• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    IFEELGOOD: Mně se tohle stalo s 820 a vracel jsem jí. V obchodě mi řekli, že je to asi vadná série, že nejsem první. Takže jsem skončil u svýho Samsungu zpátky. :( Nicméně už vyhlížim tu 925.
    MC_KALAPU
    MC_KALAPU --- ---
    IFEELGOOD: to bych reklamoval. ja mam 920 asi pul roku a soft reset sem musel udelat vsehovsudy 1 a nejakej restart vypnout/zapnout sem za tu dobu taky udelal jen jednou a zadnej problem...
    ACID
    ACID --- ---
    Daji se do L800 dostat do kalendare misto emerickych ceske svatky jinak nez externi aplikaci?
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    ADAMFC: dík za tip.

    Nakonec jsem stejně šel do Lumie 920 a rozšířil tak řady WP uživatelů. Telefon mám týden a zatím můžu říct, že telefon i systém je super a jsem s tím spokojen, ALE posledních 24 hodin se potýkám s problémem. Telefon se mi sám bezdůvodně vypne a pomůže jedině soft reset. Včera mi to udělal 5x za odpoledne, dnes zatím jen jednou. Po googlení jsem se ukazuje, že takový problém zažívá i řada dalších uživatelů. Stalo se něco takového i někomu tady?
    Nokia Lumia 920 s amber update (už od nákupu)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Publikoval jsem NuGet package "WP.IO" pro snadnou praci se soubory ve WP8 projektech:
    https://wpio.codeplex.com
    Je to defakto jen implementace trid FileIO a PathIO z Windows 8/WinRT, ktere nejsou z nejakeho duvodu ve WP8 API pritomne.
    Na nacteni obsahu souboru ted staci jen toto, pohoda :)
    string content = await PathIO.ReadTextAsync("ms-appdata:///local/myfile.txt");
    na zapsani dat
    await PathIO.WriteTextAsync("ms-appdata:///local/myfile.txt", "hello world");
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PSYSBEE: presne. Kdyz uz to nereaguje na dopravu, at si to muzu nastavit
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    + funkci zadávání průjezdních bodů, jejíž absence mi v Here Drive vadi asi nejvic..
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: zjisti mi, kdy plánujou dostat do HERE drive český info o dopravní situaci. Dostat od někoho z Nokie nějaký info je pro mě nadlidskej výkon
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jo a pokud by to nekho zajimalo, tak program pro podporu vyvojaru Nokia DVLUP jen tak do Ceska neprijde, pry to ceske Nokii potvrdil primo nekdo z corpu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Pokud chcete novou Lumii, tak se zapojte do probihajici souteze Nokia Create.
    http://developer.nokia.com/create/

    Jedna se o 8 "Master Missions", kde je treba publikovat novou app na jedno z 8 temat, a nebo se muzete zucastnit poslednich dvou "Mini Missions", kde staci update vasi aplikace, kde pridate bud specialni podporu novych FullHD zarizeni, nebo novou lokalizaci do aplikace.
    V kazde kategorii je jeden hlavni vyherce a 9 "vedlejsich vyhercu".
    Ja skoncil jako "vedlejsi vyhrece" v mini mission 2, a ted mi napsali, ze dostanu Lumii 925, docela dobry kauf za jeden vykend kodeni, kdy jsem si osahal NFC API a pridal podporu pro vytvareni NFC tagu na posilani SMS jizdenek do me aplikace :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    tohle jestli dopadne, tak potěš koště. Tenhle člověk je naprosto příšernej

    Rumor: Microsoft has a final idea for its next CEO and it may be a surpise | Windows Phone Central
    http://www.wpcentral.com/rumor-microsoft-has-got-final-idea-its-next-ceo
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    BOPA: a nebo 925 (taky 4,5")
    BOPA
    BOPA --- ---
    ADAMFC:
    PERI: Takže jediná správná volba je Nokia 1020 :-))))))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BOPA: i Lumia 920 je uz rok stara vec :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    já mam teda 925 a naprosto to stačí...
    BOPA
    BOPA --- ---
    PERI: jojo, ale to je už rok stará věc :-(...
    no asi to je neřešitelné dík mým vysokým nárokům :-((((
    PERI
    PERI --- ---
    BOPA: Samsung Ativ S má 4,8" ...
    BOPA
    BOPA --- ---
    ADAMFC: -(.. a to j přesně ono.... rád bych vyšší řadu - optimum 1020, ale s věším displayem :-(
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    BOPA: Nokie máě tady přehledně. 4,7 má akorát 625. Od jinejch výrobců si toho nejsem vědom

    Nokia Lumia - Nokia
    http://www.nokia.com/global/products/lumia-products/
    BOPA
    BOPA --- ---
    dělá se teď vůbec nějaký telefon s WP8 s velikostí 4.7" - 5"??? našel jsem 4.5" (Nokia 1020) a nebo pak nová 1520 - ale tam už je velikost 6", což je už fakt hodně... mám 4.7" a velikost je naprosto akorát - dá se slušně číst, a ještě se to vleze do kapsy :-)... u té 1020 mi přijde, že ten display je malý, navíc zbytečně moc míst akolem (hlavně dole zbytečně široká lišta)...
    Skutečně nic slušného není a nebo jsem se špatně díval??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam