• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ESY
    ESY --- ---
    CRAZY_IVAN: jj sklo s diplayem samozrejme :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    ESY: ono je to sklo přilepený k tomu displeji a chápu, že se jim to nechce odlepovat a tak :D
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    ADAMFC: jako já to kupoval dovoz z německa (www.max-shop.cz), ale teď si už říkám - po prasklém displeji, že jsem si měl počkat na alzu a koupit to tam a k tomu připlatit za záruku proti rozbití, hned by se mi zaplatila
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    CRAZY_IVAN: přítelkyně teď koupila Ativ S - 4800,-
    ESY
    ESY --- ---
    CRAZY_IVAN: dobra palka :) veci na vymenu se daj sehnat za +- litr maximalne :D ted resim to samy u htc 8s neak omylem potkal zed
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    CRAZY_IVAN: těch 16 je minimum, co už je aspoň 3 roky na těchhle telefonech. Už by se mohli posunout. Měl sem si počkat na tu 32 z cizí distribuce. Stejně mě ty kundy prodali nějakou maďarskou (i když řikali, že je z český)

    a když nad tim tak přemejšlim, tak vůbec netušim, co mě vedlo k tomu zvažovat vůbec nějakou distribuci :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    přítelkyně si na něj už brousí zuby :D
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    ADAMFC: to je jednoduchý, další model bude mít víc a ty si ho koupíš :D

    jo, no... já tu 920 kupoval minulej rok v prosinci za 15 000 právě a teď je za 8 000 nová.
    To samé bude s 1020, tak si spíš řikám, že si to nechám opravit a potom to někomu daruju, až klesne 1020, protože cena opravy by byla v podsatě prodejní bazarová (při nejlepším).
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    CRAZY_IVAN: no vymáznout za to teď 15k je docela hukot no. I když já vrazil 12 do tý 925. Jediný, co mě sere, je ta kapacita. Co vede výrobce k tomu rvát tam 16GB, to mi hlava nebere
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    ADAMFC: taky už šilhám po 1020, ale tywe dávat co rok za telefon 15 000... musim být trošku racionální
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    CRAZY_IVAN: to bych si ho snad nechal jako záložní a koupil si jinej
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Oprava bude za 3800, co jsem volal do servisu + 200 za express, abych to měl do hodiny
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    DIM_: jojo, 920 s gumou okolo, ale holt to spadlo nějak blbě
    DIM_
    DIM_ --- ---
    CRAZY_IVAN: Au. 920? To bych cekal, ze gorilla ustoji.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MONIOUS: no, nedava :)
    TWARR
    TWARR --- ---
    aby rec nestala ...
    Google Talk users complain of messages being sent to wrong recipients (update) | The Verge
    http://www.theverge.com/2013/9/26/4772638/google-talk-message-bug-wrong-recipients
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    no ale proc komentar na sirku lze?? to preci nedava smysl.. i kdyz.. co v microsoftu smysl dava, ze jo.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MONIOUS: kdyz pres Lide pises status, tak funguje jen potrait mode. Take jsem na to prisel, zrejme nejaky tydyt rozhodl, ze podpora landscape zhorsuje usabilitu i pres to, ze ve WP7 to v landscapu fungovalo v pohode. To by proste nebyl Microsoft, aby na 10 novych dobrych ficur nebyla jedna kktina.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    MONIOUS: máš pravdu, že to je divný, taky to tak mam
    bohužel pár nedomyšleností ten systém má no :/
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    CRAZY_IVAN: people samotny ne, to je v poradku, ja to nepotrebuju nasirku videt, ale chci nasirku psat. kdyz dam ME, tak se to otoci na sirku, vsechny ty zalozky sou nasir, ale kdyz kliknu na post update, tak se to otoci na vejsku. to mi prijde dost divny, ne? a kdyz pisu komentar, je to nasirku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam