• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    CAPTAIN_TACUD: tak to máš divný, mě se všechny videa ukazují jen 2x :)
    INSTINKKT
    INSTINKKT --- ---
    nemate nejakej tip na appku prehravajici streamy? m3u?
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Mam dotaz, proc se mi kazdej Mp3 soubor nahrany do adresare na telefonu ukazuje v prehravaci 3x az 5x?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    DWAY: to ja taky, ale uplne se vidim jak na to zapomenu a budu si na cestach chtit neco pustit ;/

    ozkouseny 3notepady a zadnej to neumi ;/
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    Ahoj

    organizace letošního MSFestu je již v plném proudu. Pokud máte kdokoliv náměty / feedback co udělat jinak, jak byste si to představovali, ... Ocením veškeré komentáře (klidně pošta). Ankety o témata ještě proběhnou, spíše mne momentálně zajímají věci ohledně organizace:
    - raději deepdive přednášky
    - prodloužit délku jednotlivých slotů
    - větší doprovodný program (náměty?)
    - ...

    Díky

    P.s.: letos se potkáme v Praze, Brně a možná Bratislavě
    SKIX28NZ
    SKIX28NZ --- ---
    CRAZY_IVAN: No takhle, jistej si uplne nejsem jestli se mi vsichni dovolaj ale to by mi snad prislo jako upozorneni od vodafonu ze zmeskanej hovor ne?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    SKIX28NZ: já mam právě zkušenost, že se mi občas i někdo nedovolá...

    zkus mít na nějakou dobu 2G
    SKIX28NZ
    SKIX28NZ --- ---
    VECTOR: Stává se mi to taky, kdyz chci volat tak nevytoci, kdyz pisu sms tak: odeslani se nezdarilo. Simku mam celkem novou tak pul roku, mozna min. Taky Vodafone...uz me to pekne s.re, stesti ze prichozi sms a volani to nijak nepostihlo.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    btw. proc ma tenhle klub povolenej externi pristup?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    CRAZY_IVAN: to je zajimavy. ja mam pocit, ze se to zacalo dit pote, co jsem updatovat Network+ aplikaci. Co se tyce baterie, tak mi ji bezkonkurencne nejvic zere browser, ale i to muze souviset s datovym pripojenim, to uz ten Battery sense neuvadi. Ale je fakt, ze pokud jdu po praci na par piv, musim to strcit na nabijecku.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    VECTOR: mno... mám, ale už jsem si zvykl
    buď mi telefon vydrží pár hodin nebo ho můžu používat celý den
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    CRAZY_IVAN: no to ale mas pak desne pomalej internet, ne? ;)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    VECTOR: dělalo mi to dlouho a zjistil jsem, že mi to dělá 3G (stejně jako žraní baterky), takže jedu na 2G a všechno je OK (v nastavení mobilní sítě mam povolené jen 2G)
    DWAY
    DWAY --- ---
    HOLAKAC: ah sorry. Nedoslo mi, v kerem auditku sem. Ja titulky vetsinou prekopavam na desktopu.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VECTOR: Právěže začli dávat LTE SIMky až někdy v lednu. My měnili ve firmě před 2 týdny.. A lidi s telefony, co umí LTE měli problémy - to není nic ofiko, vykoukal sem. Co sme to vyměnili, tak to běhá. Může to bejt náhoda :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ADAMFC: Mam vodac, normalni simku. Neni teda zas moc stara, asi rok, ale pochybuju ze v te dobe davali LTE simky.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Program Nokia DVLUP je uz dostupny i pro ceske a slovenske vyvojare, ale zatim je tam dost mrtvo:
    http://dvlup.com
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    DWAY: ona je appka pro windows phone ? store mi ji nenachazi ;/
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VECTOR: Máš Vodáč? Máš LTE SIMku? Maj trochu problémy s tím přechodem.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Posledni dobou mi na 920 casto vypadava signal. Bud ho nenajde vubec, nebo se telefon tvari ze je na prijmu, ale vsechny odchozi hovory konci zvukem "tu tu tu" a napisem "call dropped". nemate nekdo podobnou zkusenost, nevite co s tim? pomuze vzdy jen restart
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam