• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NIXX
    NIXX --- ---
    ROMANICAK: ROMANICAK: Myslím, že na tvoji otázku nevite nekdo, jestli bude WP 8.1 jako update pro starsi telefony ti NECROMAN odpověděl. Odpověď byla i v tý větě, co jsi citoval.
    Když už neumíš googlit, zkus aspoň nebýt arogantní...
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    NECROMAN:
    Tak to zkusime jeste jednou a presneji, aby to pochopili vsichni zucastneni :-)

    Kdy presne dostane update Lumia 1520, znate nekdo presny datum nebo aspon tyden nebo aspon mesic? This summer je dost vagni termin. Je nekde nejakej fahrplan jak to bude probihat?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ROMANICAK: vsechny telefony s WP8 dostanou WP8.1.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    DAN_F:
    Moc hezkej obrazek. A?
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Nasel jsem pouze
    "All of this will come to your Lumia smartphone running on Windows Phone 8 in an update package called Lumia Cyan-starting this summer."

    Coz mi moc nerika.
    CROME
    CROME --- ---
    STEMBUS: Ja ji pouzivam a GPS to ma na mereni vzdalenosti na mape to dava smysl ne?
    Kazdopadne si ji zapinam jen pred vykonem, nebezi me furt
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    STEMBUS:

    Coz mi pripomina - nevite nekdo, jestli bude WP 8.1 jako update pro starsi telefony? Docela rad bych na svoji Lumia 1520 upgrade...
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Používáte někdo s WP8.1 tu builtin app "Zdraví a fitness"? Měla by využívat SensorCore, ale nechápu proč je nutný pro její běh mít zaplou GPS - to to celý degraduje na "nepoužitelný" - pokud by to člověk chtěl mít zaplý 24/7

    A nebo jsem nějak blbě pochopil jak ta app má fungovat???
    P0CIN
    P0CIN --- ---
    existuje nějaká app jako je na iOS AppsGoneFree, ve které se každý den ukážou nabídky aplikací, které jsou momentálně zdarma, nebo v akci?
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    LEFTY: Dropbox mobile free, ale máš pravdu asi to nebude oficialní každopádně to funguje :-)
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    GILDARIUS: Kterej?
    Na https://www.dropbox.com/mobile jsem Windows phone nenašel :-(
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    LEFTY: je
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    co používáte na práci s dropboxem? Ofiko klient není, že?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    CROME: mně to řiká: "Aplikace již není publikována." Takže to těžko nainstalovat
    CROME
    CROME --- ---
    Zdravim
    na Ios jsem si oblibil Flipboard a rad bych to pouzival i na win phone..nicmene store nic nenasel a pres komp jsem nasel jen tuhle beta verzi http://www.windowsphone.com/cs-cz/store/app/flipboard-beta/635654ca-b930-4620-a927-bfb2cee2da52

    pretah jsem si ji pres bluetooth ale v telefonu ji nikde nevidim a nevim jak instalovat:(
    nemate nakej tip?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Nevím jestli už jste zaregistrovali:

    Files | Windows Phone Apps+Games Store (United States)
    http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/files/762e837f-461d-4847-8399-3526f54fc25e
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    Vyšla další aktualizace Developer preview! :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    prosim help..

    stahl jsem zazipovanej soubor z mp3kama z ulozto. otevrit to slo jedine pres archiver, ale neslo to vpodstate rozbalit..
    1) co s tim? v 8.1 uz to asi nebude problem, ale ja mam furt black
    2) nenasel jsem ten soubor ani kdyz jsem ti pichnul do pc.. kde bych to mohl najit pls a smazat? at to nezabira misto...

    předem dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam