• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    IFEELGOOD: proc ne? :)
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    Neeeee neeee do Seznamu... :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Hlasim, ze jsem dnes nastoupil do Seznam.cz jako Windows Phone vyvojar...
    ... a ciste nahodou dnes Seznam.cz zverejnil tuto anketu, jakou aplikaci byste radi jako dalsi videli na Windows Phone, to nemuze byt nahoda :)
    Seznam.cz zjišťuje, o jakou aplikaci pro Windows Phone 8 je největší zájem - Lupa.cz
    http://www.lupa.cz/...nky/seznam-cz-zjistuje-o-jakou-aplikaci-pro-windows-phone-8-je-nejvetsi-zajem/
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Prosím vás, jak jsou na tom teď windows phone s nějakým použitelným SIP klientem? (konkrétně pro voocall.cz, ale předpokládám že je to celkem fuk.) Díky
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BELO: uz jsem zpet v CR - MixRadio neni v prvnim seznamu zemi, ale snad brzo bude
    ptal jsem se na Nokia Black nejakeho Nokia chlpaka, ktery pracoval na NokiaX telefonu, a ten o zadnem problemu nevi. Nekde na Twitteru uz psali, ze se zacina uvolnovat, tak snad brzo.
    BELO
    BELO --- ---
    NECROMAN: Zeptej se pls na Nokia MixRadio a Xbox Music. Funguje nám tu Deezer, rdio i Spotify, tak nechápu proč je Nokia s MS mimo hru.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    CERMINEK: jednak žaloba od Sky a zároveň se jim to hodilo do krámu, co se týče přibližování produktů. Maj těch unikátních a známejch značek kotel a pro zákazníka je v tom bordel
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    SWAMP_ASS: Nemýlím-li se tak k přejmenování na OneDrive došlo z důvodu názvu: technet.idnes.cz/skydrive-zmena-nazvu-058-/sw_internet.aspx?c=A130802_084713_sw_internet_nyv
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    NECROMAN:... me mozna napada otazka okolo zmeny nazvu uloziste SkyDrive na One Drive, co to vse prinese nam jako zakaznikum, nove app ci aktualizaci v telefonu ?, nove aktualizace na osobnim PC tak aby bylo oboje synchronizovano ?, jedna se jen o formalitu nebo mam cekat nejakej vitr na stavajicim ulozisti (zatim jsem jen nekde zahledl, ze se v ramci noveho pojmenovani napakujeme nejakymi volnymi Gb navic)...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MAGE: o novych Lumiich nikdo nic nerekne, to same o WP8.1+.
    U zadne jine firmy jsme si WP zarizeni nevsimli, vsechno to take asi ceka na WP8.1.
    Sice tu Nokia laka na kazdem rohu Android vyvojare, aby zacali portovat pro Nokia X, mam ale ten pocit, ze hned jak bude dokoncen prodej Microsoftu, tak se to cele zarizne tak, jako kdysi Meego.
    Take jsme se ptali na dostupnost DVLUP programu pto CR, pry se na tom pracuje, a na ten Black pro Lumii 620 se mohu zeptat.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    NECROMAN: kdy uz konecne uvolni aktualizaci Lumia Black i pro N620
    MAGE
    MAGE --- ---
    NECROMAN: budou nové Lumie? Jak rychlej bude vývoj WP? Kdy máme čekat 9? Je tam víc firem co chce nasadit WP nebo to je stále více méně jen Nokia? A co si myslíte o těch AOSP telefonech?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    NECROMAN: můžeš se jich zeptat na výdrž baterky :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zdravim z Barcelonyz MWC, kde jsme dnes byli na tiskovce Nokie. Sice predstavila jen novy dumbphone, Ashu a Nokia X, ale pokud mate nejake dotazy na existujici modely, mohu zodpovedet nebo se zeptat.
    Jen dodam, ze o Windows Phone 8.1 "nikdo nic nevi", o tom se bude mluvit az na Build konferenci.
    DWAY
    DWAY --- ---
    muzete doporucit nekdo nejakou appku na prehravani videa, nebo neni zbyti, nez vsecko zkomprimovat do mp4?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    ad posledni aktualizace Lumii - vsichni - vcetne majitelu nizsiho modelu 520 - uz maj posledni aktualizaci Black davno schvalenou a nainstalovanou a pro moji L620 porad "Waiting for approval".. Nechapu :(
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    SWAMP_ASS: mně se aktualizuje co 30 minut
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    Jak to mate, pouzivate-li sledovani stavu baterie na zivych dlazdicich? Zacal jsem tuto aplikaci pouzivat az nyni a trochu me zarazi, ze se stav baterky na dlazdici neaktualizuje, aktualni stav se ukaze vzdy az po tom co do aplikace vlezu a vyskocim z ni. L820-black.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    (má staré sedmičky)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam