• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Velmi dobry navod na UI a UX pro WP vyvojare:
    UX/UI Guidelines for Windows Phone 8 - AfricaApps - Site Home - MSDN Blogs
    http://blogs.msdn.com/b/africaapps/archive/2014/03/08/ux-guidelines-for-windows-phone-8.aspx
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    CERMINEK: aplikace si to zalohujou většinou do cloudu.. To nevim, jestli ti pomuze
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj chystám se na změnu telefonu. HTC Radar půjde pryč a rád bych pořídil Nokia Lumia 1520. Co ale řeším je přenos aplikací. existuje nějaká app či cokoliv, co by zálohovalo aplikace i s jejich Isolated strage? Mám v telefonu evidenci spotřeby auta a spoustu dalšího. Díky
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zverejnil jsem jako open-source zdrojaky me starsi WP aplikace Bugemos, pokud by nekdo mel zajem:
    martinsuchan/WP.Bugemos · GitHub
    https://github.com/martinsuchan/WP.Bugemos

    Jen doplnim, ze to je 2 roky stary kod a mnohe uz ted pisu efektivneji :) Mam v planu sepsat i clanek zajimaveho API, co jsem tenkrat pouzil v te aplikaci.
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    NECROMAN: to je ale zlo! a neni neco co to prehraje? nedodelek hnusnej :))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CAPTAIN_TACUD: Windows Phone to sam o sobe, neumi, leda zkonvertovat na AVI/H.264 nebo pres nejakou externi aplikaci.
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    dotaz, proc mi lumia neprehrava *.mkv? Jakej si mam stahnout prehravac? dik za radu
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    NECROMAN: dělám si samozřejmě srandu. Já mám spíš problém s jejich obchodníkama což je úplně jiná sorta lidí, než vývojáři nebo lidi co se obecně starají o obsah.
    BELO
    BELO --- ---
    Ahoj.
    Chci koupit nábytek z druhé ruky a obecně bazary řeším. Máte pro mne nějaký tip na appku?
    Díky
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    IFEELGOOD: mam tam uz ctyri kolegy- kdyz nepocitam necromana a zadnej z nich si nestezuje
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    IFEELGOOD: proc ne? :)
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    Neeeee neeee do Seznamu... :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Hlasim, ze jsem dnes nastoupil do Seznam.cz jako Windows Phone vyvojar...
    ... a ciste nahodou dnes Seznam.cz zverejnil tuto anketu, jakou aplikaci byste radi jako dalsi videli na Windows Phone, to nemuze byt nahoda :)
    Seznam.cz zjišťuje, o jakou aplikaci pro Windows Phone 8 je největší zájem - Lupa.cz
    http://www.lupa.cz/...nky/seznam-cz-zjistuje-o-jakou-aplikaci-pro-windows-phone-8-je-nejvetsi-zajem/
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Prosím vás, jak jsou na tom teď windows phone s nějakým použitelným SIP klientem? (konkrétně pro voocall.cz, ale předpokládám že je to celkem fuk.) Díky
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BELO: uz jsem zpet v CR - MixRadio neni v prvnim seznamu zemi, ale snad brzo bude
    ptal jsem se na Nokia Black nejakeho Nokia chlpaka, ktery pracoval na NokiaX telefonu, a ten o zadnem problemu nevi. Nekde na Twitteru uz psali, ze se zacina uvolnovat, tak snad brzo.
    BELO
    BELO --- ---
    NECROMAN: Zeptej se pls na Nokia MixRadio a Xbox Music. Funguje nám tu Deezer, rdio i Spotify, tak nechápu proč je Nokia s MS mimo hru.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    CERMINEK: jednak žaloba od Sky a zároveň se jim to hodilo do krámu, co se týče přibližování produktů. Maj těch unikátních a známejch značek kotel a pro zákazníka je v tom bordel
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    SWAMP_ASS: Nemýlím-li se tak k přejmenování na OneDrive došlo z důvodu názvu: technet.idnes.cz/skydrive-zmena-nazvu-058-/sw_internet.aspx?c=A130802_084713_sw_internet_nyv
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    NECROMAN:... me mozna napada otazka okolo zmeny nazvu uloziste SkyDrive na One Drive, co to vse prinese nam jako zakaznikum, nove app ci aktualizaci v telefonu ?, nove aktualizace na osobnim PC tak aby bylo oboje synchronizovano ?, jedna se jen o formalitu nebo mam cekat nejakej vitr na stavajicim ulozisti (zatim jsem jen nekde zahledl, ze se v ramci noveho pojmenovani napakujeme nejakymi volnymi Gb navic)...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam