• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    Zdravím, mam WP 8.0 nebo to aspoň tvrdí ta verze...začal sem používat možnost propojení fb chatu ve zprávách, protože ap messenger pro fb mě šíleně vytáčí...ale dnes sem zjistil že mi nejde připojit příloha když chci někomu přes zprávy na fb poslat třeba foto..nevíte někdo kde by mohl být zakopanej pes?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ROMANICAK: me se ty soubory vetsinou otevrou, ale pak netusim jak s nim dostanu, kdyz to stahnou..
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    HAWLIS:
    Jsme na tom podobne. Kamos mi pres BT poslal nejaky vetsi PDFko. Objevilo se "tap to show" nebo tak neco, klepnul jsem na to a nic. A nemuzu to nikde najit.
    ACID
    ACID --- ---
    LEFTY:
    Achtung!
    AE Bubble
    AE Roundy Pop - asi nejoblibenejsi
    Arkanoid 7
    Paper Soccer
    Physi Bricks - druha nejoblibenejsi
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vysel dalsi maly update pro WP8.1
    Third update for Windows Phone 8.1 Preview for Developers to roll out
    http://blogs.windows.com/...or-developers-to-roll-out.aspx?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    HAWLIS: Jo no, v základu vypadaly. Nicméně mohly na nich běžet nejrůznější grafické nadstavby. Zrovna HTC mělo třeba docela zajímavé TouchFLO, kterým se WM, uzpůsobené pro stylus, snažili předělat pro dotyk prsty. Netroufám si tvrdit co konkrétně je tohle, ale s jistotou můžu říct, že ten telefon je původně určený pro WM (kvůli HW tlačítkům – WP7 měly povinně stejnou sadu jako donedávna WP8, tj. zpět, home a search + hlasitost a spoušť). Nicméně jak říká Vector, může to být i Android s launcherem, na HD2 běží v podstatě všechno.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    DAN_F: windows mobile jsem mel na HTC TyTn II a to vypadalo uplne jinak.. ale vubec netusim jestli se na tom dalo spustit neco jako na tom obrazku.. mozna jak rika vector..
    IGRAQ
    IGRAQ --- ---
    SKIX28NZ
    SKIX28NZ --- ---
    LEFTY: Asphalt 8: Airborne, Dungeon Hunter 4
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    LEFTY: 2048 a DemonDefence ;-)))
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    tipy na slušný hry? Resp. co na svým Wphonu hrajete?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    HAWLIS: to bude android s nejakym launcherem, htc hd2 jsem mel a jde na tom zprovoznit i ubuntu, ale takhle nevypadaly ani sedmicky, pominu-li pozadi
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    HAWLIS: To bude nějaká nadstavba ještě Windows Mobile, ne?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    a jen dotaz pro zajimavost - to nejaky starsi WP7 uz mel moznost obrazku na pozadi pod metrem? nasel jsem tuhle fotku a netusim o co jde.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    poradil by mi prosim nekdo? tady je dotaz:HAWLIS

    jeste k tomu pridam, ze podobne to je s cimkoliv co stahnu (prilohy mailu mam konkretne na mysli) - nevim kde to je, nikde se k tomu neda dostat.. ani v telefonu a pri prohlizeni v pc..

    dik
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    CROME: jasne, ale to ji pouze asi jako tracker na chůzi/běh atd, obdoba runkeeperu atd, tam to jasné smysl dává, ale ta app ma ještě funkci krokomer, která by dokonce mela fungovat i při vyplem telefonu a to díky sensorcore vlastnosti telefonu, ale údajně stejně musí byt zapla GPS, což mi moc smysl nedává právě a rad bych tomu přišel na kloub :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    NECROMAN:
    PANORAMIX:
    diky!


    NIXX:
    promin, nechtel jsem urazit, ale pripada mi, ze otazku jsem napsal dost jasne...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Prodavam svoji starou Lumii 800, kdyby byl zajem:
    Nokia Lumia 800, černá (4322377618) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/show_item.php?item=4322377618
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    NECROMAN: Datum se neví, ale ke mně se z Nokie dostala informace, že ke konci července.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ROMANICAK: A 1520 update podle něj dostane. Tolik k tvé otázce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam