• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tip na notepad, co umi menit kodovani souboru ? MoliPlayer neprehraje titulky v ANSI, musim je prevadet do UTF8, free notepadu je ve store hromada, tak nez je zacnu zkouset jestli o necem nevite...:)
    DWAY
    DWAY --- ---
    DWAY: tri sloupce strednich dlazdic, ne rady :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    tak zkousim WP 8.1 a musim rict, ze zatim luxus.
    - slape to svizneji, ale to muze by kompletim wipem systemu
    - konecne to ma file manager, aplikace jdou instalovat na SD kartu
    - batery saver appka ukazuje, ktera z aplikaci zrala nejvice baterku. Tudiz uz se da slusne zjistit, co vam tak zdima baterku
    - Cortana je docela povedena. Pokud clovek mluvi obstojne anglicky tak zvlada. Hodne pohodlna tvorba upominek, meetingu a poznamek hlasove :)
    - tri rady strednich dlazdic luxus
    - oddelene nastaveni hlasitosti pro sluchatka a nesluchatka. Take oddelena hlasitost zvoneni a aplikace. A hlavne jdou vypinat vibrace pres zkratku. Konecne neni treba chodit do nastaveni
    - notification center je pekne prehledne. Clovek si ani neuvedomi, jak mu chybi dokud ho nezacne pouzivat
    - xbox music konecne dovoluje pretacet doprostred zvukove stopy (prakticke pokud nekdo vede povidky nebo knihy)
    - youtube uz hraje v prohlizeci, misto aby spoustelo extra aplikaci. Hraje na pozadi, pri uzamcene telefonu.
    - IE uz umi ukladat hesla, to ze jede na pozadi znamena, ze kdyz jdu jinam uprostred nacitani stranky, a pak se vratim do IE stranka se mezi tim nacte :)

    myslim ze jsem zminil vetsinu veci, co me sraly. Kazdopadne za me velmi pozitivni krok vpred :)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    VECTOR: mě právě vyhovovalo ze v tom mobilním rozhraní to vypadalo jinak než v aplikaci, nevím proč to sjednotili... Kdyz ale na PC pustím facebook v mobilním rozhraní tak je vše při starém..nevim kde to pozná te na to lezu z mobilu :(
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    GILDARIUS: sice neporadim, ale soucitim, protoze i ta FB beta aplikace neustale pada, neumi prijimat jiny nez textovy zpravy a je to k zebliti...
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    prohlížeč ve kterym jsou posílat na FB fotky v chatu ? Dřív to šlo v UC browseru ale tedka se zničeho nic to fajn skorotextový rozhraní rozmrdalo do podoby aplikace :-/ a tam to nejde (nechledě na to že se to chová naprosto debilně)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    JESSE_MORENO: nene, to je bohuzel chyba tý čínský veverky. Zkus Surfy :
    Surfy | Windows Phone Store – aplikace+hry (Česká republika)
    http://www.windowsphone.com/cs-cz/store/app/surfy/75366996-bb49-e011-854c-00237de2db9e
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    Jinak teda doporuceni appek krom toho co jsem se Tu docetl

    mBenzin - vyborny konecne nemusim porad dokola hledat na googlu, najde nejblizsi benzinky, nejlevnejsi datum aktualizace oblibene benzinky a jsou tam I E85 a LPG

    METROTUBE original YT aplikaci pro android na nexus 7 jsem Mel hodne rad ale po par dnech pouzivani teto apply si troufam rict ze je jeste lepsi

    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    Chtel jsem se radostne pochlubit ze jsem koupil 1520 a jsem mega spokojenej ale ted jsem nasranej ze kdyz browsim z toho UC (veverka) browseru tak kdyz mam na nyxu rozepsanej post a skocim do jineho okna a zpet sem tak vse co jsem napsal zmizi protoze se browser nacte celej znova... Ale mozna je to Tim ze jsem od vcera zkusil nainstalovat 8.1 developers a Vic aplilaci se zaclo chovat jinak...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ADAMFC: jasný )) na nás rudý musíš pomalu .)) z toho bych usoudil, ze v officech najdu nejaky stazeny wordy .) fér. a vypada to, tak, ze to jde i mazat. pecka

    tak uz se mi nepodarilo smazat jen zazipovanej hudebni soubor stazenej z netu primo do telefonu. najdu to v nejakym Aerizeru nebo Archiveru, ale nesmazu to...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SERGEI: pristup k souborum byl obecne ve WP8 dost omezeny, WP8.1 to resi a je mozne tak v aplikacich pridavat libovolny soubor jako prilohu, i uploadovat v Exploreru...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HAWLIS: Opět - přes tu aplikaci, která tu přílohu otevírá.. To přece musí chápat i sparťan :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    VECTOR: a kdyz mi gmail stáhne prilohu, zabere tedy nejaky misto, tak bych se nekdy k tem zabranej bajtum zase rad dostal vid.. takze resim, jestli je to mozny.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    SERGEI: imho to nejde. ve WP8.0 nemuzes pristupovat k souborum skrz filesystem, kazda aplikace ma sve dedikovane uloziste.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    ROMANICAK: když otevřeš Acrobat, tak tam máš asociovaný soubory
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    Zdravím, mam WP 8.0 nebo to aspoň tvrdí ta verze...začal sem používat možnost propojení fb chatu ve zprávách, protože ap messenger pro fb mě šíleně vytáčí...ale dnes sem zjistil že mi nejde připojit příloha když chci někomu přes zprávy na fb poslat třeba foto..nevíte někdo kde by mohl být zakopanej pes?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ROMANICAK: me se ty soubory vetsinou otevrou, ale pak netusim jak s nim dostanu, kdyz to stahnou..
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    HAWLIS:
    Jsme na tom podobne. Kamos mi pres BT poslal nejaky vetsi PDFko. Objevilo se "tap to show" nebo tak neco, klepnul jsem na to a nic. A nemuzu to nikde najit.
    ACID
    ACID --- ---
    LEFTY:
    Achtung!
    AE Bubble
    AE Roundy Pop - asi nejoblibenejsi
    Arkanoid 7
    Paper Soccer
    Physi Bricks - druha nejoblibenejsi
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vysel dalsi maly update pro WP8.1
    Third update for Windows Phone 8.1 Preview for Developers to roll out
    http://blogs.windows.com/...or-developers-to-roll-out.aspx?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam