• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    Zdravím, mám takový nesmělý dotaz. Stojím na rozcestníku jaký telefon si koupit. Na jedné straně jsem čekal na Nexus 5, ale nakonec za tu cenu co jest stanovena pro český trh (a ani při dovozu z Německa o dvojku levněji) do toho nepůjdu. Nějakou dobu sleduju tento klub a rozmýšlím jestli do WP jít nebo nejít. Jsem zvyklý na android, kontakty mám uložené na Googlu a vyhovuje mi jedním klikem všechny naimportovat do nového telefonu. Pubtran (idos) aplikaci používám prakticky pořád, stejně tak google mapy. A tak trochu se bojím o tyto výhody na WP přijít.
    Potřeboval bych nejspíš kopnout od někoho kdo přešel v z androidu na WP a po počáteční euforii a následném vystřízlivění je natolik spokojen, že by tuto platformu doporučil dále.
    Pokoukávám po Lumii 920 a např na Mall.cz je teď cca za 7200 z ofic. čeké distribuce. Což je v pohodě. Otázka je, jestli se vůbec vyplatí kupovat rok starý telefon. Vyšší modely (včetně 925) jsou pro mě drahé. Resp už asi nejsem takový milovník gadgetů abych dal za telefon 15k jako dřív. Děkuji za pozornost a případné podněty :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Microsoft sjednotil registraci do Store - za jedno zaplaceni 19$ tedka ziskate rok pristupu jako do WP tak i do Windows 8 Store - pekne oni!
    Unifying Developer Registration: Windows and Windows Phone
    http://blogs.windows.com/...013/11/06/unifying-developer-registration-windows-and-windows-phone.aspx
    MC_KALAPU
    MC_KALAPU --- ---
    DIM_: Ja to tam proste nemam! Kazdopadne diky...

    NECROMAN: Dik, to uz sem pochopil, mam ten telefon pres pul roku. Ale ted se mi updatovaly windows na nakou tu verzi 8.0.10328.78 a od ty doby se mi neotoci lautr ale vubec nic - explorer, email, proste nic, co se doted otacelo - dyt rikam, psat email na vejsku je opruz...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MC_KALAPU: jenom nektere obrazovky podporuji landscape mod, ne vsechny. Treba v emailu to funguje, ale na Start obrazovce ne. Je to na vyvojari, zda to implementuje, nebo ne.
    Navic od Update 3/GDR3 lze automaticke otaceni vypnout/zapnout v nastaveni.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MC_KALAPU: Ja to mam v nastaveni hned jako 6. polozku
    MC_KALAPU
    MC_KALAPU --- ---
    mam takovy dotaz, na lumii 920 mi od updatu nefunguje preklapeni obrazu, kdyz dam telefon na sirku a obracene, je to proste jen na vysku. Nekde jsem to i googlil, a tam rikali, ze je pro to polozka v settings, ale ja ji tam proste nemam. nevite, kde se to da zapnout, aby se to preklapelo zase? psat maily na vysku me vytaci...
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Pak na stránkách ms festu bude určitě i nahrávka přednášky.
    INSTINKKT
    INSTINKKT --- ---
    co ta "other Storage"? Nikdo nic? Mel sem pocit, ze to melo GDR2 resit
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Kdyby byl zajem - moje slidy a demo z MS festu - tipy, tricky a hacky pro vyvoj WP8 a Windows 8.1 aplikaci:
    http://sdrv.ms/18Qxu4V
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    ACID: tak sem to myslel :)
    ACID
    ACID --- ---
    GLOBALISTA: nejrychlejsi zavreni IE na ktere jsem prisel je zobrazit vsechny zalozky, pozavirat je a pak ukoncit IE sipkou
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    GLOBALISTA: dej si tam taky, všechny je zavři a zmáčkni Win tlačítko
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Jde na WP8 (Lumia 920) nastavit jiný výchozí prohlížeč než Internet Explorer? A jde ten zavřít i jinak než proklikáním zpět na začátek? A co když se mi otevřel z jiné aplikace a nechce se vypnout ani po proklikání na začátek?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    No snad ti poradi nekdo s HTC, ja na Nokii muzu odstranit jen Temp. Ale koukam ze v Other mam taky 1gb a buhvi co to je..
    INSTINKKT
    INSTINKKT --- ---
    Mám dotaz na "Other Storage". Je u HTC 8X s GDR 2 (8.0.10327.77) nějaká možnost jak se toho aspoň částečně zbavit? Mam tam 5GB :(
    CULI
    CULI --- ---
    NECROMAN:
    DAN_F: app blogger (google) , HTC X8, po prihlaseni hlasi problem s prihlasenim odkazuje me to na pomoc...tam mi to nabizi Jen vygenerovat heslo Nebo zmenit...
    Blog se teprve rysuje
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: V poho nainstalovala aplikaci urcenou pro iPhone a Android, čemu na tom nerozumíš? :)

    Rád bych viděl ten blog.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CULI: nejak nerozumim tvemu dotazu - co mas za telefon, o jakou aplikaci jde, definuj problem s prihlasenim?
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    CULI: nejspis Hulan
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam