• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    TWARR
    TWARR --- ---
    HOWKING: Z kteryho ip? (Jen pro info)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    První lama dotaz: Jde do toho dostat českou QWERY klávesnici? :-)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Tak jsem přešel z iPhonu na Nokiu 1020. Poprvé na Windows. Co bych měl vědět a co bych si měl stáhnout? (já vím, měl bych to tu nejdřív celé pročíst, ale třeba se někdo slituje a poradí i tak na dotaz, který tu asi už padl milionkrát) :-D
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    jo supr, tohle vsechno ja vim, kluci.
    taky se to napriklad da propojit s icq.

    ja se ale ptam, jestli nekdo neco pouziva.

    cili pokud to nepouzivate, nemusime se tu dohadovat, pockam, jesti se neozve nekdo, kdo neco takovyho pouziva.
    TWARR
    TWARR --- ---
    MONIOUS: gtalk byl prevlecenej jabber imho, hangout je gugli proprietarni kravovina. a hlavne gugl na wp dost podstatne sere, takze, az to tipnou uplne, nebude sance nekomu na hangout napsat. jak to tak vidim.
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    MONIOUS: google zacatkem roku sjednotil vsechny sve messengery do jedine aplikace zvane hangouts... ostatni budou postupem casu zrusene... to znamena, ze jedina aplikace, ktera bude fungovat je hangouts... zadny vyvojar nemuze napsat klienta, protoze rozhrani neni otevrene...

    zjednodusene pro nechapavou: gtalk(a ostatni gtalk klienti) zatim funguji... ale bude to casem zruseno... pouze hangouts zustane. Mozna casem nekdo pristup hackne, nebo google to zpristupni, ale o tom nepadlo ani slovo..

    jeste vice zjednoduseneji - nenajdes. stahni si im+ a pripoj se k gtalku - ale znova. ten bude zrusen a hofiko hangouts klient neni.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    ok, znova, pro nechapavy.
    ja se neptam, proc mi nefunguje gtalk, nebo gchat, nebo co se s nima stalo.
    shanim apku pro wp8, ktera se k tomu umi pripojit.

    pouzivate nekdo nejakou takovou, prosim?
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    MONIOUS: gtalk je opravdu zruseny... novy hangouts s gtalkem nema nic spolecneho - ale gtalk myslim, ze jeste jede- zkus im+ pokud j ena window phone

    pro hangouts musis pockat... ale imho pokud se win phone rozsiri, tak google udela klienta pro nej taky - stejne jako pro apple
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    TWARR: jak to myslis? zrusenej? pro androida uz se to menuje hangouts, ale ten chat jako takovej funguje normalne dal. ja se ptam, co to umi pro WP8
    TWARR
    TWARR --- ---
    gtalk je zrusenej uz nakou dobu.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    prosimvas, co pouzivate za appku, ktera umi gtalk?
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    Spuštěny registrace na MSFest:
    MS Fest 2013
    http://www.ms-fest.cz/
    MAGE
    MAGE --- ---
    MRAKY: Taky si myslím že bude muset dát cenu o $100 níže. Přeci jen cenový rozdíl mezi S a C není zas tak velký a většina lidí vezme radši Sko.
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    NECROMAN: tak me windows phone prijde jako levnejsi IOS... imho jestli apple urychlene nesnizi cenu toho sveho C o polovinu, tak tohle se stane vsude - maji stejny okruh zakazniku
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: ty výsledky se mnozej všude. Třeba Indie mě potěšila. A opět - v masovejch médiích o tom ani hovno, nebo nějaká notička.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    :)
    IDC: Windows Phone je druhou nejprodávanější mobilní platformou v České republice - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/...ws-phone-je-druhou-nejprodavanejsi-mobilni-platformou-v-ceske-republice-5768
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    STERIGMA: praveze kalendare fachaj naprosto v pohode, stejne jako kontakty. Dokonce i nastaveni je vsude cajk. Jen ta synchronizace. Ja mam outlook.com a exchange jako dva hlavni maily, takze bych to moh mit as it arrives, ale stejne sem to zastavil, protoze sem na ten email cumel porad. Takze je mam po 30 minutach, abych na tom nebyl porad prilepenej :)
    STERIGMA
    STERIGMA --- ---
    mám dilema, budu kupovat novej telefon a hodně mě láká lumie925, jenže mám trochu děs kolem e-mailu... používám několik různejch adres, jak soukromejch tak pracovních a představa, že krom emailu od ms nejde nastavit synchronizaci na míň než 15minut u mě způsobuje úzkostný stavy a děs... na storu jsem hledal jiný klinety na mail a nic jsem nenašel.. .toto opravdu nejde řešit jinak než skrz přeposílání zpráv na mail ms? Naštěstí moc nepoužívám různý plánovače a kalendáře, ale tam předpokládám podobný záhady a divnochování...

    windowshpone mě fakt blaží vizuálně... ikonky a přechody droidu jdou nějak mimo mě, ale potřebuju aby to fungovalo tak doufám, že mě tady někdo uklidní :)

    když ne tak s4 mini mno... ale nerad bych, třeba to ms plánuje zlepšit, ale kdy?
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    diky moc, vyzkousim
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    DAN_F: bohuzel, jen na nokie. je to tam kvuli tem nokiackym Smart Cam a Pro Cam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam