• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    PSYSBEE: Zobrazuje se zcela OK :)
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    kdyz uz jsme u tech map, jdou ulozit mapove podklady z telefonu na kartu? melo by to byt v kontrole uloziste, ale nejak mi to nefunguje
    MAGE
    MAGE --- ---
    PSYSBEE: ne tak uplne, online jsou zdarma
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    MAGE: ty jsou ale placené
    MAGE
    MAGE --- ---
    Jinak na turistiku tu jsou pak jeste SmartMaps
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ADAMFC: Ony ty aplikace stejně nejsou otevřený, ne? Mám pocit, že ten multitaskový přepínač je stejně jen shortcut launcher předchozích otevřených aplikací, které ale v reálu neběží na pozadí.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    ENDRUE: pro turistiku určitě - defacto pouzivaj podobny topomapy jako například Klub českých turistů - Tj. vrstevnice, krajinny prvky atd..
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    PSYSBEE: jsou treba lepsi nez mapy od nokie? Jestli to ma cenu vubec stahovat.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Jo a asi už víte (kdo máte zaplé automat. aktualizace) - off-line verze MAPY.CZ je konečně k dispozici i pro WP8.
    Mapy.cz | Windows Phone Store – aplikace+hry (Česká republika)
    http://www.windowsphone.com/cs-cz/store/app/mapy-cz/e926fd53-d7cd-4ee7-95c7-c938a5e9a1e5
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PSYSBEE: mně jediný z těchhle fakt chybí nastavování hlasitosti zvlášť a příjemnější život bych měl s možností zavírat apps z multi-tasking okna. Zbytek ani trochu
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    S čím jsou uživatelé Windows Phone nespokojení? (aktualizováno) - WMMania.cz
    http://wmmania.cz/clanky/obecne/s-cim-jsou-uzivatele-windows-phone-nespokojeni/
    TWARR
    TWARR --- ---
    ADAMFC: tak treba optimalizace s24 na ios na ip5 (vetsi displej nez predchozi ip), byla v letnim bankovnim releasu, takze jen asi 3/4 roku zpozdeni. je to uspech ;)) ono jako pozor, ona je sporitelna docela progresivni, ale vzdycky, kdyz se neco nasazuje, tak je to umele zkriplene (napriklad zruseni interniho exchange a nasazeni google apps s orezanym chromem) ... ale to uz je tu dost ot.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    TWARR: tak u spořitelny se divim, že vůbec přišli na to, že je nějakej trh s mobilníma aplikacema
    TWARR
    TWARR --- ---
    tak koukam, ze servis24 (sporitelni ib) appka je planovana az na druhou pulku 2014. kokoti ;))
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    CERMINEK: UC Browser ma aspon na moji N620 problemy s radnym zobrazovanim nekterych stranek - tj. dost mozna mam nejakou naborenou instalaci a chtelo by to reinstall
    Napriklad tahle stranka ma responsivni design, na IE funguje - horizontalni menu se zmeni na roletovy, no UC mi tu slideshow rozhazi na jednotlivy slide pod sebe a roletovy menu ze nezobrazi
    Javornické okruhy
    http://www.javornickeokruhy.cz
    U tebe OK?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    VECTOR: UC Browser to vyřešil a nic se nenačítá neúměrně dlouho :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Mate nekdo zkusenost s tim, ze vam v browseru nefunguji nektere stranky s reponsivnim designem? Tim "nefunguji" myslim ze se nacitaji neumerne dlouho, obsah stranky preskakuje tam a nazpet, samovolne to scrolluje.
    Ja to vidim zejmena u theguardian.com a seznam.cz. (samozrejme, ti blbci zrusili predchozi mobilni verze stranek, takze clovek si to zkratka neprecte..)
    (920)
    SKIX28NZ
    SKIX28NZ --- ---
    ESY: Ale nefunguje mi to...
    PELDA
    PELDA --- ---
    ESY: to je PRESNE ono:) diky moc!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam