• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ADAMFC: dokazal bych si asi najit cestu k tabletu, kterej by PLNĚ nahradil pocitac, nebo aspon bych se citil jako ve W8.. ale nedokazu si nejit cestu k applu, kdyz jsem to nikdy nepouzival (ani telefon, ani stolni pocitat ani notas... vlastne jsem mel asi tyden iPod a sel jsem to vratit... nic jinyho). ale libi se mi treba stroj co ma znamej (lenovo tusim?) notas, ale vezmes si display do ruky a mas z toho tablet.. W8. pohoda.. ale cenove mimo moje relace,)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HAWLIS: já tablet využívam místo noťasu. Od doby, co mam tablet, tak domu noťas taham jen minimálně. Teď už 14 dní vymejšlim, jak sehnat Surface 2 (tu RT verzi), abych se moh zbavit těch apple omalovánek. A to je ten správnej hell. 64GB verzi maj akorát v UK MS storu a tam to nekoupim, protože nemam UK platební kartu.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    VECTOR: uvidim az po navrau ze servisu..

    servis - ztracel se mi signal, nebo i kdyz byl signal, nedalo se mi vetsinu dne dovolat ani sem si nezavolal ja. stalo se vam to nekdy? na krame rikal typek ze se s tim jeste nesetkal..

    máte někdo zkusenost s H-Mobil na korunní v praze? ja tam 920 poridil za super love pred vanocema a trochu jsem mel strach jak to bude s reklamaci atp.. a typek super v pohode, rozumi veci (coz se neda rict u pracovniku na prodejnach operatoru!!!) a dokud bude H-mobil fungovat, nepujdu jinam. super zkusenost.

    btw videl jsem vystavenou 1520.. mel jste to nekdo v ruce? me to prijde jako telefon uz prehnany.. to neni ani do kapsy, ani do ruky.. a jako tablet zase maly.. krome toho jsem dodnes nevymyslel k cemu bych vyuzil tablet...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    HAWLIS: mne se v te nabidce 4g objevilo az pri apdejtu na GDR2.
    MAGE
    MAGE --- ---
    PANORAMIX: Na macovem iTunes v poho, ale zalezi co vsechno mas na mysli
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Dotaz k LTE. na moji 920 v nastaveni vidím highest speed jen 3G. Pritom simku od vodafonu mam LTE.. víte pls někdo co s tím? Řešilo se tu bud tady nebo jsem četl článek ze Nokia LTE v Čechách blokovala softwarove, ale mam pocit ze to už dnes neplatí.... Dik
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    Čau, používáte někdo iTunes na synchronizaci dat s Nokií? Je to dobrý, zlý nebo dokonce neetický? :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: to jo, ale SIMku musíš mít na to LTE. Mně to taky 925 nabízí, ale SIMku na to nemam
    MAGE
    MAGE --- ---
    NECROMAN: U toho LTE jeste musis mit nejak to pasmo ne? Nevim jake Lumia 925 podporuje.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: me to prave prislo divne. Kazdopadne Lumia 925 nabizi v moznostech datovych prenosu 2G/3G/4G na rozdil od HTC 8X, co jsem nedavno prodal. Mozna by stalo za to zeptat se Vodafonu.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: jo a někde sem čet, že na to musíš mít SIMku - třeba Vodafone je začal vydávat až někdy v srpnu nebo kdy
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MAGE: tak to jsem necekal, ze i 3G/HSPA+ umi dat 21 Mb/s, tak LTE mi teda jeste nefunguje :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VECTOR: já mel problém jen jednou - když rozjel Stream mnovou obilní verzi. Jinak jsem s nim spokojenej
    MAGE
    MAGE --- ---
    NECROMAN:
    3G HSPA+ až 21,6 Mb/s
    3G HSPA+ DC až 43,2 Mb/s
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VECTOR: to je divne, pochybuji, ze 3G dava standardne 21Mb/s. Zkusim to jeste s 3G na telefonu.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NECROMAN: promin, ale tohle dela i moje 3G ;)


    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ADAMFC: To nic nemeni na faktu, ze integrovanej prohlizec je skutecne dementni .) A bohuzel/bohudik mnohem lepsi nez komparovatelne safari ci chrome na jinych platformach .)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Testoval jsem prave LTE u Vodafone na me Lumii 925 :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jsou konecne dostupne emulatory pro WP8 GDR2 a GDR3/FullHD telefony!
    New emulators available for Windows Phone 8.0 Updates 2 and 3
    http://blogs.windows.com/...01/02/new-emulators-available-for-windows-phone-8-0-updates-2-and-3.aspx
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VECTOR: mobilní má furt, jen si jednou cvaknul na klasickou verzi a ten telefon si to pamatuje :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam