• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VECTOR: to je divne, pochybuji, ze 3G dava standardne 21Mb/s. Zkusim to jeste s 3G na telefonu.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NECROMAN: promin, ale tohle dela i moje 3G ;)


    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ADAMFC: To nic nemeni na faktu, ze integrovanej prohlizec je skutecne dementni .) A bohuzel/bohudik mnohem lepsi nez komparovatelne safari ci chrome na jinych platformach .)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Testoval jsem prave LTE u Vodafone na me Lumii 925 :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jsou konecne dostupne emulatory pro WP8 GDR2 a GDR3/FullHD telefony!
    New emulators available for Windows Phone 8.0 Updates 2 and 3
    http://blogs.windows.com/...01/02/new-emulators-available-for-windows-phone-8-0-updates-2-and-3.aspx
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VECTOR: mobilní má furt, jen si jednou cvaknul na klasickou verzi a ten telefon si to pamatuje :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    VECTOR: chapu.. no cvičně jsem si najel na seznam a bez problemu...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    HAWLIS: seznam uz mobilni prave nema :/
    natocil jsem video, kvalita priserna, je to toceny mym starym telefonem, ale pro ilustraci postaci.



    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    VECTOR: to se mi nestava.. mobilní nebo desktopová verze?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    HAWLIS: mne se u mnoha responsivnich webu, nejviditelnejsi napr. seznam.cz, stava, ze stranka samovolne scrolluje a preskupuje se obsah, zkratka polozky litaj nahoru a dolu a neda se s tim nic delat. jine weby se mi zas samovolne refreshuji, taky otravne.
    MAGE
    MAGE --- ---
    HAWLIS: U 7.8 třeba neumí externí font.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HAWLIS: je to porad stejne jadro IE10, akorat to ma vylepsene navigacni funkce.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    VECTOR: ja ten UC dneska asi zkusim sosnout a zhodnotim. jinak co za bugy dela IE ve WP? mě to nepřijde nijak blbý, jen me desne stve max 6 záložek....
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    No, IE je debilini a buggy a spoustra stranek se v nem neda cist, ale v podstate nema konkurenci.
    Lidi tu zminujou UC Browser, tej sice pro zmenu funguje dobre, ale mne se nelibi design.
    A vzhledem k tomu, ze na mobilu ctu denne v podstate jen noviny a wikipedii, tj. velmi jednoduche weby, musim byt vice kriticky k UC Browseru - napr. u Guardianu ve 3/4 pripadu nenacte obrazky.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    HAWLIS: Tak to buď nebyla plnohodnotná diakritika, nebo ji ten telefon sám ořezával při odeslání.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    mam dotaz spis jen pro zajmavost. mam zaplou tu T9 nebo jak se to jmenuje. ovšem nabízí to jen slova s diakritikou a casto to jeste samo opravuje slova s překlepem nebo slova bez diakritiky. prijde mi to cely v pohode. funguje to dobre a opravuje to spravne. jen jsem si vzpomel, proc jsem to prestal pouzivat na WP7, kde to v nejaky verzi 7.5 bylo, pozdeji uz myslim ne - totiž kdy jsem psal s diakritikou, zkracovalo to sms a bez neomezeneho tarifu me to sralo.

    dotaz je v podstate jen na to zkracování - ví pls někdo proč to tak je? dneska už me to je jedno, páč neomezeny sms v ramci tarifu dovolujou psat co chci, ale premyslim, co je to za vymysl - na jednom ze starsich telefonu, tusim sony ericsson k750i, jsem mohl take psat s diakritikou a na delku zpravy to nemelo vliv...
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    UC je fajn, úvodní stránka se speed dials je výborná věc, celkove používám ho kromě nyxu na všechno :) akorat doporucuju nezapinat SPEED mod, dost to rozhodí grafiku stránek
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    DAN_F: podle tohodle to vypada zajmave.
    UC Browser: Skvělá alternativa Internet Exploreru pro WP | Svět mobilně
    http://www.svetmobilne.cz/uc-browser-skvela-alternativa-internet-exploreru-pro-wp/2329
    ale zajmalo by me, jestli to je na jadru IE a nebo ne...
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    HAWLIS: Někde se tu myslím řešil ten UC. Jakože v pozitivním slova smyslu.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    DAN_F: jop tohle jsem studoval u WP7 a bylo to jak rikas. Co mam WP8, tak nevim, ale chystam se po tom popátrat, páč tušim, že jsem četl něco jako že se chystá že nebude nutný programovat prohlížeče jen na jádru IE... ale jak to dopadlo a jak to je dnes, netusim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam