla). Novej CEO to doufam pročistí, protože vedeni je plny velmi konzervativnich jedinců, který sice byli schopny šetřit, zefektivnit a bla bla bla, ale nikdo z nich není vizionář. A na atmosféře přímo ve firmě se to samozřejmě podepsalo. Sem na to zvedvej, rozhodne krok správně
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    SIRLOON: Celkem očekávané. Teď bude zvědavé sledovat, jak si povede MS bez Ballmera a jestli se ukáže že Ballmer byl skutečně tou koulí na noze :)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    Steve Ballmer šokoval trhy. Oznámil konec v čele Microsoftu a odchod do důchodu | byznys.ihned.cz - Zpravodajství
    http://byznys.ihned.cz/...e-ballmer-sokoval-trhy-oznamil-konec-v-cele-microsoftu-a-odchod-do-duchodu
    a akcie hned vyjely nahoru, zajimave :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PSYSBEE: souhlas, až na ten file manager, kterej mi nechybí ani malinko
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    S čím jsou uživatelé Windows Phone nespokojení? - WMMania.cz
    http://wmmania.cz/clanky/obecne/s-cim-jsou-uzivatele-windows-phone-nespokojeni/
    - plne podepisuju ..
    DIM_
    DIM_ --- ---
    ADAMFC: Ja koupil az na 8.
    Kliknu na buy a zepta se na pin k penezence. Tam to vratim.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    ADAMFC: jo takhle, tak to nevím, to nemám vyzkoušeno :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    SLUPKA, PSYSBEE: já spoustu těch aplikací kupoval ještě na 7.8 a teď mam 8 - a dělá to problémy
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    DIM_: já mám 7.8 tedy, ale jednak v historii nákupu na internetu mohu kliknout na přeinstalovat a ono mi ji to nahraje do mobilu a nebo v mobilu kliknu na buy a tam mi to napíše, že jsem to již zaplatil a jen kliknu na install a je to.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    DIM_: to je divny - me to v marketplace u jiz jednou stahnutych aplikaci "Již zakoupeno" + tlačítko přeinstalovat..
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DIM_: já mam největší problém s tim, že u některejch věcí mi to řiká, že BUY, ale pak mi to nic neodečte, protože sem je už měl. Takže ani nevim, za co platim :))

    Ještěže je těch aplikací tak málo a člověka to vlastně ani nemusí trápit
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Kvuli updatu jsem musel smazat nejaky placeny aplikace a pri opetovnym stahnuti to chce znova zaplatit. Guglil jsem a chyba je u MS, ze se ma "cekat", az to vyresi (nekdy uz od dubna).

    Takhle teda ne...

    Ted si vybiram novej telefon a zase to bude WP, ale zacinaj me nasirat vic a vic:/
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DAN_F: troll s agendou
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MRAKY: Wut? Kdo říkal že se WP někde neobjevuje?
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    DAN_F:
    ADAMFC:
    no vidis. A ja mam spise pocit, ze windows phone se na tech serverech objevuje az moc casto .. vzhledem ke "kvalite" (stale cekam na klasicke adresare) a rozsireni mezi lidma . :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Na mem HTC 8X mi naskocila dostupna aktualizace, a to uz GDR2 mam nainstalovane, stahuji...
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    tak jsem od čtvrtka taky aktual ver.8.0.10327.77 na Samsungu Ativ S to vyřešilo náhodné vypínání telefonu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam