• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    DAN_F: podle tohodle to vypada zajmave.
    UC Browser: Skvělá alternativa Internet Exploreru pro WP | Svět mobilně
    http://www.svetmobilne.cz/uc-browser-skvela-alternativa-internet-exploreru-pro-wp/2329
    ale zajmalo by me, jestli to je na jadru IE a nebo ne...
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    HAWLIS: Někde se tu myslím řešil ten UC. Jakože v pozitivním slova smyslu.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    DAN_F: jop tohle jsem studoval u WP7 a bylo to jak rikas. Co mam WP8, tak nevim, ale chystam se po tom popátrat, páč tušim, že jsem četl něco jako že se chystá že nebude nutný programovat prohlížeče jen na jádru IE... ale jak to dopadlo a jak to je dnes, netusim.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    IFEELGOOD: Všechny mají tuším stejné jádro (IE).
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    Když už jsme u toho, používáte v Lumiích na prohlížení internetu jiné prohlížeče než nativní explorer? Jaké máte zkušenosti? Díky
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    PELDA: nejde, resp aspoň mě to nejde. Zadám údaje a stránka se pořád načítá a načítá až se ve výsledku jen refreshne a nic se neděje. (Lumia 920)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    PELDA: U ČSOB jde při přístupu do internetového bankovnictví přes browser skipnout HW check a pak tě to na vlastní zodpovědnost normálně pustí. Na N9 mi to třeba hlásí, že nemám kompatibilní prohlížeč, ale když to dám ignorovat a přihlásím se, tak normálně funguje. Nejde něco podobného udělat i u CS?
    PELDA
    PELDA --- ---
    TWARR: zkus... ja to gugloval a evidentne tam problem je :(
    u nas to neni nijak kriticke, ale jestli se do CS opravdu neda prihlasit a appku nemaji, tak je to opravdu vrchol demence:(

    Servis 24 - Poradna Nokia Lumia 925 - Heureka.cz
    http://mobilni-telefony.heureka.cz/nokia-lumia-925/poradna-otazka/262564/

    TWARR
    TWARR --- ---
    PELDA: kolega tu neni, tak se ho nezeptam, ale hadam, ze by nemel byt problem se prihlasit pres mobilni prohlizec. "jen" to nebude optimalizovany.
    PELDA
    PELDA --- ---
    TWARR: a funguje to servis24 v prohlizeci na telefonu? moje draha dostala k vanocum Lumia a pry se ji tam nedari prihlasit...
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    ENDRUE: V lidech jsem si skupiny vytvatel, ale musel jsem pridavat kontakty rucne po jednom a navic po 100kontaktech, protoze vic adresatu pro odeslani info sms nefacha...
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    CERMINEK: mozna primo v lidech si vytvorit skupinu
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj behem vcerejska jsem prisel na nemilou ficuru WinPhone (v7.8 HTC Radar). Chtel jsem rozeslat smsku vsem svym kontaktum a normalne v smskach jsem musel pridavat kontakty po jednom a maximalne 100 kontaktu. Hledal jsem nejakou app, ktera by umozila vzit cely telefonni seznam a poslat mu sms, ale marne. Cas od casu (nejen o Vanocich) potrebuju hromadnou smsku poslat, ale nenasel jsem zatim nic user friendly. Nemate nekdo tip na app, ktera to umoznuje?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: ten spojeny Store ted skoro jiste jeste nebude, tipuji az v tech Windows 9. Ted to bude takove pekne priblizeni v mezich zakona.
    Uz Windows 8.1 prinesly uplne novy AppBarButton, ani bych se nedivil, pokud by to konecne vyresili i ve WP8.1.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: to, že se bude spojovat store a api s W8 je podle mého takřka jistota... "Databindable and fully managed AppBar" - třeba tomuhle moc nevěřím, už ve WP7 to bylo špatně a to měli hodně času už do WP8. Ale jinak máš vypsané pěkné věci, které by bylo fajn, kdyby se objevili... Jsem zvědav, no :))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: jak tam pisu, je to muj odhad + co jsem kde cetl + podle User voice stranek :)
    Meli na to rok a pul, to je doba od prvniho WP7 k vydani Lumia 900 s WP7.5 Tango. Snad tam toho bude vice, nez jen nova velikost ikon.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    SLUPKA: jenže mě u všech těch zařízení sere, že se furt plní :):)
    spíš bych uvítal ten Settings hub.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    ADAMFC: pokud se na něj nebudeš dívat, tak by tě neměl otravovat, ne? :))

    NECROMAN: Ty % jsi bral podle čeho? Zvláště developer sekce mi často přišla jako zbožná přání :))
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: já jen doufam, ze se notification center pujde vypnout.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Sepsal jsem, co nas asi ceka ve 2014 u Windows Phone platformy
    What to expect from Microsoft in 2014, Part 1. Windows Phone « Martin Suchan – BloQ
    http://suchan.cz/2013/12/what-to-expect-in-2014-windows-phone/

    Na co se vy nejvice tesite?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam